reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

nie spie i jeszcze mi net nie chula. wyc mi sie chce do ksiezyca. ostatnie tygodnie spokoju i zamiast sie wyspac to sie morduje. leze w duzym pokoju z wiatrakiem. kakao juz wypite. co tu począć dziewczęta. mlody jeszcze teraz ma czas aktywnosci po maxie. buuuuuuuuu
 
reklama
w calym otwarciu najlepsze bylo jak krolowa pokazali jak dlubala w paznokciach jak wielka brytania weszla :D
hahahahah
bardzo podobala mi ceremonia, super, naprawde wymagalo to duzo pracy od wielu ludzi, widowisko genialne
glowa mnie boli i 3raz dzis czyscilam kibelek bo lola weszla znowu w kupe i wszedzie lapki brazowe :D
do jutra dziewczynki :*
 
dzień dobry dziewczynki! a ja wczoraj poszłam wcześnie spać bo mieliśmy rano jechać na grzyby ... znaczy jedziemy ale trochę spóźnieni! Koszyki gotowe :-) pierwszy raz w życiu wyciągnęłam mojego na grzyby!! ciąża jednak czyni cuda;-)

Miłego dnia!
 
haj.. widze ze nie tylko ja na bezsennosc cierpie :p
plecy mnie bola i krocze cale ajjjj wczoraj emka wykozystalam... dzis tez to uczynie bo nawet milo bylo :-D
 
SummerBaby - jak Ty sie kobitko bedziesz schyloac po te grzyby.... niezle wyzwanie sobie postawilas :p

Blonka- tez cierpie na bezsennosc, a jesli chodzi o plecy to mam caly czas straszne bole, wrecz nie do opanowania.

Bardzo chce juz urodzic, mam dosc juz! chodze jak niepelnosprawna bol plecow straszny... Nogi i stopy mialam wczoraj tak spuchniete ze w zyciu czegos takiego nie widzialam.
Musze dzisiaj gdzies wyjsc z domu do ludzi bo sie zamknelam w nim i stekam caly czas ;)

Gratuluje wszytkich nowych Malutkich Dzieciaczkow ;)
 
A u nas burza i ulewa :)
Obudziła mnie i koty. Jeden mój kotopies przytargał sobie kuleczkę z papieru i kazał rzucać :) Pan Mąż się obudził i kazał "wypier****ć" z sypialni :p
Mieliśmy grillować u mamy, może przestanie padać.
Ceremonia super, bardzo przemyślana. Jaś Fasola by genialny :)

Noc była ciężka, cały czas wiatrak chodzi, pomimo deszczu nadal nie ma powietrza, może się coś zmieni bo od 6 pada.
Jakoś zasypiam, ale przebudzenia na siku i zmianę boków są bolesne. Nie mogę się podnieść, jest mi potwornie ciężko. Jeszcze jak zastygnę tak w jednej pozycji, to potem jestem taka skostniała, że mnie wszystko boli...

Jeszcze nie dzisiaj, nie jutro, ale w przyszły weekend to chciałabym urodzić, już mam strasznie dość.
 
Blonka- tez cierpie na bezsennosc, a jesli chodzi o plecy to mam caly czas straszne bole, wrecz nie do opanowania.

Bardzo chce juz urodzic, mam dosc juz! chodze jak niepelnosprawna bol plecow straszny... Nogi i stopy mialam wczoraj tak spuchniete ze w zyciu czegos takiego nie widzialam.
Musze dzisiaj gdzies wyjsc z domu do ludzi bo sie zamknelam w nim i stekam caly czas ;)

no ja sie bujam ze skurczami co 6 minut... od 6 prawie nie spie... plecy krocze pachwiny i jakby bol na miesiaczke... sama nie wiem i brzuch twardy... ale juz kiedys mialam regolarne tylko mniej bolące.. a wlasciwie tamte nie byly bolace.... moze nospe wezme i prysznic cieply to przejdzie..
 
Blonka - to moze Ci sie wlasnie cos zaczyna jak co 6 minut regularnie. Ja bym nie brala nospy , jeszcze po obserwowalabym sie chwilke i jak nie przyspieszy to wtedy znieczulacza dac... uhhh powodzenia, nawet nie wiesz jak ja juz bym chciala zeby mnie dorwalo ;)
 
reklama
hej;)

uuu widze zniecierpliwienie, to jedna z cech zblizajacego sie terminu chyba ;)) kazda juz nie moze sie doczekac i obserwuje wszelkie mozliwe objawy. Tez bym tak robila,gdyby nie fakt ze za 6 dni mam planowana cesarke ;) Objawow mam kilka ale pewnie urodzilabym po terminie gdyby nie cc. Jeju to juz tylko 6 dni:tak:

Ciesze sie ze przybylo nam kilka cudownych i najwazniejsze zdrowych dzidziulkow, gratuluje dziewczyny!!

Ja rowniez ogladalam otwarcie, niesamowicie zrobione show. Maz rozwinal ekran z sufitu i ogladalismy z projektora, czyli na 160 calach plus wlaczyl swoje naglosnienie i dziewczyny czulam sie jakbym tam byla ;))) Narobilam mase zdjec i filmikow. Tak sobie pomyslalam ze Natka urodzi sie za kilka dni wiec bedzie dzieckiem Olimpijskim, do tego w dzien otwarcia Olimpiady byly jej imieniny! Kiedys pokaze jej te zdjecia i filmiki ;)
A numer z krolowa tez przyuwazylam ;))) Zrobilam nawet zdjecie ;)

A dzis u mnie relax,jako ze to ostatni weekend moj i meza jako 2osobowa rodzina. Juz w nastepny bedzie z nami Natuska.

buziaki !
 
Do góry