reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Kurde napisałam długiego posta i mi wcięło wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Edit: No to podejście numer 2.

Dzień dobry:)
My dziś na nogach od 6 rano. No i zaraz będę kładła Gabi znowu spać bo już marudzi:(
Se popisałam...

 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień doberek:)
Mewa fajne założenie z kolejnymi chrzcinami - kilogramowe podejście:)

a ja się wyspałam nawet, kolejna nocka cała przespana:) i to cała w swoim łóżeczku! nie sądziłam, że dziecko, ktore wie, że nie pocycka, może sobie tak spokojnie spać:) bardzo się z tego cieszę, oczywiście:)

a zaraz śniadanko - dziś tosty z patelni:)
 
No moja padła. Pewnie po kaszy mannie.
A właśnie miałam zapytać czy wy waszym dzieciakom dalej dajecie mleko modyfikowane czy przerzuciłyście się na zwykłe? Bo gdzie okiem nie sięgnę to wszystkie znane mi mamy po roku już zwykłe i się zastanawiam czy nie jestem nadgorliwa? Gabi teraz przy nich to grubasek. Dwie półtoraroczne panny mniej niż 10kg ważą a my już 10.500:szok:

Mewa super że Adaś taki spokojny. Widzisz diabeł się wystraszył!

Neverend pisz koniecznie co lekarka powie. Martwię się o ciebie.
 
Hej!
Mewa, fajnie że chrzciny udane/przespane :-) chyba lepiej niż miał by hasać po całym kościele nie? :-)
Marcel znów ładnie spał w nocy a rano wyjął sam szczebelki z łóżeczka i wyszedł sobie, szok niemały nastapil u nas jak wkroczył dziarsko do pokoju :-D
Mika, szkoda lampy, ale dobrze że nic się nie stało nikomu:tak:
Neverend, mam nadzieję że wyniki oks :tak:
Brzuch mi świruje od rana, pewnie po tej tequili wczorajszej, chociaż wiele nie wypiłam :eek:
Edit.
Efe my na modyfikowanym jedziemy Nestle, właśnie kupiłam wczoraj z miodem na spróbowanie bo wcześniej naturalne i raz waniliowe miał.
Mam ciagle na myśli (!) żeby kaszki zacząć gotować na zwykłym i powoli przestawiać ale ciągle mi nie wychodzi :/ (kaszki raptem kilka razy ugotowane zostały na zwykłym, i nic po nim mu nie było)
 
Ostatnia edycja:
Aga ;-) ja w temacie alrgii a bardziej astmy... czy kaszel niedajacy sie spędzic antybiotykiem, powracający w pażdzierniku od 3 sezonów a kończący się w okolicach kwietnia to astma albo alergia wziewna??? a jak wziewna to na co???
kwiatów w domu nie ma... pierzyn tez... a Jasiek co pazdziernik kaszle tak ze az wymiotuje :-( osłuchowo zwykle czysto ale dusi sie biedactwo :-(

Efe ja to chyba zwykłe podam jak moje z 6 lat skończą, boje sie....miałam takie cyrki po zwykłym mleku że do końca zycia będe mieć traume. My jedziemy na PEPTI

Neverend daj znać koniecznie

Maggie niezły aparacik:) U mnie na szczeście szczebelki sie nie wyjmuje ale po jego akrobacjach czasem sie boje że góra mi wyleci

Malinka ty idz do innego lekarza koniecznie, u nas odpukac chyba ciut lepiej po syropku bo wczoraj juz zaczynał kaszlec a dzis juz mniej
 
Hejka!!
Neverend będę trzymać kciuki żeby wszystko dobrze było!!
Maggie nie no torcik pierwsza klasa!!Mniam mniam!!!:-p
Mewa no super że Adaś tak pięknie przespał całą ceremonie!No i prosimy o fotki!!:tak:
Andariel mój też lepiej spi dziś np spał w swoim łóżeczku do 4:30 obudził się bo do nas chciał-był troche zimny musze go cieplej ubierać bo w nocy nie palimy....Ale to i tak sukces że tak śpi bo jak był w nocy cycuś to co 3 godziny potrafił się budzić!
Mika szkoda lampy ale najważniejsze że mała cała!!!
Aga daj znac co u lekarza!

My dzis znowu w domu....Tomek sie gila dalej:no: kaszle nadal-ja tez...
sami siedzimy i sie nudzimy...
mały siedzi mi na kolanach i mi niewygodnie pisac...
mgła u nas straszliwa nic nie widac....
 
Ostatnia edycja:
Maggie ja kasze manne na zwykłym już gotuje od jakiegoś czasu ale nie więcej niż raz w tygodniu. To samo z jajecznicą. Ale wczoraj dałam jej płatki z mlekiem, bo wszystko jakoś się pokończyło i zjadła z apetytem, więc tak się zastanawiam czy już całkiem nie przejść, bo kurde wali po kieszeni. Choć ostatnio mój kupił tego Gerbera w promocji i małej smakowało. Za to Nestle waniliowe nie bardzo:(


Malina wysyłam trochę słonka;) I zdrówka życzę. Ucałuj Tomeczka w czółko od cioci.
 
Ostatnia edycja:
Efe no u nas waniliowy raz był i też nie podszedł za bardzo, z miodem chyba też bo widze kubeczek opróżniony tylko do połowy :/ wiem że zwykłe mleko jak siorbał raz to z chęcią większą :/ ale to może przypadek, też u nas wali po kieszeni mocno :eek:
Lecę ogarnąć chałupkę bo mam jeszcze niepozmywane po wczorajszym posiedzeniu :zawstydzona/y:
Tato dziś wychodzi... miał wczoraj ale jeszcze go zostawili na dzień. M. po niego jedzie po południu, dobrze że ma szefów ludzkich i nic nie mówią jak się zwalnia..... bo by było jeszcze kłopotu. Już mam stresora co mu gotować od jutra bo dieta jeszcze lżejsza niż była powinna polecieć.
Mykam, miłego!
 
reklama
Hejka
Dzis dojrzałam jeszcze że kineskop ma ryse...:-(
Maggie Kurcze jak ja bym chciała mieć 2 z przodu, a torcik rewelka Ci wyszedł:-D
Neverend daj znać co z wynikami, mam nadzieje że ok :tak:
Malinka my z katarem już mies walczymy, zdrówka dla Tomusia :tak:
Efe my jeszcze na Nestle junior jedziemy, ja daje małej to z kleikiem ryżowym, mój pulpecik waży niecałe 12, wiec już nie wiem je za duzo??:szok: a jak podajecie mleczko pociechom? w kubeczkach czy jeszcze butelką?:tak:
U nas od rana słoneczko, ale zimnoooo... małą już mam obkupiona na zime więc... my sie zimy nie boimy hopsasa hopsasa...:-D:-D:-D:-D
 
Do góry