reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Dziewczynki no więc poszły 4 serie co 5 minut, no dobra idę po no-spę, spływam do wanny, i jak coś to dam znać czy przeszło czy poszło dalej...
Dziękuję wam kochane, całuski.....
Rano to pewnie będę się wstydziła, że panikuję,uciekam:*:*:*:*

Polianka trzymam za Ciebie kciuki....
 
Milusia - daj znać koniecznie jak tam po kąpieli i no spie. Coś mi sie wydaję, że to może być TO. Czekam z niecierpliwościa na relację.
I Twoja polianno również :)
 
Ło jejku, ale mamy ekipę "wizytujących we czwartek" będzie wesoło :-D A pozostałe Ciężaróweczki poprosimy ładnie o trzymanie kciukasków :-D:-D:-D

Martuśka, Pati1982, Kasia2506, Niuunia, Navijka, Urszulka202 - przybijcie piąteczki :-D:-D:-D ŻÓŁWIK !!

ja również mam wizytę w czwartek :tak:

Shyla oczywiście jeszcze nie tak jakbym chciała, ale i tak jest super duper:D:D

rozumiem , to tak samo jak i u nas ,musimy jeszcze zakupić zaplanowane rzeczy no ale najważniejsze ze mamy urządzony pokoik dla maluszka :)
A u Ciebie na pewno jest już ślicznie :)
Dziewczynki no więc poszły 4 serie co 5 minut, no dobra idę po no-spę, spływam do wanny, i jak coś to dam znać czy przeszło czy poszło dalej...
Dziękuję wam kochane, całuski.....
Rano to pewnie będę się wstydziła, że panikuję,uciekam:*:*:*:*
trzymam kciuki :tak:

ja mowie dobranoc
 
Dziewczynki gniłam ponad godzinę w wannie, dziwne to jest bo skurcze nadal są, ale czy mocniejsze ? Nie wiem sama, w każdym bądź razie spróbuję zasnąć, jeżeli mi się nie uda zbieram tyłek w troki żeby to sprawdzić. Jeżeli już nie zajrzę to znaczy, że śpię i jest oki:)
buziaczki
 
reklama
Dzień dobry!
Czyżbym dziś była pierwsza?!:szok: nie pamiętam kiedy ostatnio wstałam tak wcześnie. Ale to z nerwów: mały jakoś nie chce się w brzuchu poprzewracać:baffled: normalnie ok 5-6 rano urządzał niezłe harce a teraz cisza i nawet oddychanie przeponą go nie rusza za bardzo. Jak nic się nie zmieni jadę dziś do szpitala, niech sprawdzą co i jak. Mam nadzieję, że to tylko fałszywy alarm.
Udanego dnia Wam życzę! I sorrki za to, że tak egoistycznie, ale naprawdę mam stresa :-(
 
Do góry