reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

gosha, bo ten babydream tak samo jak hipp ma skrobię (czyli taką mączkę właściwie), tak samo hipp, tylko babydream ma jej więcej

MieMie, ja mannę wsypuję nie do całkiem gorącego i od razu mieszam tym moim mieszadełkiem, o takim http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/7691/ikea-trzepaczka-kuchenna-seria-favorit.jpg ale jak odejdę na chwilę od garnka i zapomnę przemieszać w trakcie gotowania to i tak mi się grudkuje :p może temu że ja na max gęsto robię ;)

a co do krupniku - Hania wczoraj wszamała obiadek z kaszą jęczmienną i wszystko OK :) słodkie dziecko
 
reklama
Gosha w filcu to by By Ci ciężko było ja to robie w polarze - z takich kocyków które w ikei po 10 zl chyba są i zszywam kordonkiem a do środka wata zwykła bo szukać nie mam głowy takiej specjalnej to łącznie 20 zł, a koca starczy na kilka imion :) właśnie robie A z LILA :)
 
oo milionka mam 3 takie koce w domu i leżą nieużywane, dzięki :D Chociaż miałam je do schroniska zawieźć, trochę mi glupio... ale mam jakieś nieużywane skrawki gdzieś innych materiałów to może zużyje. Jakiś nieekonomiczny łeb mam, zamiast pomyśleć i w domu poszukać to od razu bym kupowała
 
hehe ja na to wpadłam po tym jak dwa lata temu z czerwonego uszyłam M strój myszki miki na sylwestra bo w ostatniej chwili sobie przypomniał że nie ma przebrania i było kochanie ratuj :)

w sumie cały strój szyłam w pospiechu:)
167133_188747401141819_2366819_n.jpgd34155f7ab.jpg
 

Załączniki

  • 167133_188747401141819_2366819_n.jpg
    167133_188747401141819_2366819_n.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 45
  • d34155f7ab.jpg
    d34155f7ab.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnio edytowane przez moderatora:
w pośpiechu, nie do wia ry, super kreatyność, nieźle zaprezentowani, w każdym szczególe

mi też zawsze grudki powstają, sama je wyjadam
łapki też myję pod kranemi gębusie Zosi
100 lat dla małego dzag i gratki 4 zębów k8
nasza też o stół pac pac i kosi kosi, zwłaszcza jak uda jej się zebrać ze zwiniętej pościeli do siadu, to każe sobie bić brawo, no i pokazuje jaka jest duzia, ręką do sufity
ja nie miałam za dobrej średniej w liceum , ale mature, a wcześniej obrone pracy dyplomowej zdawałam w 6 miesiącu ciąży, ukrywałam do samego końca, wiedziałą oficjalnie tylko 1 koleżanka, ubierałam luźne polary, a w maju myślałam, że się ugotuję w nim, marzyłam żeby go spalić, no i tak z resztą zrobiłam poszedł do pieca, maturę zdałam b dobrze, moja polonistka niewierzyła, ja robiłam analizę wiersza już na próbnej maturze, to mi zapowiedziała, że jak na właściwej zrobie analizę to nie zdam, jakaś inna mi sprawdzała i dostałam 4 plusm tamtej szczena opadła, a po kilku latach jak przyszłam praktyki robić to mnie i moją mamę przepraszała, że ja zawsze byłam oryginalna, chodziłąm w różowym kapeluszu po szkoloe,na lekcjach też nie ściągałąm, siadałam nie na ławce a na jaśku noszonym w plecaku zamiast książek, na ostatniej ławce spałam na nim na lekcjach, moje liceum było debeściackie, no i niczym sie nie przejmowałam w tamtych czasach a teraz kłębek nerwów, jak to się zmienia z biegiem.ooo małą się obudziłą
 
reklama
Milionka, ale rewelacja :-) PIĘKNIE Ci to wyszło. Zdolniacha z Ciebie :) Już nie możemy się z Lilcią doczekać na jej imię. Ale super, nie mogę wyjść z podziwu :) Już teraz BARDZO, BARDZO, BARDZO dziękujemy :tak: Normalnie z uśmiechem na twarzy zaczynam dzień :-D
 
Do góry