reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

jej a u mnie odkurzacz na topie!razem z matim wojuja o miejsce przed odkurzaczem skad leci powietrze i sie bujaja jak wariaci musze wam to kiedys nagrac hehehe. Efe musisz zmienic odkurzacz na taki bez głosu:)
 
reklama
Hejka

Basiu, to az niemożliwe, za co tyle kasy???

Karolinka lubi jak robie odkurzaczem, pomaga mi wtedy jak może... a ostatnio ja tez mam swojego dziecka dość, bo to co ona wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie... odwrócić sie nie mogę wszędzie te swoje łapki pcha... ciekawe co jeszcze zdemoluje...

Daria współczuje nieprzespanej nocy, tego wszystkiego co Ciebie spotyka, na pocieszenie tylko Ci powiem że nie jestes sama:confused:
Neverend, buziaki, TY wiesz za co :)))))
Lece na kawe potem obiadek zastawić :tak:
 
Ostatnia edycja:
No tak Orange czemu mnie to jakoś nie zdziwiło? Och Basia może można to jakoś odkręcić?
Kasia ty masz w play?! To ja nawet do ciebie nie napisze bo mnie Era kasuje jak za zboże:( Jak do Deli:(
Sempe czekam na fotki nowego członka rodziny. A Angelice współczuje nocy. Może dziś jakiś lekarz wam pomoże?

A mnie prąd zabrali i czekam kiedy mnie to znowu spotka. A jak zwykle mam pranie wstawione:wściekła/y:

Chciałam ogłosić że nie mam już sił do mojego dziecka! Znowu było 30 minut ryku i wieszania się na mnie jak zobaczyła odkurzacz! I jak ja mam ją tego oduczyć??? Wystawiłam sam korpus żeby ja jakoś oswoić ale dupa blada. 15 minut po schowaniu go musiała siedzieć mi na kolanach:( Macie jakieś pomysły?

powoli sie oswoi,a może dobrym pomysłem byłoby jej kupic mały zabawkowy odkurzacz,moja takowy posiada i zawszze jak ja swój wyciągam leci po swój i razem sprzątamy
 
ja tylko bry powiem...

to chodzenie dziecka jest mocno przereklamowane...matka doopy przed kompem posadzic nie moze...

lece ja uspic to bedzie czas na czytanie ;-)

miłego ;-)
 
dzień dobry :-)
u mnie właśnie zaczyna padać i nie wiem czy wyjdziemy na dwór, chyba że później... mieszkanko sprzątnięte, śniadanko zjedzone, dziecko drzemie, tylko pozostało się umyć-coś ciężko mi dojść do łazienki :-D
a wczoraj zostałam ciocią małego Dominika a przy okazji chrzestną ;-):-) będzie miał urodziny w pamiętny dzień-Dzień Nauczyciela :tak:
dopiero zaczynam czytać główny, więc życzę tylko zdrówka chorującym :tak:
 
powoli sie oswoi,a może dobrym pomysłem byłoby jej kupic mały zabawkowy odkurzacz,moja takowy posiada i zawszze jak ja swój wyciągam leci po swój i razem sprzątamy
Iwonka fajna rada ale chyba takie zabawki nie burczą co? Bo ja tak odkryłam że ona wszystkiego burczącego się boi! Odkurzacz, mikser, maszynka do mięsa...ech ja nawet nie mam pomysłu jak ją do tego przekonać. :-(
Pozamiatałam i podłogi pomyłam ale to o kant .... bo z zakamarków naszego cudownego 30letniego parkietu wszystko wyjdzie.

Idę szukać jakiegoś taniego cichego odkurzacza bo długo tak nie pociągniemy:(
 
Hejka!
Tomek śpi więc usiadłam na chwilkę
Chce dziś wszystko posprzatać na błysk żeby w tygodniu nie robić za dużo,ale Tomek mi tego wcale nie ułatwia....

Mewa współczuje stresu jejku biedny Adaś pewnie sie wystraszył!
Basiu no ale jak to takie pieniadze!!!!!:no:przecież to absurd!!poproś o biling niech ci wytłumaczą z kad taka kwota!!Na papierze a nie tylko powiedzą!Bo to coś jest nie tak ja też mam orange i mój mąż też i on kożysta bardzo czesto z internetu przez kom i powiem ci że wcale dużo mu nie zjada to!Więc lepiej idz do operatora i popros o udokumentowanie!
Kasiu zdrówka dla Miłoszka niech syropki pomogą!!
Co do rękawiczek dla małego to nawet nie mam :baffled:
Efe co do odkurzacza to Ci nic nie poradze bo mój wręcz go uwielbia!!!!!!!Odkurzamy razem...Sytuacja jak u Kasi!!:-)
Izabella gratuluje zostania ciocią!!

Ps Efe czy ty włączasz czasem gg??????????????????????????
A Mika Kasiu dla Was dałam zdjęcie Tomka w kapciach....na odpowiednim wątku;)
 
reklama
piwonia_2 nad tym odkurzaczem zabawkowym i ja myslalam :-)
Ej, bo ten prwdziwy caly czas w natarciu :-D Jak juz odkurze to jeszcze Dorian przez pol dnia jezdzi nim po dywanie..
Szukalam na bazarkach, bo wiadomo taniej, ale nic nie znalazlam :no:
..ale czasto odwiedzam ten sklep, bo niedaleko maja tez strone internetowa i oto link na ten odkurzacz:-)
Staubsauger von Yigga für Babies & Minis bei Ernstings family online kaufen
jest tez w wersji dla dziewczynek
Staubsauger von Yigga für Babies & Minis bei Ernstings family shoppen
 
Do góry