reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

My po ważeniu, szczegóły na odpowiednim wątku. Załamka normalnie...
Dzisiaj przychodzi mechanik do mojej maszyny do szycia i trzymajcie kciuki, może do kolekcji maszyn przemysłowych dołącze przemysłowego overloka? Chcę otworzyć zakład niedługo, ale to tylko w planach, narazie Jagoda najważniejsza.
Anitek Wasołych Świąt!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny!
Znalazłam Was bo szukałam info czy jeszcze jakieś dziecko w wieku mojej Zosi ma teraz problemy ze spaniem (kręcenie się, ciągle cycek i cycek itp)... Ale widzę że dużo dzieciaczków teraz "cierpi" na takie cuś :-p
Gdybym wiedziała że macie tu takie fajne forum wcześniej bym Was poszukała :-)
Mam nadzieję że przyjmiecie mnie i moją Zośkę do swojego grona i pozwolicie nam trochę z Wami popisać ;-)
Pozdrawiamy - Zosia i Ola :-D
 
Cześć Dziewczyny!
Znalazłam Was bo szukałam info czy jeszcze jakieś dziecko w wieku mojej Zosi ma teraz problemy ze spaniem (kręcenie się, ciągle cycek i cycek itp)... Ale widzę że dużo dzieciaczków teraz "cierpi" na takie cuś :-p
Gdybym wiedziała że macie tu takie fajne forum wcześniej bym Was poszukała :-)
Mam nadzieję że przyjmiecie mnie i moją Zośkę do swojego grona i pozwolicie nam trochę z Wami popisać ;-)
Pozdrawiamy - Zosia i Ola :-D


witaj na sierpnióweczkach,pewno,że przyjmiemy,pisz śmiało i zaglądaj na inne wątki to moze tez cos ciekawego znajdziesz
 

Załączniki

  • ann.jpg
    ann.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 18
A ja mam dzisiaj zly dzien...
A zreszta takie zle dni to mam juz od bardzo dawna...byle co moze mnie z rownowagi wyprowadzic do tego stopnia,ze sie porycze:shocked2:
To chyba wina tabletek anty.Zle na mnie dzialaja...nic mi sie nie chce,jestem wiecznie rozdrazniona i zla.A teraz to tymbardzej bo juz dwie noce spalam po 3 godziny.
Jak tak dalej pojdzie to z nerwow na psychiatryk mnie wywioza... :/
Albo dostane zawalu.
Zostaly mi jeszcze dwa opakowania tych nieszczesnych tabletek...jak sie skoncza to pomysle o innym zabezpieczeniu.
 
reklama
Reksio83 witaj:-).

U nas buro i ponuro, siedzę w domu. Nie muszę to nie wychodzę.


JestemJolka, to może nie czekaj aż się skończą, tylko od razu przestań brać, skoro tak źle na ciebie działają.
A jak jestem niewyspana, to też mnie wszystko wkurza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry