reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
odkad pojawily sie Adasiowi zmiany skorne na szyjce tez tylko w emolium sie kapiemy, do smarowanai tez emolium , dostalam kilka butli na recepte wiec nie musialam kupowac- tutaj wszytsko dla maluszkow za darmo na recete:tak:

dzis mi znow maly w czasie kapania zasnal:shocked2: nie wygladal na zmeczonego az tak przed kapaniem, w wodzie trzy minuty i normalnie odplynal, ubieralam w spioszki nawet sie nie obudzil, popil mleczka na spiocha i spi dalej

wiec ja dobranoc mowie bo nalesniki za mna chodza od rana
 
odkad pojawily sie Adasiowi zmiany skorne na szyjce tez tylko w emolium sie kapiemy, do smarowanai tez emolium , dostalam kilka butli na recepte wiec nie musialam kupowac- tutaj wszytsko dla maluszkow za darmo na recete:tak:

dzis mi znow maly w czasie kapania zasnal:shocked2: nie wygladal na zmeczonego az tak przed kapaniem, w wodzie trzy minuty i normalnie odplynal, ubieralam w spioszki nawet sie nie obudzil, popil mleczka na spiocha i spi dalej

wiec ja dobranoc mowie bo nalesniki za mna chodza od rana

no to masz niezłego śpiocha,musiał byc dobrze zmęczony żeby tak usnąć,moja nigdy nie zasnęła by bo musi sie pochlapac,popiszczec w kąpieli,nie ma mowy o spaniu tak
 
Witam kochane...widze ze znow pedzicie ze szok:szok:
Ledwo was doczytalam a zajelo mi to z godzine :szok:

Witam nowa mame reksio83,lepiej pozno niz wcale-jak to sie mowi :-D:-D:-D
No i wielkie gratki dla naszych blizniaczek!!!:-):-):-)
wczoraj tak czekalam na ksiedza ze nie wlaczylam nawet kompa:baffled:,a potem wrocil maz od lekarza(znow dostal zwolnienie 2 tygodnie:szok:) i jak zasiadl do kompa to sie nie moglam dopchac....dzis od rana tez oczywiscie zajete i zajete.....ale jak dzieciaki zasnely to go wygonilam:-D...bylam dzis w szkole po Gosie ,no i na choince bedzie jakies przedstawienie wystawiane przez zerowke,Gosia ma byc sniezynka,mam jej przebranie uszyc :baffled:...lo matko jak mi sie do maszyny nie chce siadac,na dokladke nie mam bardzo z czego,bo to ma byc cale biale i znow gdzies na sklepy musze sie udac:-D:-D:-D,ale to mnie wcale nie martwi,bo sie wreszcie gdzies wyrwe z chaty....:-D:-D:-D
Gosi dzis wypadl nastepny zab 2 na dole,no i czeka na wrozke zebuszke ,co by w nocy prezent przyniosla...zebym tylko nie zapomniala polozyc,bo by bylo placzu rano:szok::szok::szok:
A Karola jeszcze chyba daleko z zebami,slini sie bardzo i marudzi tez,ale ani czerwonych dziasel nie ma , ani nie spuchniete wcale:baffled:
w nocy (odpukac) jakos lepiej spi,bo ze 3 razy tylko ostatnio wstaje....
 
Na moją emolium słabo działał. Podejrzewano u niej skazę,ale na skórkę pomógł nam jedynie Cetaphil. Mimo,że mała nie ma skazy,to jednak ją tym smarujemy.
Mam pytanie do Was:
jak wozicie swoje maleństwa. W głębokim wózku czy spacerówce?
Moja się już niezbyt mieści w głębokiej gondoli. Jest długa i ciasna.
Czekam na porady:)
 
Dzień dobry kochane mamuśki!
Mojej małej się coś poprzestawiało. Wstała o 1:30:szok: i o 5:30. No i od tej 5 nie śpimy. Już pranie wstawiłam a słońce jeszcze nie wstało. Sąsiedzi się zdziwią.


ty sie juz przestan martwić,ja niby przestałam bo skoro przybierajai są wesołe to czemu my sie tak tym przejmujemy,trzeba wrzucic na luz,nadrobiąza kilka miesiecy jak juz beda normalnie jesć

No właśnie bardzo, bardzo chcę przestać ale jakoś nie mogę:wściekła/y: Już na pocieszenie przebrałam ciuszki, zeby sobie wizualnie uświadomić, że jednak rośnie ta moja kruszynka. Ale jakoś ciągle o tym myślę. Niechcący zupełnie:-(

dzis mi znow maly w czasie kapania zasnal:shocked2: nie wygladal na zmeczonego az tak przed kapaniem, w wodzie trzy minuty i normalnie odplynal, ubieralam w spioszki nawet sie nie obudzil, popil mleczka na spiocha i spi dalej
Mewa ja nie wiem jak dziecko może zasnąć w kąpieli! Moja to nawet jak jest śpiąca to szaleje w wannie. Chlapie rękoma i nogami. Dopiero po 5 minutach jęknie że ma dość i chce wyjść. Wtedy pociągnie dwa razy (.) i śpi.

Mam pytanie do Was:
jak wozicie swoje maleństwa. W głębokim wózku czy spacerówce?
Moja się już niezbyt mieści w głębokiej gondoli. Jest długa i ciasna.
Czekam na porady:)
Ja z moją kruszynką nadal jeździmy w gondoli, ale moja koleżanka która urodziła w lutym od razu jeździła spacerówką ale miała taką zabudowaną z regulowanym oparciem. Dzieciaczek był opatulony i w śpiworku z wełną w środku (który nota bene ja teraz używam i muszę przyznać, że rewelacyjnie się sprawdza)
 
reklama
witam i ja z rana
moja pobudke dzis zrobiła o 6.20 i zero spania,fika do tej pory
my dzisiaj do lekarza na 10.00,ale jak widze tą mgłe na polku to wcale mi sie niechce:-(
moja tez powoli sie do gongolki nie mieśli,ale ja chce choc miesiac jeszcze wniej pojexdzic zobaczymy czy sie uda,tyle,ze ja jak cos to do spacerówki mam śpiworek,którego z reszta teraz tez w gondolce używam i wtedy mała tylko cieniej ubieram i jest jej tam cieplutko
 
Do góry