reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam sie i ja .Dzis zwariowany dzień miałam bo z rana zadzwonił fotograf czy nie wpadłabym na zdjecia bo ktos sie wykruszył,wiec sie zgodziłam.Musiałam włosy umyc i naszykowac sie i cały dzień zdjatka .Tylko mała płakala jak nie wiem bo nie mogła spac bo albo ja przebierałam albo kładłam gdzie indziej i nici ze spania teraz tez marudzi bo zasnąc ze zmęczenia nie może.Zobaczymy jak sesja wyszła czy mała oczu op płaczu czerwonych nie bedzie miała.
Miłego dnia
 
reklama
Poddałam się i poszedł czopek. Biedna prężyła się i nic jej nie szło. Teraz siedzę i czekam aż zaśnie bo płacze co jakiś czas jakby ją coś bolało i nie pozwalało zasnąć. Mam nadzieję, że ten czopek pomoże.
A spacerek dziś zaliczyliśmy bo na pomorzu było piękne słońce. Aż się nadziwić nie mogłam. Zrobiliśmy rundę w koło jeziora.
Iwonko fajnie że ci Alicja nie płakała. No i że w końcu doczekaliście się szczepienia. My we wtorek na drugie idziemy. A teraz czekamy na pielęgniarkę środowiskową. Ma wpaść na ostatnią wizytę:sorry:
Agatko mam nadzieję że podzielisz się zdjęciami z sesji?
 
mnie tez marzy sie taka super sesja,ale koleżanki fotografki daleko mam wiec chyba nasz zostaje a on do tanich nie należy

jak na razie mała spokojna po szczepieniu,wiec licze,że tak juz bedzie do wieczora

Efe szkoda malutkiej,oby teraz szybko czopek jej pomógł
 
Poddałam się i poszedł czopek. Biedna prężyła się i nic jej nie szło. Teraz siedzę i czekam aż zaśnie bo płacze co jakiś czas jakby ją coś bolało i nie pozwalało zasnąć. Mam nadzieję, że ten czopek pomoże.
A spacerek dziś zaliczyliśmy bo na pomorzu było piękne słońce. Aż się nadziwić nie mogłam. Zrobiliśmy rundę w koło jeziora.
Iwonko fajnie że ci Alicja nie płakała. No i że w końcu doczekaliście się szczepienia. My we wtorek na drugie idziemy. A teraz czekamy na pielęgniarkę środowiskową. Ma wpaść na ostatnią wizytę:sorry:
Agatko mam nadzieję że podzielisz się zdjęciami z sesji?

Pewnie ,ze powklejam jestem strasznie ciekawa.Ale ja wróce do kupy moze.Wczoraj my miałysmy szczepienie i zapytałam sie pediatry co z Ali zatwardzeniem czy moge podawac czopki czy nie( w n ecie pełno negatywnych opini na ich temat itd.) To mi powiedziała ,ze jak dziecko pręzy sie ,prostuje nózki itd .ogólnie kiedy chce zrobic kupe to ,żeby nie zwlekac i podać troche czopka żeby dziecko sie wyprózniło,bo mówi ,ze teraz ma takie przypadki ,ze dziecko nie miało podawane wogule czopka i ma teraz 3 latka i boi sie kupe zrobic bo będzie bolało i celowo wstrzymuje .Jedno juz było w szpitalu na lewatywie .Mówiła ,ze lepiej podawac czopek jak jest potrzeba i nie czekac że moze samo zrobi:tak:.Tylko mówiła ,ze nie podawac czopka jak dziecko np. 3dni nie robi kupy ale dobrze sieczuje ma humor ,gazy odchodzą itd. to wtedy nie trzeba prowokowac wypróznienia .Namotoałam ale chyba mozna się rozczytac o co chodzi :cool:
 
Chogata,ja zrozumialam...he,he......:-)...dobrze ze moja(odpukac ) nie ma problemow z kopka.....
Efe,moze teraz ulzy malej,trzymam kciuki:tak:
Karola drzemke sobie uciela,ciekawe ile pospi?:sorry:
Jutro kolezanki na plotki sie zapowiedzialy,a ja po tym myciu okien mam taki balagan ze hej!!!
Ale dzis juz mi sie nie chce sprzatac,z rana bede musiala na szybko ogarnac chate....:laugh2:
 
Witam wieczornie
cały dzień miałam zaganiany, i ledwo żywa bo marcel dawał czadu w nocy od 3:30 marudził płakał spać nie chciał, a ja miałam ochotę uciec gdzieś :zawstydzona/y: taka byłam zmęczona, bo to już kolejna taka nocka z rzędu ech teraz śpi a ja zamiast się położyć to na forum, idę lukać na inne wątki :cool2:
 
to pelerynka:-D

a t sukienka:-D
 

Załączniki

  • Moje foty-0001_e1ow.jpg
    Moje foty-0001_e1ow.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 21
  • Moje foty-0002_e1ps.jpg
    Moje foty-0002_e1ps.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 19
  • Moje foty-0003_e1la.jpg
    Moje foty-0003_e1la.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 20
  • Moje foty-0004_e1a d.jpg
    Moje foty-0004_e1a d.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 25
  • Moje foty-0006_e1ra.jpg
    Moje foty-0006_e1ra.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 24
  • Moje foty-0007_e1ua.jpg
    Moje foty-0007_e1ua.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 20
  • Moje foty-0005_e1nk.jpg
    Moje foty-0005_e1nk.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry