reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

BRAWO BRAWO BRAWO FRANIU!!!!!
Agus strasznie strasznie strasznie się cieszę!!!!!!!!:-D:-D:-D

edit. moje dziewczę dziś odmawia drzemki.. a jest padnięta na maxa. i ja też :-( bym se pospala.. buuuuuuuuuuuuuuu...
do tego jakiś wiatr się zerwał. pewnie deszcz sprowadzi. oby!​
 
Ostatnia edycja:
reklama
gęsia skórka mnie przeszła jak poczytałam o Franiu!!!!!

Aga widzę Cię normalnie jak musiałaś mega byc zaskoczona i szczęśliwa!!!!

Tobie wielkie brawa za wytrwałość i wole walki o dziecko!!!!


a tak z innej beczki 24lipca na tydzien będę w Jaworkach k/ Szczawnicy ktoś jest z tych rejonów???

idzie zdechnąć z duchoty, 35stopni u nas a w domu mam 28....
błagam o ochłode!!!
 
AGA płacze ze szczęścia! My za Franka w domu wszyscy kciuki trzymamy! A Tobie pomnik za postawe i za wole walki! Kiedys napisz książkę dla tych wszystkich Mam co im lekarze skrzydła podcinają, że nie wolno sie poddawać! Jeszcze raz Gratulacje dla Was Obojga!
 
Sempe u nas powoli zaczyna padac. całe szczescie! moze i do Was dojdzie ;-) bo duchota nieziemska masz rację.. najchętniej na golasa bym chodziła.....
a mnie coś naszło i popcorn zrobiłam i teraz z Zizi wpierniczamy. dalej mi nie zasnęła a juz miałam nadzieję że padnie..
 
reklama
gęsia skórka mnie przeszła jak poczytałam o Franiu!!!!!

Aga widzę Cię normalnie jak musiałaś mega byc zaskoczona i szczęśliwa!!!!

Tobie wielkie brawa za wytrwałość i wole walki o dziecko!!!!


a tak z innej beczki 24lipca na tydzien będę w Jaworkach k/ Szczawnicy ktoś jest z tych rejonów???

idzie zdechnąć z duchoty, 35stopni u nas a w domu mam 28....
błagam o ochłode!!!

ja tez z innej beczki,ja nie z tych rejonów,ale blagam meza o krótki pobyt tam tzn w Szczawnicy,bo od dziecka tam jeździłam,moje córy znają,Alcia jeszcze nie ale chyba terminowo sie miniemy:((choć jeszcze nic niewiadomo

Franiu brawo,jestes wielki i myśle,że na drugie urodzinki bedziesz już ślicznie chodził,zobaczycie

a u nas od rana leje,sciana deszczu,potem wychodzi słonko,ale nie ma upału tylko straszna duchota i tak co jakiś czas przerywana ściana deszczu
 
Do góry