reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
witam,
leje i leje od wczoraj non stop!!!

Rafcio o 8.00 juz wyjechał, nocują na tym obozie w drewnianych domkach ze szparami w podłodze wiec dałam mu dodatkowo 2 spiwory i gruby koc... podźwiga wiecej ale bedzie mu cieplej bo nocki zapowiadaja 11stopni wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


przez tą pogode to zjadłam obfite sniadanie a teraz pije kawke i koncze tabliczke czekolady:-) etam musze jakos sobie nastrój poprawić. Siedze sama z Alutą w domu i tak cicho jest:-) Małżon ostatni weekend na uczelni Angelinka u babci Starszy tez. Rafcio fruuu

ciepłego i spokojnego dnia!

PS Mju a gdzie jedziesz i kiedy?
 
sempe, mju wyjechała dzisiaj w nocy do Dębek ;-)
u nas pogoda taka sobie, nie pada ale trochę chłodno :tak: jak Majka wstanie to szykujemy się do mojej mamy na imieniny :-) miłego dnia :happy2:
 
Witam kochane....:)
Ja tylko na chwile dac znac ze zyje....ale czasu brak na cokolwiek...pamietacie jak pisalam ze bede szyla pokrowce na krzesla do sal weselnych?
A wiec ruszylo sie :tak::-),do konca lipca musze uszyc conajmniej 150,a jak dam rade to i 200:szok:...wiec teraz jeszcze mniej mnie bedzie na BB,zeby nie powiedziec ze wcale:-(
Pozdrawiam serdecznie i do nastepnego klikania:tak:;-):happy:
 
Uuuuu Anet to poszalejesz przy maszynie:):). Matko!! 200pokrowców!!!Ale fajnie,kasaka rozumiem wpadnie,wiec motywacja jest. Powodzenia w takim razie i daj znać jak zakończysz działalnosc pokrowcową;-)
 
Witam witam:):-)
nie wytrzymalam i do was wpadlam....:-D
Juz 5 pokrowcow uszyte,ale dzis pol dnia spedzilam w przychodni ( z dziewczynkami na kontroli bylam) i na zakupach.....wiec malo poszylam,ale skrojone mam juz troche,tylko materialu braklo,wiec ta dziewuszka zamowila i bedzie za 3 dni dopiero
a kaska wpadnie i sie ciesze,bo bede miala swoje pieniazki:-D:-D:-D

Aga,dopiero doczytalam o Franiu i jego postepach...no az mi sie lezki zakrecily w oku...Gratki wielkie!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiem wszystkie cieplutko i slonecznie....bo u nas z pogoda kiepsko,leje juz ponad tydzien :szok:
 
Dziewczyny, ja po prosbie - całe popołudnie kopie na BB i głupieję..
Potrzebuję lekkiej w miare spacerówki-parasolki dla Frania.
Siedzisko nie może byc zbyt obszerne, wręcz poszukuje takiej z wąskim siedziskiem (byłoby super), bo na szerokim Franc w asymetrie wpada.
Znacie ten model: Super! Wózek Mamas&Papas ORA BLACK - czarny! (1698349516) - Aukcje internetowe Allegro
A może polecicie cos innego?
Byle cena z kosmosu nie była, pliz..
 
reklama
A wiesz dlaczego rozwazam ten ORA? Kółka pojedyncze ma.. Obawiam się, że jak snieg spadnie to na podwójnych kółkach w miescie nie pojadę..
Powiedzcie dziewczyny, macie doświadczenie kurka..
 
Do góry