reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Już jestem! Mała mi na rękach zasypia....
Cześć Dziewczyny!
Znalazłam Was bo szukałam info czy jeszcze jakieś dziecko w wieku mojej Zosi ma teraz problemy ze spaniem (kręcenie się, ciągle cycek i cycek itp)... Ale widzę że dużo dzieciaczków teraz "cierpi" na takie cuś :-p
Gdybym wiedziała że macie tu takie fajne forum wcześniej bym Was poszukała :-)
Mam nadzieję że przyjmiecie mnie i moją Zośkę do swojego grona i pozwolicie nam trochę z Wami popisać ;-)
Pozdrawiamy - Zosia i Ola :-D
Witaj Reksio83! W końcu ktoś z mojego województwa! Napisz coś więcej o sobie i skąd jesteś?
Bede pierwsza
nasze blizniaczki wygraly w konkursie!!!!!!!!!
Ann Claudia i Natalia to najpięknejsze bliźniaczki jakie znam. Musiały wygrać!
Czesc dziewczyny tyle mnie tu nie było, że nie wiem co napisac a wiekszosć co bym chciała powiedzieć nie nadaje sie na główny hehe. Co do T to zaglądam tam żeby wiedzieć co z naszymi Agami.
Musze poukładać sobie kilka spraw mam nadzieje, że pozytywnie, pozatym jak już by wyszło że pozytywnie się ułoży to bede sie w niedługim czasie przeprowadzać.
Co jeszcze u nas hm... 3 stycznia mielismy chrzciny Janka i nawet udalo sie w kosciele katolickim zrobic, bo juz myslałam, że synek protestantem zostanie :-D
Milo że sie o mnie dopytaliscie ciepło sie robi na serduszku wiedząc że ktos pamieta, a zwlaszcza teraz.
Ann to było do przewidzenia, że takie sliczne ksieżniczki wygrają, gratuluje.
Wiekszosci nie uda mi sie nadrobic ale jak reszta gosci pojedzie to chociaz troche mam nadzieje że mi się uda.
Ehh Aneczka Julia ma już pół roku, powiedz kiedy to zleciało bo ja się chyba jeszcze na sierpniu zatrzymałam ;-)
Lece poczytać jeszcze inne wątki póki mam troche czasu :-)

Acha i wszytkim troche późno ale szczerze życze szczęsliwego nowego roku :tak::tak::tak:
Aniso miło cię widzieć. I do nas zawsze możesz walić śmiało ze swoimi problemami!

Witaj Aniaso po przerwie milo ze sie odezwałas:-)

ciekawe jak tam Efe po wizytcie u lekarza?
Mała w łóżeczku.
Mam kawę i ciacho więc mogę relaksacyjno napisać, że Gabrysia ma 5500g! i 62cm!!! Z radości poodkładałam ciuszki w rozmiarze 56 czy Newborn:-D:-D:-D
A tak w ogóle to zabrakło szczepionek 5w1, więc nas nie zaszczepili! Dostałam receptę żeby samej wykupić ale za dwa trzy dni mają być więc stwierdziłam, że poczekamy.
 
reklama
Już jestem! Mała mi na rękach zasypia....

Witaj Reksio83! W końcu ktoś z mojego województwa! Napisz coś więcej o sobie i skąd jesteś?

Ann Claudia i Natalia to najpięknejsze bliźniaczki jakie znam. Musiały wygrać!

Aniso miło cię widzieć. I do nas zawsze możesz walić śmiało ze swoimi problemami!


Mała w łóżeczku.
Mam kawę i ciacho więc mogę relaksacyjno napisać, że Gabrysia ma 5500g! i 62cm!!! Z radości poodkładałam ciuszki w rozmiarze 56 czy Newborn:-D:-D:-D
A tak w ogóle to zabrakło szczepionek 5w1, więc nas nie zaszczepili! Dostałam receptę żeby samej wykupić ale za dwa trzy dni mają być więc stwierdziłam, że poczekamy.
no to same dobre wieści masz,prosze prosze jak ładnie Gabi przybrala,widzisz nie ma sie co martwić już,nasze maja taka urodę ,ze wolniej przybierają i już,nic chyba na to na razie nie poradzimy
 
no więc.. Może coś najpierw o Zosi hihi :-)
Zosia urodziła się 23 sierpnia (dokładnie w dzień w który miała - a dodam że termin porodu i z @ i z usg miałam ten sam).. miała 57cm "wzrostu":-p i 3760g ;-) mała kluseczka.
A teraz o mnie.. całe życie mieszkałam w Gdyni. Po ślubie czyli trochę ponad rok temu zamieszkałam z mężem w Wejherowie u teściów a teraz od miesiąca jesteśmy w koncu na swoim i mieszkamy w Redzie. Jestem rocznik 83 (co z resztą widać w nicku;-)).. w marcu wracam do pracy i już mi się niedobrze robi jak o tym pomyślę.. nie to że nie chcę.. po prostu boję się o Zosię.. serducho mnie ściska.. ale Mała będzie w dobrych rękach - mianowicie u babci - mojej mamy..
to chyba tyle o nas ;-)
dzięki za serdeczne przyjęcie do grona :-)
 
Moja ostatnio coraz mniej śpi, ale jak nie śpi słodko woła mama mama :-)
śpiewa i gaworzy, ze hoho
Teraz leży na sofie koło mnie, bo mata się znudziła, łóżeczko beee a u mamy cacy :-)

Dziś byłyśmy na ponad godzinnym spacerku ja zmarzłam jak mops, a Oliwia nawet noska czerwonego nie miała.

A co najważniejsze po kremie emolium co dostaliśmy od pani dr ładnie schodzą plamki z twarzy :-). Już zamówiłam wszystko z tej serii u koleżanki i wyszło 50% mniej niż w aptece więc się ciesze :-). W piątek dostane wszystko :-). Więc nie używamy maści sterydowej :-).

Witam reskio83
 
Ostatnia edycja:
Sprawdziłam na siatce cent. i powinna ważyć kilogram więcej :-(
Ech normalnie jak pogadałam z babką w przychodni okazało się, że jej córeczka z 8.09 i waży 6200g. A to tylko tydzień różnicy między nimi.
Kurde jak ja bym chciała się już tym nie przejmować.
 
Jestem .Mała śpi już 1,5h wreszcie :tak:.Bo już nie dość ,że w nocy cyrk to i za dnia nie spi i jęczy (ludzie wole żeby płakała niz jęczała),do tego jak widzi łyżeczke to jest histeria ,ratuje mnie tylko spacer ale przy tym mrozie to ledwo godzine daje rade:tak:Jak to z tydzień potrwa jeszcze to do lekarza się udam ...

Efe ciesze się ,ze mała przybiera na wadze,
Anna gratki (nwet nie wiedziałam nic o konkursie a wspomogłabym)
Deli mówisz ekolium moja od sliny ma krosty i ani oxycort nie pomaga może to by coś dało bo wyglada strasznie .
Anaiso wreszcie jesteś choć przywitaj się bo nas coraz mniej.
Aaaaaaaaa i witam nową mamuśkę sierpniową .Powrót do pracy straszna rzecz ale bedzie git jak malutka w dobrych rąsiach będzie
 
Ostatnia edycja:
Moja ostatnio coraz mniej śpi, ale jak nie śpi słodko woła mama mama :-)
śpiewa i gaworzy, ze hoho
Teraz leży na sofie koło mnie, bo mata się znudziła, łóżeczko beee a u mamy cacy :-)

Dziś byłyśmy na ponad godzinnym spacerku ja zmarzłam jak mops, a Oliwia nawet noska czerwonego nie miała.

A co najważniejsze po kremie emolium co dostaliśmy od pani dr ładnie schodzą plamki z twarzy :-). Już zamówiłam wszystko z tej serii u koleżanki i wyszło 50% mniej niż w aptece więc się ciesze :-). W piątek dostane wszystko :-). Więc nie używamy maści sterydowej :-).

Witam reskio83

my tez tego tylko używamy,odkąd miała pierwszą wysypke tez wtedy dostalismy mnóstwo próbego Emolium i wszystko sie sprawdz,nawet szampon jest super i ciemieniucha szybciej schodziła

Sprawdziłam na siatce cent. i powinna ważyć kilogram więcej :-(
Ech normalnie jak pogadałam z babką w przychodni okazało się, że jej córeczka z 8.09 i waży 6200g. A to tylko tydzień różnicy między nimi.
Kurde jak ja bym chciała się już tym nie przejmować.
ty sie juz przestan martwić,ja niby przestałam bo skoro przybierajai są wesołe to czemu my sie tak tym przejmujemy,trzeba wrzucic na luz,nadrobiąza kilka miesiecy jak juz beda normalnie jesć
 
reklama
Do góry