reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
k8libby witaj, fajnie, że jesteś
Skłaniam się ku teorii, że ja też więcej sikam. Pewnie ze 30 razy :-D bo normalnie wypijam ze 3l wody a teraz nawet więcej więc co pół godzinki w nocy dwa razy:))

Kurcze głowa mnie dalej boli. 3 dzień ech mocno huknęłam ale szyja na szczęście już odpuszcza.

ps. która się radziła co do kuchni?? może mogę pomóc w końcu to po branży ;-) tylko jakoś mi umkło i szczegółów za mało
 
kakarolina ja w sprawie kuchni :-)
szukam firmy, gdzie zrobić kuchnię, mieszkam w Wawie, w zasadzie pod Wawą 15km bo właśnie trochę uciekliśmy od miejskiego zgiełku. Mam kuchnię zastaną po poprzednim właścicielu, okropną, szafki się sypią, szuflady wypadają, szafki niefunkcjonalne, starego typu itd. Nie jestem typem designerki i bardzo futurystycznych nowoczesnych wnętrz nie chcę u siebie, więc nie szukam absolutnie czegoś takiego. Masz jakąś firmę do polecenia? możemy przejść na priva żeby nie zanudzać dziewczyn
 
Ostatnia edycja:
karolka - 10 km od Freiburga :-) Ja nie będę miała genetycznego, bo następna wizyta 9 luty więc już za późno będzie. A jestem w AOK, to ponoć ma znaczenie, bo różne kasy obejmują różne rzeczy.

Boli mnie pupa w jednym miejscu, chyba od siedzenia na dywanie cale dnie... uroku posiadania dwulatka :sorry:

no masz rację na genetyczne za późno...ja idę w poniedziałek to się dowiem:-)na pewno za to trzeba zapłacić, tak jak i w PL, ale jak będę wiedzieć ile to może zadecyduję, bo nie sądzę, żeby któraś z kas za to płaciła, ja jestem w prywatnej:-D
 
k8libby witamy wśród sierpniówek. Trzymam kciuki żebyś tym razem doczekała z nami do samego końca. Zobaczysz z każdą następną wizytą będzie już coraz łatwiej, chociaż na pewno zupełnie bez stresu się nie obędzie. Ja też latam siku częściej, chociaż przez ostatnie dwa dni kiedy wszystko wychodziło ze mnie drugą stroną to na siusiu biegałam trochę rzadziej. Ale dzisiaj od rana czuję że wraca wszystko do normy i znowu będzie coraz częściej.

Zanim wstałam z łóżka mąż zrobił mi dzisiaj śniadanko, zjadłam jedną kanapkę. Teraz wcisnęłam w siebie kolejną i na razie nie jest źle. Muszę w małych ilościach dzisiaj jeść i mam nadzieję że jakoś przeżyję. Dobra, dopijam herbatkę i biorę się za sprzątanie!!!
 
Mart81 w stolicy to masz przekichane. Nawet zwykli rzemieślnicy dużo biorą :-(. Z tego co wiem w kuchnie w salonie Agaty wychodzą tanio, Klasykę ma Bodzio i ceny też przystępne no i BRW albo możesz wyjechać za miasto i szukać stolarzy produkujących meble na wymiar. Wbrew pozorom to nie powinno wyjść jakoś masakrycznie drogo. Drogie są nowoczesne, błyszczące meble, szklane wypełnienia aaa i jeszcze jedno jeżeli układ kuchni Ci pasuje i szafki są ok to może najlepiej wymienić tylko fronty i blaty to już tylko lifting ;-) a resztę zreperować wtedy szukaj małych zakładów stolarskich. Zapytaj na wątku lokalnym bo moje macki do warszawy nie sięgają :-D
 
Dzięki. Nie, wszystko się sypie, wymiana frontów nie wchodzi w grę. Poza tym chcemy zabudować drzwi i trochę przeprojektować wszystko. Dziękuję będę się rozglądać w większych salonach, bo tam ceny nie zabijają. A ani błyszcząca ani szklane wykończenia mnie nie ineteresują. Może jeszcze raz pojadę do Ikei i spojrzę na to łaskawszym okiem. Bo już mam projekt.
 
reklama
Mygdu bardzo Ci współczuję. Wierzę, że wszystko się ułoży i natura wiedziała co robi...tylko tak nam pozostaje sobie tłumaczyć takie przykre doświadczenia. :-(

Życzę wszystkim dobrego dnia, więcej sił, mniej bliskich spotkań z muszlą klozetową i apetytu...przede wszystkim na życie :-D
 
Do góry