reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Czesc Dziewczęta ;-) Piszę z Mazur, jesteśmy tu z Kacprem właściwie od soboty, uwielbiam to cudowne świeże powietrze. No i jakoś nie ma komarów, ha! Dziś praktycznie prawie cały dzień spędziliśmy na powietrzu, to na spacerach, to w ogródku, Kacper bawił się nawet w piaskownicy. No i nie mam problemów z usypianiem, bo on tu pada jak mucha :-D Tylko ja mam niestety problemy ze snem, denerwuję się strasznie, bo mój tata będzie miał w tym tygodniu operację kręgosłupa.Mam nadzieję że wszystko dobrze pójdzie.
 
reklama
O to my tez sie wybieramy w okolice Olsztyna pod koniec lipca. Tylko nie wiem gdzie dokladnie bo to znajomi z ktorymi jedziemy maja tam jakas obczajona kwatere. Juz sie nie moge doczekac.
A ja na pielgrzymke tez chodzilam swego czasu. Wczoraj mialam okazje jechac samochodem trasa naszej pielgrzyymki i mnie na wspomnienia zebralo. Jechalam i myslalam sobie - o tu jest postoj w lesie, a tu nocleg itd :-) eh fajne czasy to byly.
Ja dzisiaj padam. Nie mam na nic sily. Tylko byl lezala albo spala. Tymek usnal przed chwila to sie polozylam obok niego z telefonem w reku. Pewnie tez zaraz przysne na pare minut. Zreszta to juz od weekendu tak mam ze jestem strasznie zmeczona. Chyba powinnam sobie badania porobic.
 
Hej
Przepraszam ze nie odniose sie do bezposredni:)o , niejestem w stanie nadrobic tyle piszecie .
Chciałam tylko powiedziec ze my zyjemy przeprowadzilismy sie i jeszcze niemamy internetu i chce sie pochwalic ze Nelka chodzi i juz mleka w nocy nie pije juppi :D ale nadal sie budzie :)
jak bd mieli neta to ponadrabiam was
pozdrawiam
 
Marcia, ja też :). Przed chwilą w kąpieli wspominałam sobie, jak to była rok temu jutro :p. Jak to się wszystko potoczyło tak jak to nie miało być. Takie szczęście, że Tymek to dzielnie wtedy zniósł i teraz jest zdrowym chłopcem. Bo to już chłopiec, a nie mój Dzidzior :/. A jutro poświętujemy we trójkę. A w Stanach ponoć wielkie świętowanie z tej okazji :) Ma się ten urok osobisty :p. A my wzięliśmy z M urlopy, Tymek dostanie od nas chodziko-jeździk, pojedziemy gdzieś w teren... Sama nie wiem. Było tyle pomysłów, chyba aż za dużo, w końcu się nie zdecydowaliśmy ;). U nas w ogóle teraz zatrzęsienie urodzin. Dzisiaj urodziny ma mój tata, jutro mój młodszy brat i mój Tymek, pojutrze bratanek męża, potem 17 lipca moja bratanica i chrześnica. Mały dramat, bo wszystkim coś wypada kupić :/.
 
reklama
no wlasnie Dzag, przeciez jutro Wielki Dzien :-D Nasz Kacper tez juz niedlugo, bo 19 :-D Alez to zlecialo. My urodziny obchodzimy u moich rodzicow, a dwa dni po imprezce wybywamy na tydzien nad morze :tak: Tylko z racji mojego kulinarnego beztalencia tort bedzie kupny, ale moze to i lepiej dla nas wszystkich :sorry2:
 
Do góry