reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Bede pierwsza

nasze blizniaczki wygraly w konkursie!!!!!!!!!!
Podaruj swojemu dziecku gwiazdkę z nieba! / Konkursy / Portal dla rodziców. Ciąża, poród, wychowanie i pielęgnacja dzieci - eBobas.pl.

Yupiiiiiiiiii:-D:-D:-D:-D:-D:-D
cytuje
Ann_83 - czy to Mikołaje, czy Mikołajki, czy małe pomocnice Świętego? Tak czy inaczej, gwiazdka wędruje do bliźniaczek!

dla niewtajemniczonych to to zdjecia

super super,ja wchodziłam i głosiki oddawałam dzielnie i po cichutku liczyłam,że moze sie uda
Gratulacje dla dziewczynek bo ślicznie na tym zdjeciu wyglądają
 
reklama
Czesc dziewczyny tyle mnie tu nie było, że nie wiem co napisac a wiekszosć co bym chciała powiedzieć nie nadaje sie na główny hehe. Co do T to zaglądam tam żeby wiedzieć co z naszymi Agami.
Musze poukładać sobie kilka spraw mam nadzieje, że pozytywnie, pozatym jak już by wyszło że pozytywnie się ułoży to bede sie w niedługim czasie przeprowadzać.
Co jeszcze u nas hm... 3 stycznia mielismy chrzciny Janka i nawet udalo sie w kosciele katolickim zrobic, bo juz myslałam, że synek protestantem zostanie :-D
Milo że sie o mnie dopytaliscie ciepło sie robi na serduszku wiedząc że ktos pamieta, a zwlaszcza teraz.
Ann to było do przewidzenia, że takie sliczne ksieżniczki wygrają, gratuluje.
Wiekszosci nie uda mi sie nadrobic ale jak reszta gosci pojedzie to chociaz troche mam nadzieje że mi się uda.
Ehh Aneczka Julia ma już pół roku, powiedz kiedy to zleciało bo ja się chyba jeszcze na sierpniu zatrzymałam ;-)
Lece poczytać jeszcze inne wątki póki mam troche czasu :-)

Acha i wszytkim troche późno ale szczerze życze szczęsliwego nowego roku :tak::tak::tak:
 
hej aniaso:-) nic sie nie stalo- szczepienie i wazenie ma Gabi:tak:

witam dziewczyny
ale u mnie napadalo sniegu, ciezko bylo pchac wozek, rece az mnie bola

moj maluszek nie ma przytulanki
on nawet smoczkiem nie jest zainteresowany
co mnie zastanawia kciuka tez sobie nie ssie:confused: najwyzej cala piesc wpycha do buzi
a myslalam ze wszystkie dzieci maja potrzebe ssania
 
reklama
Karolinka ma przytulanke ale nie ma to jak sie przytulić do pieluszki, pieluszka wciąż wygrywa....:baffled:
Gratulacje dla ANN i naszych Bilźniaczek, są prześliczne toteż wygrały :)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry