reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

sopelek ale super, takie dwa malutki ludziki, pochwal się zdjęciem. Ale duże te twoje pocieszki, to bardzo dobrze niech rosną zdrowo.

Ja się pół godziny temu obudziłam:-p. O 15 zjadłam gulasz z ziemniaczkami i buraczkami i jak padłam pod kocyk to spałam dobre 2 godziny. Przeszłam dwa razy koło sterty prania ale nie chce mi się go dziś segregować a już tym bardziej rozwieszać po wypraniu. Chyba jutro się tym zajmę. Wieczory u mnie to nawet nie to że jestem leniwa, po prostu nie mam na nic siły.

A z jutrzejszych kulinariów to chyba gar rosołu zrobię a na drugie mam jeszcze gulasz z dzisiaj.
 
reklama
nie mam :-(na wizycie na NFZ nie daja..hehe;-) bede miała 27 stycznia, juz z takich 12 tygodniowych.
Ja dziś wsunęłam kurczaka po indyjsku i sajgonki...o tak tego mi było trzeba, oczywiście mrożone truskawki też zakupione. Mykam spać bo glowa mi pęka :-( buziole
 
Witajcie Sierpnióweczki,
Zbieram się do dołączenia do Waszego grona już jakiś czas, ale coś się zepsuło i nie mogłam nic napisać... :sorry: To moja druga ciąża pierwsza zakończona w 33tc martwym porodem... ehh życie, daliśmy radę wstaliśmy i idziemy dalej, każdego dnia dziękujemy za cud. Ja mam cukrzycę biorę insulinę dwa razy dziennie, mam ostra dietę mam nadzieję, że dzięki temu nie będę wyglądała jak słonik :D
irisson witaj kochana, nawet nie wiesz jak się ucieszyłam widząc znajome buzie:-D przeglądałam temat i wpadł mi w oko suwaczek Laury, po tym poznałam :tak: Cieszę się, że razem będziemy ciążować :-D
 
witam sobotnio,

ale zima do mnie zawitała, jest pięknie jak w "opowieściach z narnii". nareszcie :-)

Wczoraj byliśmy na piwnej posiadówce u przyjacioł, oczywiście ja za kierowcę. Głównie przeleżałam sobie pod kocykiem na kanapie i donosili mi co chwilę jakieś przekąski. Brzuch miałam jak w 7 miesiącu. Potem trochę ciężko było mi wyciągnąć mojego ancymonka po 5 piwach do domu, ale się udało.

Dzisiaj rano znowu mdłości, zwróciłam całe śniadanie. Masakra. Ale czuję się już lepiej, byłam na bazarku, kupiłam ser biały domowej roboty, tak samo kapustę i mleko od krowy. Wiem, że takiego surowego nie mogę pić w ciąży, więc sobie ugotowałam. Teraz zastanawiam się czy mi się z takiego ugotowanego zrobi zsiadłe? Macie jakąś wiedzę na ten temat? O 18 umówiłam się z moją przyjaciółką która jest w 15tc na kolację w knajpce i sobie wreszcie pogadamy bo się nie widziałyśmy ze 2 miesiące. A to moja najbliższa przyjaciółka od 8 roku życia jesteśmy nierozłączne. Nie mogę się doczekać.

No i jestem w szoku bo kupiłam sobie dzisiaj 2 opakowania duphastonu i zapłaciłam za opakowanie 31zł. Nie wiem czemu te ceny są tak różne.

Nina witaj :-)
 
hej dziewczyny Nie pisalam bo tradycjnie mialam i mam problemy a pozatym pisalyscie ze ustepuja wam objawy a ja lapalam dola bo codziennie witam sie kilka razy z kibelkiem na dodatek codziennie coraz bardziej intensywnie a tu juz 12 tydz Cos czuje ze znow cala ciaza bedzie tak wygladac No nic byle by nic gorszego nie wyskoczylo np cukier cisnienie itd Nie nadrobie juz was bo za duzo tego ale witam nowe sierpnioweczki a szczegolnie Sopelek gratuluje W rodzinie mojego meza sa blizniaki wiec cos w genach jest ale mnie na razie podwojna radosc ominela Sempe masz juz ten cisnieniomierz wkoncu?bo tak tez sie zastanawialam czy te twoje bole glowy nie zwiazane z cisnieniem Ja tak mialam pod koniec 1 ciazy A jak dostalam tabl od cisnienia w szpitalu Nagle spadlo cisnienie i odeszly wody no ale to juz byl 38 tydz Dobrze sie stalo bo lozysko bylo stare jak sie okazalo i zielone wody czyli dzidzi byla podtruta niedotleniona A ja nic sobie nie robilam z tego cisnienia Jak teraz sobie o tym pomysle co sie moglo stac to gesia skorka mnie przechodzi Mart niestety jak juz przegotowalas mleko to ci sie nie zsiadzie Ja stawiam obok grzejnika mleko nieprzegotowane i w ciepelku sie zsiada Potem robbie sobie kefir ze swoich mrozonych truskawek albo racuszki albo robie z niego bialy ser
 
reklama
Cześć dziewczyny, u mnie też biało za oknem, za rok,dwa maleństwo na sanki i będziemy pokonywać zaspy:)Wcinam właśnie paprykę, mniam. Mdłości powoli ustępują, mam nadzieję że to dlatego że już skończony 10 tydzień a nie z innych powodów. Na obiadek pochłoniemy biały serek z rzodkiewką.
Dziewczyny czy to usg genetyczne to ma znaczenie czy będzie robione w 2d czy 3d? Mój lekarz ma tylko 2d i chcę już wiernie do niego chodzić, ale jeżeli lepiej jak będzie w 3d bo np. więcej się zobaczy i przez to lepiej zbada to wybiorę tą opcję.
Jakie macie plany na to leniwe popołudnie? Ja szukam właśnie spodnie ciążowe bo w swoich coraz pełniejsza się czuję, poza tym zastanawiam się nad urządzeniem pokoiku. Dopiero kupiliśmy mieszkanie i wszystko w nim robimy, więc i koncepcję na pokoik już muszę mieć.
 
Do góry