reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

cześć dziewczyny ;-)
coś nie mogę sie zabrać za pisanie ;-) my już po urlopie, szybko minęło, ale fajnie było, pogoda nawet dopisała, tzn. w pierwszym tygodniu było słonecznie, a w drugim ciepło, ale już raczej bez słońca :tak: z urlopu wróciłyśmy obie z Majką przeziębione, z gilami w nosie-dobrze że dopadło nas to pod koniec urlopu :tak:
a teraz jakoś leci, powoli myślę o urodzinach Mai i prezencie oczywiście :-)
mewa, sto lat dla dwulatka Adasia :-)
miłego wieczorku ;-)
 
reklama
witam
u mnie no cóż całe wakacie zaplaniwane jeżdzimy z Maksem na zajęcia ( takie rehabilitacje ) a w domu dodatkowo mamy zrobiony plan ćwiczeń na 6 dni w tygodniu , a Kacperka wszędzie pełno coraz więcej mówi ładnie i wyraźnie po naszemu ale ma też kilka swoich słówek np. dupta to dupka , apa-chce na ręce , na Alexa woła auś itp.. chce robić wszystko to co chłopcy mała papuga
 
witam
no to taszka macie troszke biegania,ale najważniejsze zdrowie dzieci

a dzisiaj najlepsze życzenia dla Julianki,STO LAT!!!!

małe sprostowanie,bo mi sie daty pokićkały
wczoraj było Julianki,a dzisiaj jest Moni i Oliwi

i dla was STO LAT STO LAT
 
Ostatnia edycja:
witam się,

choroba sie rozwinęła na tyle ze juz ledwo dycham, fatalnie się czuje;-( na dodatek jednak przeszło na dziewczynki.

wczoraj pralke przywieźli:-) cholerka ale skomplikowaną maszyne sobie kupiłam!!! ale rozgryze łobuza:-)

pozdrawiam i koncze bo Aluta kopie mi kompa i ma ochote mnie ugryźć!!!!!!!!!!!!!! wstała dzis o 5.20...
 
spóźnione ale serdeczne życzonka - Monisia, Oliwka sto lat!!!!


Ja mam dziś dzień lenia i mega senna jestem od rana choć dobrze i dość dugo spałam w nocy, to pewnie przez pogode która nas nie rozpieszcza za bardzo... ide się pocieszyć czekoladą :-)
 
Witam w niedzielny poranek
Zaraz idziemy po torcik nr 2 :-) i ciasteczka, bo do Olci przychodzi koleżanka :-).
Panianka właśnie zbiera pranie i odnosi do szafy :-O Wsztstko ładnie odkłada na miejsce. Skarpetki i majteczki do szuflady, reszta na pułki. W szoku jestem zawsze robimy to razem, ale bez układania tylko ściąga, a dziś wszystko sama . Jak te dzieci szybko rosną.
Popołudniu jedziemy do teściów na obiad z torcikiem, bo w czwartek Olcia miała torcik u moich rodziców, a dziś u teściów (tak jak i w zeszłym roku nie dało rady zebrać wszystkich w jednym dniu).
Ciekawe czy panna znów zaśpiewa sobie sto lat?

Mykam się ubrać i do cukierni, bo potem już nie bedzie na to czasu.

Miłej niedzielki.
Wieczorkiem napisze o prezencikach :-).
 
reklama
witam się :-)
u nas ciepło, ale coś wisi w powietrzu :tak: mielismy sie wybrać na wycieczkę, ale coś plany uległy zmianie...
miłego weekendu życzę ;-) a dla naszego jubilata Frania, samych pomyślności i dużo duzo zdrówka :tak::-)
 
Do góry