reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Natt gratuluje super organizacji...:-)

byłam po książki dla chłopaków, kupiłam część i zapłaciłam 250zł z tego co pani mi obliczyła to jeszcze ok 150zł co razem daje 400zł za książki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! licze ze może stare pójdą w komisie to może 100 bedzie do zwrotu!!

a tu jeszcze zeszyty: w zeszłym roku kupiłam w tesco chyba po 2zł za grube, szyte w twardej oprawie i cholera po 2miesiącach zaczęły się rozlatywać!!!!!!!!!!!!! potem dowiedziałam się ze to z papieru makulaturowego były zrobione... potrzebuje 20 zeszytów.....

skąd mam wiedziec ze zeszyt jest dobrej jakosci???
 
natt pięknie to napisałas i slicznie maluchy przybierają,pogratulować tego zorganizowania,bo to jest bardzo ważne zwłaszcza przy licznej rodzince,super
ja mocno w ciebie wierze i podziwiam cie za twoją siłę ,postawe i zorganizowanie i piękne słowa

reksio bedzie dobrze zobaczysz,juz niedługo
a czy megaczka sie odzywała??co u niej??
 
Reksio,zobaczysz bedzie cudnie i u ciebie kochana! Nie obawiaj sie niczego,a w razie jakichkolwiek przejsciowych problemików,to po prostu rozwiazuje sie je na biezaco i juz. Nie ma co sie na zapas stresowac,mowie ci. J. był z nami 3 tygodnie,ale wiesz jak jest i tak wiekszosc roboty ty odwalasz,bo zarówno jedno jak i drugie dziecko wisi na tobie...kazde ze swojego powodu i w innym nawijmy to interesie;-). Bedzie doooobrze. Zaprogramuj sie pozytywnie a sama zobaczysz jak w takim nastawieniu jest siła:). Naprawde!. Mysl sobie po prostu,ze bedzie dobrze,bo masz wspaniałe dzieci,meza i ze wszystki sobie wspaniale poradzicie:).
Trzymam za was kciuki.
Buziaki dziwczęta. Zmykam z psem,potem kolacja Natki i spanie.

Aaaaaaaaaa....jutro bede miała robiona tomografie z kontrastem. Chca sparwdzic te moje wszystki zyły z uwagi na dusznosci jakie miewałam ostatnimi czasy,a ktore moga byc spowodowane zakrzepicą....
 
Tzn sama zakrzepica ujawniła sie własnie w pierwszej ciazy,a zwiazek ma tylko taki,że w pierwszym i osttanim trymestrze jest duzo wyzszy poziom estrogenow i generalnie cały ten koktail hormonow ciazowych jest baaardzo duzym wyzwaniem dla układu krazenia i czesto gesto własnie w ciazy wychodzą takie kwiatki. Ale bezposrednio ciaza absolutnie nie wywołuje zakrzepicy,ona moze tylko nasilic jej obraz. U mnie zakrzepica jest dołaczona tak extra/gratis do żylaków;-),mam to w genach dane i juz. ja tam juz sie nie zastanawiam skad to sie wzieło i w ogole. Działam,lecze i tyle moge zrobic tylko albo i az:).
Buziak dobranolka:)

jeeeeeej musze jakies nowsze zdjecie bliźniaków Wam pokazać. Jak oni sie juz zmienili....Takie maluchy tak sie szybko przepoczwarzają;-),ze to jest szokujące wprost. Jutro cos wkleje:) specjalnie dla BB cioteczek:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ninka i Adranku Sto lat dzisiaj dla Was:))

meggie chyba możesz odstąpić od umowy,napewno jest jakis czas na to,a fotela bym nie odbierała,to są oszuści straszni i cięzko z nimi czasem wygrac
 
reklama
fotela nie odebrałam, pogadałam z kurierem, sympatyczny gość, powiedział mi co i jak, doradził, kazał wysłać najpóźniej jutro odstąpienie od umowy, no bo dziś nie dam rady bo tato na wycieczce... FUUUUUCK :( !!!!
 
Do góry