reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
Olga, szkoda że nie wyszło. U nas sześć stów to stanowczo za dużo, a mój starszak tak samo reaguje jak rok temu byliśmy na dniach otwartych w dwóch przedszkolach-godz. 17, ludzie chcą juz iść do domu a on pyta czemu tak krótko i czy już musimy wracać:-(
 
Olga szukaj, bo teraz są wszędzie zapisy, nawet jak teraz nie ma miejsc, to może będą za miesiąc, dwa, my czekaliśmy na miejsce 1,5miesiąca, teraz, że Laura idzie dopiero w kwietniu, to płacimy 65zł za utrzymanie miejsca, u nas za 5h jest płatne 190zł w prywatnym, mąż ma jutro iść do samorządowego dopytać, bo wtedy byśmy ją dali od września i byłoby darmowe 5h, reszta godzin jakieś grosze, nie poddawaj się, tylko rozglądaj :tak:


a ja się unoszę 30cm nad ziemią, udało się pomóc Agnieszce, przyjaciel wykazał się u Komendanta OHP, bo musi artykuł napisać, a tak ma o czym, Nina drze właśnie gazetkę z biedronki, udało mi się być na 1,5h na spacerze, a tak czuć wiosnę, po prostu bosko, no i na jutro mamy dzieci do mojej mamy i idziemy na imprezę firmową męża, ale suuuper, nawet mam w co się ubrać :-D
 
Ostatnia edycja:
no będę szukać, tego jest sporo w bielsku tyle że też w necie ciężko znaleźć. ja myślę na dwa dni w tygodniu, nie wiem skąd weźmiemy kasę ale dla Natalii to byłoby super... mam jeszcze moje auto, hondę, ale po tym jak nam koła poprzebijali bo stała miesiąc w jednym miejscu na parkingu a potem ją pług przejechał - mąż ją wywiózł na wiochę do kumpla, bez sensu ją z powrotem chyba przywozić

w tym drugim co byłam co mi się podobało miejsce jest od września a od września to ja mam nadzieję na państwowy żłobek dla obu, w kwietniu są zapisy a w czerwcu wyniki. ja szukam czegoś na teraz, na najbliższe pół roku, nie na przyszłość
 
Olga, wejdź na podforum Bielska i szukaj!, a na pewno znajdziesz. Ja maa przedszkole w bloku obok: Malowany Konik | Niepubliczne Przedszkole o profilu artystyczno-językowym, biorą nawet dwu latki, Ula tam pójdzie na 5 h. Spacerują pod naszymi oknami i śpiewają my jesteśmy krasnoludki:)

gosia, u nas starania nie starania, wychodzi zawsze za pierwszym razem, potem gorzej. Owulacji nie mam na bank, widzę po obserwacji cyklu, a poza tym gdybym miała to już bym była w ciąży po ostatniej akcji;-) Planujemy z M na maj prokreację:) Teraz nie mamy kasy na to badanie w Prokociumu. Święta za pasem, M rwie dwie ósemki ponad 1000 pójdzie, fotelik do karmienia kupię w Ikei ale na kojec więcej pójdzie. No i w maju lecę do siostry do Oslo, a wciąż bym się bała lecieć.
A do gina muszę iść z tymi badaniami z Prokocimia. Jak Wasze palny mieszkaniowe?
 
Ostatnia edycja:
a tak piszecie to przypomniala mi sie ze dzag mnie pytalas o zlobek- wiec ja mam autem 5 km do tego zlobka do ktorego zapisalismy Tymka, to i tak dlaeko bardzo. Kolejny jest jeszcze dalej, a to juz mija sie z sensem dla mnie, bo nie z odbieraniem mlodego bylby problem. Tak wiec czeka w kolejce do tego jednego, watpie zeby sie dostal w ogole :/
 
Dzag haha faktycznie musiałam coś źle usłyszeć, bo by wyszło, że ponad 1000 osób oddało krew, a w to mi się nie wierzy :rofl2: jutro będę wiedzieć :tak:
 
reklama
Asia, na podforum bielska to ja znam nawet część udzielających się dziewczyn osobiście :) i jestem tam moderatorem :) niestety na razie nic ciekawego tam nie wiemy, jeszcze jedna koleżanka szuka też żłobka. szukam i szukam w necie, ciągle coś wyskoczy nowego ale wszystko w centrum, jest sporo niedaleko no ale jednak na nogach między 30 a 60min spaceru to nie za bardzo. dwa razy dziennie w dwie strony drałować to sensu nie ma. jedno znalazłam blisko ale od razu opinia że panie nie radzą sobie z dziećmi i zamiast ogródka jest kawałek betonowego placu na który dzieci wychodzą

Hania ma super zabawę, zawiązałam jej mój szalik na kojcu, już dobre 15 minut pochłonięta :)
dowiedziałam się przy okazji że jest też blisko mnie sala zabaw dla dzieci, bez limitu czasu przed 14.00 10zł, w razie niepogody mogę tam iść z Natalią, no i jak pogoda będzie to spacery, mam teraz fajną opcję ze spacerówką - Natalia idzie do wózka, Hania do chusty, dochodzę na miejsce (np na duży plac zabaw kóry jest dość daleko czy na spacerowe bulwary), tam Natalię puszczę a Hanię do wózka, i tylko na powrót do chusty. jakoś dam radę

śmiać mi się chce z tego pierwszego dziwnego przedszkola :) co czwartek pieką tam bułki, co piątek plotą z włóczki, trzyletnie dzieci! każdy dzień coś i każdy tydzień powtarza się to samo,no masakra. gdyby Natalia np tylko w czwartki chodziła to by mogła od razu do piekarni iść pracować :p po namyśle chyba bym tam jej jednak nie dała
 
Do góry