reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Gratuluję wszystkim Sierpniowym mauskom :)
samych szczęśliwych dni teraz.. i jak najwięcej snu :)
ja już na finiszu powolutku a najlepsze przede mną dopiero :)
 
reklama
Gratulacje dla nowej sierpniowej mamuśki :-)Ja cały czas zmęczona i marzę o śnie, a do pracy niestety trzeba chodzić.
 
Witam wszystkie przyszłe sierpniowe mamy :-)

Najpierw chciałam Wam serdecznie pogratulować fasolek i życzyć spokojnych kolejnych miesięcy!!! :tak::-)

No i chciałam do Was dołączyć :-) w niedziele zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki co prawda ta druga bardzo blada a dzisiaj test powtórzyłam i ujrzałam już 2 wyraźne kreseczki :tak: jestem w ciąży!!! :-):-):-) Termin porodu wychodzi mi na 12 sierpnia :tak:

Wstawiam Wam mój test z niedzieli bo dzisiejszego nie mam zdjęcia i musicie uwierzyć mi na słowo że jest wyraźniejszy ;-)

test.jpg
Pozdrowienia dla wszystkich mamuś sierpniowych! :tak::-)

 
Serdecznie gratuluje wszystkim sierpniowym mamusia
Zycze wam spokojnych i pelnych radosci dziewieciu no juz osmiu miesiecy ciazy
Pozdrawiam i trzymam kciuki sierpniowa mama Magdalenki
 
serdeczne gratulacje dla wszystkich sierpniowych mamuś! ja będę mama czerwcową2010:-), ale sama urodziłam się w sierpniu 13, więc mam sentyment do tego miesiąca ! spokojnych 9-ciu miesięcy!:-):-):-)
 
Witam wszystkie sierpniowe przyszłe mamy:) Gratuluję fasolek. Ja dołączam również do kobiet, które spodziewają się dzidziusia na sierpień (termin to 8.08. 2010) miejmy nadzieję, że fasolka się zagnieździ na dobre, najgorsze 2 miesiące przede mną.
Buziaki
 
Dziewczyny jestem mamą sierpniową 2008. Gratuluję wam zafasolkowania i życzę spokojnych 9 miesięcy. W ogóle to bardzo fajnie być mamą sierpniową o czym niebawem się przekonacie bo czas w ciąży szybko płynie. Cieszcie się brzuszkami i nie szczędźcie im pieszczot bo wypieszczone brzuszki to szczęśliwe dzieci :)

Pozdrawiam.
 
Trzymam kciuki za wszystkie sierpniowe fasolki.:tak:
Spokojnych mieisęcy w oczekiwaniu na upragnione skarby .... i licze iz pojawia sie jakies bliźniaki :-)

Pozdrawiam. Mama bliźniaków lipiec 2008 /ale termin miałam na sierpień :tak:/
 
Witam wszystkie przyszłe sierpniowe mamy :-)

Najpierw chciałam Wam serdecznie pogratulować fasolek i życzyć spokojnych kolejnych miesięcy!!! :tak::-)

No i chciałam do Was dołączyć :-) w niedziele zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki co prawda ta druga bardzo blada a dzisiaj test powtórzyłam i ujrzałam już 2 wyraźne kreseczki :tak: jestem w ciąży!!! :-):-):-) Termin porodu wychodzi mi na 12 sierpnia :tak:

Wstawiam Wam mój test z niedzieli bo dzisiejszego nie mam zdjęcia i musicie uwierzyć mi na słowo że jest wyraźniejszy ;-)


Pozdrowienia dla wszystkich mamuś sierpniowych! :tak::-)​

Moja Córeczka jest z "bardzo bladej kreseczki, niemal niewidocznej"- serdecznie gratuluję:-):-):-)
 
reklama
Do góry