reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

Witam stare i nowe mamuśki z rana
pewnie dziś nie będę miała jak zajrzeć zaraz rzucam się w wir sprzątania a potem znikam na zimowe szaleństwo
miłej sobotki
 
reklama
Milenaaa witaj :)

u nas śnieg spływa... mam nadzieję że mróz znów chwyci bo jak nie to będzie niezła ciapa!
zresztą jak teraz chwyci to będzie lodowisko więc nie wiem co lepsze...

ja muszę szybciutko sprzątać bo po 10 przychodzi moja mama do Natalii, mąż naprawia auto a ja na 11 do pracy... a po wczorajszym wielkim sprzątaniu jeszcze mi trochę bałaganu zostało!
a po południu idziemy do znajomych którzy mają dwuletniego synka, ależ będzie zabawa :)
Natalia na razie nie bawiła się z dziećmi, ostatnio z sześcioletnim chłopcem ale jakoś nie umieli znaleźć wspólnego tematu :p choć w sumie było nieźle :)
miłego dnia!!
 
Witaj Milena!
Synkowi sie wczoraj po lekach poprawilo i udalo mi sie na zakupy wyskoczyc i mam wreszcie spodnie ciazowki:-) Teraz przegladalam jeszcze ebay i znalazlam bluzeczki fajne, ale jest licytacja. U kolezanki bede podbijala cene bo sie wybieram z juniorem kolo poludnia, on na zabawe z chlopakami ja na kawke i "klotki":-D Wicie gniazda mam nadzieje ze mi sie wlaczy jutro, a jak nie to zostanie szopa:zawstydzona/y:

Milej soboty laseczki!!!
 
Witam w sobotnie przedpołudnie,
w Szczecinie +5, nie ma śladu po śniegu! jupiii
Już jesteśmy po śniadanku, mąż robi swoją serię ćwiczeń na kolano, zabieram się zaraz za robienie obiadku, dzisiaj karkóweczka w sosie i kopytka!
 
Cześć dziewczyny! jestem na forum nowa i chcialabym do was- Sierpniówek 2012 dolaczyc:) Mam na imie Agnieszka i mam19lat. jestem w 16 tygodniu ciazy i mam termin na poczatek sierpnia. przyjmiecie mnie do swojego grona?:D
 
kurcze a ja tak się cieszyłam na śnieg i białe spacery a tu kicha, mokro, brzydko:(
Plotki i kawa... ach kiedy to było. Przez tą wojnę z mężem już zapomniała jak wygląda moja przyjaciółka:(
U mnie też dziś szał ciał w szafie i... kuchni:) rosołek, naleśniki z czekoladą i ciacho, obiecałam babci upiec bo ona bidulka już nie może a kupne jej nie smakują.
Miłego dnia i smacznych obiadków:)
 
Agnes, Milenka witajcie i rozgośćcie się :-)

K8libby znowu mnie kusisz żarełkiem!! mniaaaaam kopytka!!! :-p

Olga podziwiam cię, ty pracusiu :-p oddaj trochę tej swojej energii, bo u mnie porządnych porządków to dawno nie było :no:

Witam się weekendowo, tak w ogóle. dzisiaj się wyspałam, wstałam o 9 :-) Zaraz zawożę siostrzeńca do babci i potem jadę na zakupki, muszę sobie jakąś kieckę na chrzciny kupić :-) Miłego dnia mamuśki :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)

U mnie też plucha dzisiaj. Efektem dzisiejszych przechadzek z psem są zupełnie przemoczone buty. Jak ja nie znoszę takiej parszywej aury.
Wstałam dzisiaj o 7. Udało mi się sklecić pracę na tyle, żeby zawieźć ją promotorce...Uf, przynajmniej weekend sobie oczyściłam z obowiązków "szkolnych". Jestem już zmęczona tym zachrzanianiem.

sopelek jestem na studiach podyplomowych dla nauczycieli drugiego przedmiotu, przymusowe doszkalanie ;-) A piszę o igłach i nitkach, hahaha :-D Śmiech na sali. Masakra.

milena witaj wśród nas:-)

timeangel też nie jestem zachwycona tak szybkim odwrotem zimy :( Wczoraj siedziałam pisząc pracę rano i zachwycałam się wirującymi za oknem płatkami, dzisiaj mogę patrzeć się na przygnębiającą breję...Szkoda.

doti cieszę się, że u Ciebie lepiej:tak: Oby już teraz tylko z górki było!
No i gratuluję łowów. Uwielbiam buszować w lumpeksach. Strasznie żałuję, że mam na to tak mało czasu. Jak byłam na studiach chadzałam z mamą po kilka razy w tygodniu i wyławiałam cuda cudeńka;-) Słyszałam już od kilku osób, że w Puławach są rewelacyjne ciuchlandy z kosmicznie niskimi nieraz cenami:eek: Czasami dostaję upolowane tam przez mamę ciuchy.

Olga zazdroszczę gruntownych porządków. Ja się nie mogę zebrać, zresztą...Autentycznie nie mam kiedy. Dom zapuszczony w stopniu nieprzyzwoitym. Dzisiaj, przed chwilą zmyłam podłogi i starłam kurze, ale to kropla w morzu potrzeb:szok:

LeRemi super, że młodemu już lepiej. Też w przyszłym tygodniu rozpocznę polowania na ciążówki:tak: Czas najwyższy, bo czuję się w swoich starych jak baleron...

Obiadek cudnie pachnie:-) Kaczucha, nareszcie upolowałam:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry