reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
cornelka, dla takiego żółtodzioba jak ja jest nieoceniona. Pewnie bym jej nie potrzebowała, gdybym była doświadczoną mamą ;-). Jedyne co mi w niej nie psauje, to toże jest wpisana w amerykańskie realia - no ale to amerykanka pisała, więc czego się spodziewać ;-). Ale nie kupiłabym jej tak "normalnie", w księgarni zwykłej :no:. Dla mnie cena nie do przyjęcia. Ja kupiłam w jednej z tanich księgarni za 29zł.
 
tez zamierzam to kupic, mam "W oczekiwaniu na dziecko", niezla cegla, ale chyba juz naprawde wszystko tam jest. co zabawne, ksiazke ta znalazlam w naszym mieszkaniu, jak sie zbieralismy do przeprowadzki - musieli ja zostawic poprzedni wlasciciele, ktorzy wlasnie ze wzgledu na dziecko zmienili lokal na wiekszy...
u nas jakos inaczej sie to potoczylo i ze wzgledu na dziecko postanowilismy jednak wprowadzic sie tam spowrotem. ale zdziwilam sie bardzo jak bedac w 2 miesiacu ciazy zaledwie znalazlam te ksiazke jakims magicznym trafem ;)
 
Dzag ja tez jestem totalny żółtodziub i panikara na dodatek. Dzisiaj mały rano zwymiotował, myślałam, ze zawału dostanę. Ksiązkę koniecznie musze kupić, bez tego sobie nie wyobrażam najbliższych dni ;-) mam "w oczekiwaniu na dziecko" i nie raz okazała się nieoceniona.
Btw.. jak rana po cc? Boli jeszcze?

Weronikazzz
o to rzeczywiście jakies to takie .. magiczne ;-)
 
Ah, pleśniaków też bym pojadła...Ja, podobnie jak asia w ciąży żywieniowo oszalałam i faktycznie wszystkich nakazów i zakazów przestrzegałam ;). Nie było mowy o pławieniu się w gorącej wannie, jajeczkach na miękko, półsurowej jajecznicy, którą uwielbiam, czymkolwiek niepasteryzowanym...Z chęcią wrócę do dawnych nawyków ;).

"Pierwszy rok życia..." już zakupiłam i faktycznie wygląda na sensowną. Zresztą "W oczekiwaniu na dziecko" miałam i sobie chwalę :). Poszperajcie na Allegro. Ja nabyłam używaną za 12 zł :).

gosha a jednak się rozkręciło :). Kciuki!!!
 
A macie lub znacie jakieś dobre pozycje książkowe dotyczące diety po ciąży dla mam? Literaturę dziecięcą z racji studiów mam praktycznie w całości skompletowaną :tak:
 
reklama
Dziewczyny, jest mi tak źle, gorąco. Płakać mi się chce. Za wcześnie żeby się położyć spać, za późno na cokolwiek.Zresztą nie mam siły na nic. Siedzę rozkraczona z poduszką między nogami, na niej laptop. Nie mam siły posprzątać w kuchni, nie mogę leżeć bo mi niewygodnie, siedzieć też źle. Niech mnie ktoś dobije.
 
Do góry