reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Bry

u nas tez nieciekawie - od wczoraj Monia ma 38st goraczki :-( rano pojawil sie jej katar ale samopoczucie ma dobre... zobaczymy co powie pani dr....
a w poniedzialek i wtorek mamy wizyty w poradni rehabilitacyjnej i u pulmunologa...
 
reklama
Witam.
My też nie możemy wyjść z kataru...Wczoraj i ja się załapałam, mam nadzieję że to alergiczny, bo pakujemy po woli nasze bety, a dużo z nich niestety załapało się na angielskiego grzyba, a ten jest konkretnie alergizujący. Jeszcze miesiąc.... mam nadzieję że w nowym domku nie wyjdzie żaden grzyb, to nowszy dom, z 70, 80 lat, teraźniejszy ok 300letni.
Zaraz wpada kumpela popilnowac Jagody bo ja mam lekcje jazdy. Juz wymiękam, kiedy ja zdam to prawko, znowu jeżdza godzine na tydzień, dwa, no dupa na maksa, a w grudniu miałam zdawać.
Kasiu, ja dzisiaj wyciągam choinkę, też nie mogę sie doczekać, jeszcze mój małz przynosi śliczne ozdoby z pracy. Firma przenosi siedzibę i wywalaja w śmietnik kupę dobrych rzeczy, brrrrrrr!!!!!:wściekła/y:
 
pochwalcie sie później tymi choinkami jak juz ubierzecie
ja musze czekać do świat tym bardziej,ze nas chyba bedzie czekało kupienie nowej bo tamta sie skrzywiła strasznie i nie chce przez to stac prosto

rubi zdrowka dla Moni i dla innych zakatarzonych
a ja ide jakies ciasto upichcić
 
witam,

u nas 2 noc gorączkuje Alicja, byłam wczoraj u lekarza ale gardło czyste, oskrzela tez, ledwo patrze na oczy z niewyspania!!!
zaraz ma przyjsc instalator do kaloryfera i bedzie kuł ściane a mnie glowa boli a Alicja juz tez spiąca!!!

dzis wieczorem mam wychodne z koleznakami, jutro kolej facetów.

zycze wszystkim katarkom zdrówka!!!
 
Hejka!!!
Witam w piekny choc wietrzny i śnieżny dzionek!!!!
Jejku dziewczyny zdrówka zycze kazdej i każdemu maluszkowi co to isę porobiło!!Oby do świąt kazdy wyzdrowiał!!!

Co do świąt to ja juz mam dom ozdobiony:tak: zostało tylko choinke ubrać ale to dopiero pod koniec przyszłego tygodnia ubiore bo jeszce kilka ozdób muszę dokupić i takie kokardy bo łańcuchów nie będę dawac w tym roku bo choinkę mamy nową taka gęstą i jak za dużo będzie to nie fajnie to wygląda.No a choinke to na raty kupiliśmy nawet nie pytajcie ile kosztowała:sorry::dry:

Tak bym poszła na dwór ale kurcze jest wiatr i nie chce ryzykowac....
Iwonko nie kus ciastem bo ja słodkie ograniczam do minimum ale i tak mnie ciągle coś kusi......
 
Malinka ty nie ograniczaj słodkiego bo nie musisz,chudzielcu
bedzie jogurtowe ciasto najprostsze
a choinką sie pochwal,bo ja szukam jakiejś fajnej,gestej własnie
 
Ostatnia edycja:
Kasia zrobione!

Mała śpi a instalatora jak nie było tak nie ma!!! kuźwa zakichani fachowcy!
"chudy" tez juz poszedł mial dzisiaj kiepski nastrój, pokłócił się wczoraj z moją kuzynką... ech to życie

Choinke mamy zamiar ubierac 19grudnia w niedziele o Alicje się nie martwie bo choinka będzie stała w czterokątnym drewnianym kojcu więc dostęp będzie miała ograniczony ale martwie się o kota!!!!! dziskus jeden.... wszystko co dynda jest od razu zaatakowane przez niego!!!
włascicielki kotów macie jakie porady?
 
cześć dziewczyny :-)
nas choróbsko nie opuszcza :-( Majka kaszle, wstrętny katar doszedł i jeszcze oczy załzawione ma :no: ale za to siedzimy w domu i się powoli kurujemy :tak:
u nas coś dziś wietrznie, ale słonko też świeci ;-)
efe, podaj linka do tej maty, bo też się na nią czaję, tylko że na necie to parę rodzajów tego jest :sorry2:
zdrowiejcie chorowitki szybciutko :tak:
miłego ;-)
 
reklama
Hejka
U nas nadal chorobowo, aczkolwiek jest dużo lepiej, mała jedzie niestety na antybiotyku, ale przynajmniej czuje się lepiej i nocki przesypiane w miare spokojnie.
Chorowitkom zdrówka:tak:

Kaska już lece podpisac petycje.:tak:
 
Do góry