reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Na USG wyszło, ze dziecko żyje, serce bije a to bardzo dobrze rokuje. Po Duphastonie krwawienia pewnie ustaną i w pn do domu wyjdziesz.
 
reklama
marcia wszystko bedzie dobrze,!!!!!!!!!! trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo aby było silne i zdrowe :) i nie opuszczało mamusi !!!!!!!!! leż sobie, odpoczywaj i głaskaj brzuszek a wszystko napewno zakonczy sie bardzo dobrze !!!!!!!!!!!!!
 
Marcia, trzymamy kciuki! będzie dobrze!
Eliiza, zmieniaj lekarza! Ja w poprzedniej ciąży na początku chodziłam do takiego lekarza co mówił tylko że jest ok, nic więcej nie tłumaczył. Nie robił na każdej wizycie badanie wewnętrznego. No i jakoś w 6 czy 7 miesiącu mnie tknęło bo miałam skurcze, poszłam do innego lekarza a ten od razu mnie położył z lekami bo się szyjka skracała. Tamten lekarz bez badania pozwolił mi jechać na wesele 500km, a ten drugi zabronił i kazał leżeć. Nie chcę nawet myśleć co by było gdybym pojechała...
 
Marcia trzymam kicuki, żeby wszystko było w porządku. Szpitale to dołujące miejsca niestety.

Doti czytam Twoje posty i zastanawiam się co Ty tam jeszcze robisz!!!!! Odejdz od nich. Tutaj nie chodzi juz o Ciebie, tylko o Twoje DZIECI! Chcesz, żeby przejęły takie wzorce zachowań i stworzyły taką samą rodzinę? Spakuj się i wracaj do matki, a oni niech się dalej kochają w tym toksycznym związku.
 
Tacy sa czasem smieszni lekarze:no::no: kolezanka 3 lata temu byla w 9 tyg ciazy a gin tylko mowil ze on ciazy nie moze stwirdzic:szok: Poszla do innego a ten do szczalu ciaze "zobaczyl":cool::angry:

Ja wlasnie wcinam kanapke z serem zóltym i pomidorem....i jestem w 7 niebie:tak::tak:
 
kurcze tyle zescie przez popoludnie nasrobaly ze spalily mi sie frytki zanim nadrobilam zaleglosci Ale jem i takie na dodatek 2 porcje juz Witam nowe sierpniowki Kurcze mysza mi nie dziala i mam problemy z pisaniem bo niektore klawisze nie dzialaja jak powinny dzieki luizce a mysz to tez jej sprawka bo rzuca sie na tego laptopa i dzwoni do babci za pomoca myszy a teraz sciaga mnie z fotela i sepleni,, posiun sie''rozkazujacym powaznym glosikiem Marcia trzymaj sie tam dzielnie i nie dopuszczaj czarnych mysli Musi byc dobrze A u mnie w Pulawach mili doktorzy pielegniarki polozne ale co z tego jak sobie olewaja Moja kolezanka rodzila ze 4 mies temu i wyladowala na ojomie bo mowila ze zle sie czuje to sobie olali ze po porodzie to kazda zle sie czuje dopiero jak zobaczyli ze mdleje ma goraczke to zaczeli dzialac Nikt nie zwrocil uwagi ze lozysko cale nie odeszlo Wszedzie tak sie przejmuja i laske robia Nie powiem bo sa osoby ktore swoj zawod wykonuja z przyjemnoscia i z pasja ale wiekszosc z przymusu i laske robi ze sie zajma pacjentem jak nalezy
 
Hej dziewczyny,

Niestety nie utrzymała mi się ciąża... 9 tygodni i 6 dni.
Przykro mi bardzo.
Pozostaję na forum, przyzwyczaiłam się czytać je codziennie tak wyrywkowo. Jeśli jednak życzycie sobie aby ktoś inny aktualizował listę mam to oczywiście prześlę wybranej osobie tekst do wklejenia, tak by było łatwo. Zdecydujcie same.

Życzę Wam powodzenia z maluszkami i trzymam za maleństwa kciuki...
Pozdrawiam, Aga
 
Goncia a do jakiego teraz chodzisz lekarza??

do 22.00 sama w domu jestem, tzn dziewczynki juz spią od 20.30 a mąż ze średnim na basen pojechali a Starszy z kolei wybył i pewnie po północy przylezie z oddechem %:angry:
więc mam cisze absolutną:tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,

Niestety nie utrzymała mi się ciąża... 9 tygodni i 6 dni.
Przykro mi bardzo.
Pozostaję na forum, przyzwyczaiłam się czytać je codziennie tak wyrywkowo. Jeśli jednak życzycie sobie aby ktoś inny aktualizował listę mam to oczywiście prześlę wybranej osobie tekst do wklejenia, tak by było łatwo. Zdecydujcie same.

Życzę Wam powodzenia z maluszkami i trzymam za maleństwa kciuki...
Pozdrawiam, Aga

Aguś Bardzo mi przykro!!!
 
reklama
dreamgirl- kochanie tak mi przykro !!!!!!!!!!!!!!!!! zapalam światełko dla aniołeczka
[*] i dla reszty aniołków które odeszło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kochanie jesli jesteś na siłach aby być z Nami to oczywiście MY bedziemy bardzo szczęśliwe jak zostaniesz,!!!!! cięzkie to jest bardzo dlatego ta decyzja należy do Ciebie bo wiesz ze MY tu CIę chcemy zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przepraszam ze zapytam ale mnie tu nie było ostatnio ale sama poroniłaś czy sie stało coś innego ?????? jeśli nie chcesz to nie mów, ja rozumiem !!!!!!!! Przytulam CIę strasznie mooooocno !!!!!!!!!
 
Do góry