reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hejka

wczoraj Julka dobrze zniosla szczepienie, w dzień była pogodna jak zawsze a wieczorem troszke marudziła i przytulać sie chciała jakby sobie przypomniała o ukłóciu i bólu, biedulka
Teraz zjadła i drzemie :-)

spacerek jest pod znakiem zapytania bo rano było ładnie ale coraz więcej ciemnych chmur nachodzi :confused2:

lece poprasować
 
reklama
o, widzę że nie tylko moje dziecię dziś jest śpioszkiem - Ninka jak zasnęła o 23:30, tak wstała dopiero o 8:30; tak długiej przerwy w karmieniu jeszcze nie miałyśmy, znów mam baloniki niezłe;-)
nie wiem co ze spacerkiem, bo niby na termometrze 10 stopni, ale wieje, i jak wyściubiłam łepetynę przez okno to ziiiiiiiiimno tam; i chmurzyska szare krążą:confused2: no nic, zobaczymy;
Piwonia, oby Ci dzieciątko prędko wydobrzało!
Efe i Malinka, radziłabym Wam spróbować podać GripeWater, u nas bardzo ładnie zadzialała już po pierwzym podaniu; mała przez okres kilku tyg. wypiła jedną flaszkę i teraz już nie musze podawać, bo z kupkami nie ma problemu (znów robi kilka razy dziennie, jak wtedy gdy miała miesiąc);
 
My juz po szcepieniu mimo delikatnego kataru zaszczepili ją bo niby czysto jest a katar ku końcowi sie ma:tak:.Zobaczymy jak dzień minie na razie troszke marudzi pannica;-)może spac chce
 
Mały śpi a ja buszując po necie znalazłam ten film dziewczyny o słabych nerwach niech nie oglądają.....
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=n9qdPRp-syI&feature=related"]YouTube- STRASZNE Wypadki samochodowe DRASTYCZNE[/ame]
Daje do myślenia....
 
Faktycznie tu dziś pustki jakieś :szok:
ja od rańca też trzymałam kciukasy za Agusię i Maćka :tak:

u nas też dziś piździło straszne wiatrzysko, niby ciepło ale głowę urywało, no i nawet jak bym chciała na spacer to nie da rady bo ja sama ledwo dziś z bramy wyszłam tak skopne tam i błotska po pachy:wściekła/y:
prasowania mam stertę a tak mi się nie chce buuu, chyba pojde sie połozyć koło małża a tak poza tym to dziś jest dzień MĘŻCZYZNY :-p:sorry: ;-)
no to idę się pobyczyć :-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny:-)

u nas Maggie tez wiało strasznie za to całkiem ciepło było i słonecznie- spacerek zaliczony, hrabia Adam raczył zasnac na spacerku ale i tak niezadowolony jakis

szukałam na intecie dzis jakis fajnych gryzakow bo moze niedługo ząbkowanie u nas sie zacznie i nie mogłam uwierzyc: ludzie sprzedaja nie tylko uzywane gryzaki ale i smoczki:szok: uzywane ubrania rozumiem ale smoczki:eek:

dobrze ze moj nie wie ze dzien mezczyzny jest :tak:
 
też trzymam kiuki za Maciusia :tak:

udał nam się tylko krótki spacerek bo kropi co chwile :eek: ale wpadła do mnie kumpela i sobie poplotkowałyśmy :-D od razu humor mam lepszy
za to Julka strasznie dziś marudzi, teraz padła wymęczona, zobaczymy ile pośpi
 
reklama
Witam wieczornie...:-)
Wszystkim chorowitkom duzo zdrowka zycze....:tak:
Moja Gosia tez chora,dzis z nia u lekarza bylam-ma czerwone gardlo i brzydko kaszle,ale nie ma goraczki i narazie bez antybiotyku...mam nadzieje tylko ze Karola nic od niej nie zlapie....:eek:
Wasze dzieciaczki,dzis spia,a moja maruda jakas...wrr....wogole ostatnio,popoludniami ciezko z nia wytrzymac,marudzi strasznie ,w wozku zle,na raczkach zle-jak sie siedzi,a jak sie z nia chodzi to ok...cwaniara jedna....he,he.....teraz padla mi ,ciekawe czy juz na noc:sorry:
 
Do góry