reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

czy to wiadome na 100% ? jeśli to to to wcześnie wykryłaś, będzie dobrze; do mojego brata przychodzi kolega ma 25 lat, w lato wycieli mu jądro, bo miał raka i jest dobrze już, nawet może mieć dzieci, bo przecież istnieje szansa, z drugiego jądra

u mnie nie mogę narzekać, czas pomału upływa, z moją rebiatą ;) jest wesoło, nie można nic zaplanować, żyje się z dnia na dzień, chciałabym coś robić więcej, np. wrócić do pracy, ale na razie się nie da, poczekam jak Zosia do przedszkola pójdzie

życzę zdrowia dla małego i sił dla Was, mocno całuję
 
reklama
Tak, na 100%. Dzięki. Jego to nawet nie boli. Jestem dumna z Kacpra, dzis kilka razy byl ogladany, badany, usg, a on nawet nie zaplakal. Lezal grzecznie i sie usmiechal do lekarzy. Na korytarzu jak czekalismy, wulkan energii, do wszystkich sie usmiechal, biegal.
U nas zupelnie odwrotnie, czas goni, duzo rzeczy, malo wolnego czasu. pozdrawiam!
 
Malinka, szybko wklikałam w wujka googla co to takiego, bo nie miałam z tym styczności. Zmartwienie jest, ale to chyba nic groźnego? Trzymam kciuki, żeby się problem sam rozwiązał, bo z tego co widzę to jest szansa, że się to samo do drugiego roku życia "naprawia". Głowa do góry i zdrówka dla Kacperka :-).
K8, gratulacje.
Kechu, trochę późno ale i ja witam Cię na forum :-). Owszem, jest tu mały przestój, ale właśnie takie osoby jak Ty mogą spowodować pobudkę :-p.
 
dzag, nic grozneg, chociaz jesli zostawi sie nic z tym nie robiac w odpowiednim czasie, to moze uciskac na nasieniowod, a to juz srednio fajne jest. Zabieg jesli juz to mozna zrobic po ukonczeniu 2 lat, no chyba ze wczesniej jakos znacznie sie powiekszy. ja mam nadzieje, ze sie wchlonie, cuda sie zdarzaja;-)
 
gorgusia, ja to jednak Lebiega jestem, dopiero teraz zobaczyłam, że w ciąży jesteś:szok: Spóźnione gratulacje! Chyba teź sierpień? Fajnie tak, wszystkie ciuszki bęsziesz miała dobre na stosowną porę roku:tak: Chłopak czy dziewucha?
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-*
Na 95% będzie chłopiec :-) Czuję się super! Inna bajka niż pierwsza ciąża. Zresztą....nie mam czasu się źle czuć bo masa pracy ciągle. Interes się mocno rozkręcił. mamy spore obłożenie i pracuję co drugi dzień po 12h. Dni wolne spędzam z Kacim oczywiście. Cudny z niego chłopiec. Będzie wspaniałym starszym bratem :-) Termin mam na początek sierpnia :-) Chciałabym wiedzieć co u Was,ale mało tu piszecie. Zaglądam ale zwykle nic nowego nie ma. Pozdrawiam Was mocno.
 
Do góry