reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

hejka:)
co do mojego wczorajszego siedzenia w nocy to był wyjątek, normalnie nie wytrzymuje tak długo jak jest Ninka, choć zawsze byłam typem sowy i to właśnie nocą lepiej mi wszystko idzie;
natt - no ja właśnie podobnie jak Ty czuję się mamą dziewczynek i nadal nie przyzwyczaiłam się do myśli, że będzie synuś:) ale młody załapał się już nawet na 2 pajace "męskie", bo mi wczoraj brakło parę zł do darmowej przesyłki, to zamówiłam;-)a moja mama stwierdziła, że dla oczyszczenia damskiej atmosfery (po stronie naszej rodziny) fajnie, że będzie osobnik płci przeciwnej;
Ninka też uwielbia papierowe książeczki - sama sobie ogląda kartka po kartce,a potem przychodzi do nas i się zaczyna "a co to" i jak jej natychmiast nie odpowiesz, to podnosi głos:) śmieszna taka jest wtedy:)

Mewa ja w ogóle podziwiam wszystkie pracujące mamy małych smyków, jak Wy to sobie organizujecie... wiem, że jak trzeba, to sobie człowiek radzi i tyle, ale póki co jest to dla mnie jakieś karkołomne wyzwanie! więc szacuneczek! a, no i gratki że udało Ci się szybko i skutecznie odstawić Adasia od piersi - teraz wreszcie odsapniesz, coooo?;-)niech jeszcze Adaś pręgko z tych glutów wyjdzie, to będzie wsio ok:)
Franiowa - moja Ninka śpi 9-max 9,5 godz. w nocy, do tego 2 za dnia;
sempe - jak Cię homeo nie przekonuje to nie ma się co za to brać, bo i tak skutków pożądanych nie bedzie; dobrze, że z dziewczynkami już lepiej!
a Ty deli młoda, ładna i zaradna jesteś, więc kwestia synusia wcale nie jest przesądzona!;-)jak jest tak w gwiazdach zapisane, to kochana wszystko przed Tobą!
 
reklama
Witam
wpadam popatrzyć co u was słychać, ale za wiele się nie doczytam, 2 tyg. to jednak dużo czasu, a panie nie próznowały
Póki co nie mamy internetu na nowym domku, dzisiaj wyjątkowo pożyczyłam od kumpla żeby popłacic rachunki i wydrukować potrzebny dokumenty.
Juz sie prawie urządziliśmy, JAgoda od razu polubiła nowy domek i biego po nim jak szalona.
No i muszę ja pochwalić, bo jednak obyło się bez kryzysu nocnikowego, i od jakiś 3 tygodni? jesteśmy odpieluchowanie całkowicie. W sumie nawet nie wiem gdzie mam jakieś na wypadk, ale wypadków już nie biorę pod uwagę?
Wszystkim życzę zdrówka, Sempe, zwłaszcza z ta szkarlatyną uważajcie bo cholerstwo sie przenosi.
I Andariel gratulacje, będziesz mieć parkę!
Pozdrawiam.
 
Super Miranda, że już bez pieluch. Gratulacje. U nas to jeszcze chyba daleka droga, choć Julisia już korzysta z takiej nakładki na kibelek. Woli to niż nocnik.

Wszystkim chorowitkom zdrówka życzę.
 
Dzieki dziewczyny za informacje ws snu:)

Miranda, super ze wpadłaś:) To wy się przeprowadzaliście????? Zupełnie mnie minęła ta wiadomość.. Ine miasto czy ino lokum?
Gratulacje odpieluchowania, suuuper wam poszło:) Kurka, zdolną masz córę!!!:)
 
hej hej melduję, że przybyłam z Warszawy i padam na dziops.
niestety nie mam siłki na czytanie i pisanie...wybaczcie...
zdrówka i dobrej nocki!!!

edit: jednak czytnęłam bo P. poszedł się kąpać a ja zaraz coś przekąsze.
przyjechałąm wymarznięta, te pkp jedne, zimne wagony przez 5h w 15 stopniach...
poki co wyników egzaminów ni mam:( ale kobyły były niezłe...
nom, fajnie do was wrócić:D
w następny weekend znow Warsiawka
 
Ostatnia edycja:
Hej wszystkim
Skłamie jak napisze ze dam rade nadrobic co u was, chyba wypadłam z rytmu:(
Zerknełam tylko że Andariel oczekuje jednak jak czuła synusia gratulacje, super bedziesz mieć pareczke, dla odmiany popielegnujesz teraz siusiaczka:)
AgaIrl za ciebie niezmiennie trzymam kciuki zebyś szczęśliwie donosiła ciąże
Enka gratuluje i ty dołaczyłas do nas mam rodzin wielodzietnych heheh, co tym razem jak czujesz synuś czy córka?pewnie ci obojętnie bo juz masz wszystkich w domku, byle zdrowiutkie było
Aga jak Franio?Jak idą postępy ze wstawaniem na nózki?butki miałas teraz jakos chyba mierzyc tak?aktualne to?
Sempe biedna mała nie doczytałam czy jednak jesteście w szpitalu?mam nadzieje ze juz lepiej
Miranda ciesze sie ze juz na swoim i ze tak zdolna masz Jagódke, ja to sie ciesze ze nowy nocnik poskutkował i w końcu Mat mi woła a on juz 3 latka zaraz skonczy. Miłosz o nocniku nawet nie mysli.
Więcej nie doczytałm wiec z góry wszystkich przepraszam
U nas ok.
POzdrawiam wszystkich sedecznie i ucałowania od Miłoszka dla cioteczek.
 
reklama
Kasia!!! dobrze, żeś do nas zajrzała i że u Was cyt. "ok";-)!będziesz już częściej zaglądać?
never współczuję wątpliwej przyjemności podróżowania pkp-em tyle godzin w taki ziąb - też raz jechałam (wtedy 7 godz. z kawałkiem, bo z Gorzowa do W-wy) zupełnie wyziębionym pociągiem, bo coś się tam popsuło - to był koszmar!
miranda - gratki z okazji odpieluchowania Jagódki - ale Ci dobrze teraz!;-)
 
Do góry