reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam piątkowo
dzisiaj mam nadzieje uda nam sie dostac do przychodni,kartoteka wyciągnięta od soboty wiec licze,ze w końcu nam sie uda
a pogoda wrecz słoneczna
 
reklama
Efe ja to już od wczoraj czekam na kupke bo myślałam że będzie a nie robił od poniedziałku znowu będzie taka duża że się okupa po pachy:eek:

a próbowałaś kiedyś podać małej wode koperkową?może od czasu do czasu była by skutecznym lekarstwem na kupkę

Na kupę czekam od niedzieli. To już piąty dzień!:szok: Jak dziś do końca dnia nie pójdzie to na wieczór jej czopkiem pomogę. Ale jakoś wolę żeby się sama uporała, bo żadne domowe sposoby nie pomagają ( jadłam już powidła śliwkowe, jabłka, nawet małej dałam dwie krople z jabłuszka starte i NIC) Pieluchy puste:wściekła/y: Śpi ładnie ma humor, gaworzy, więc nie mam na razie podstaw do dania jej czopka. Dziś ma przyjść pielęgniarka środowiskowa to się zapytam jak jeszcze mogę jej pomóc żeby nie uzależnić jej od tej mojej pomocy.
A wody koperkowej nie mam. Za to zaczęłam jej podawać ten probiotyk BioGaie i się zastanawiam czy to nie przez to:confused:

W ogóle to witam w piątek! Na szczęście nie 13!
Pogoda piękna. Słońce nam zagląda w okna od rana. Z tej radości chyba dzisiaj posprzątam cały dom.
Wczoraj upiekłam babkę, bo mi się nudziło:sorry: Normalnie mam objawy choroby kurzej hihi:-D Dobrze że nie świńskiej hihi:-D
Dobra lecę ponadrabiać inne wątki póki mała śpi;-)
 
Cześć!
Witam z małym przy piersi
u nas tez dziś ślicznie-to dobrze bo jedziemy po nowy większy fotelik do samochodu.Bo wiecie ta gondolka to jest na niego już za mała-jakoś tak dziwnie zrobiona bo jak mały w niej siedzi w kurteczce to jest wielki ryk bo po prostu mu za ciasno,ręce ma tak wykrzywione kręci się strasznie a i te pasy jakieś krótkie i z ledwością zapinam...jak bym wiedziała że to tak krótko mi posłuży to nie zdecydowała bym się na niego...

Efe mój robil w poniedziałek-też nie chcę go przyzwyczajać do czopków...
Ale wczoraj zjadłam kefir pół litra wypiłam i już mały dziś rano lekko zabrudził pieluszke więc myśle że dziś coś pójdzie:-)
Spróbuj też albo jogurt naturalny może pomoże...
smiać mi się chce bo od kilku dni jak mój przychodzi z pracy to pierwsze o co pyta to : była już kupka?????????:-D

Przepraszam nie moge coś postów połączyć:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale jestem zła:wściekła/y: pogoda przepiękna, cieplutko, słonecznie - nic, tylko spacerować; a co my robimy? kisimy się w chacie bo winda nie działa:wściekła/y: ubrałam małą, siebie, zadowolona wychodzę i słyszę już na korytarzu jak sąsiedztwo się denerwuje że znowu nie działa... jakiś monter-magik teraz to ustrojstwo naprawia, może zdąży przed zachodem słońca...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam,
Efe jak nie pokazuje, że nie umie zrobić kupki to może poczekaj z tym czopkiem. Ja moje podałam raz czopek, ale było widać że chce zrobić kupkę, a jej nie wychodzi.
Malincia, a nie macie w foteliku regulacji do pasów?
Piwonia trzymam kciuki.

My już po spacerku i z wynikami ze skazki. Mocz i kupka oddane do przebadania.
A zaraz jedziemy w odwiedziny do Moni i Martynki, ciekawe czy dziewczyny znów na zmianę będą spać :))).

Miłego dnia.
 
hej dziewczynki:tak:
milej wizyty DELI - pewnie beda fajne zdjecia:tak:
my juz po wizycie w racy mojej- juz sie z 2 tyg wybieralam ale maly albo zanal albo kupka byla, albo podrapany a to pogoda przeszkodzila ale sie dzis udalo,
bardzo Adas byl grzeczny i usmiechal sie prawie caly czas
no i wizyta z glowy- troche mnie to stresowalo bo tu w Anglii te kobiety kilka dni po porodzie przychodza z takimi malenstwami a ja czekalam 4 miesiace

u Ciebie EFE nie ma kupki a u nas pieniaca byla dzis, jak szampan- widzialam bo akurat zmienialam pieluszke jak nadeszla, i do tego zielona:eek: nie jadlam nic innego co zwykle, zobacze jaka nastepna bedzie

teraz maluszek spi chyba po tej wizycie a ja wstawilam pomidorowa
ale mam nadzieje ze jeszcze wyjdziemy na spacerek bo pogoda w miare, a od jutra ma padac
 
my juz po spacerku i po szczepieniu,nawet nie zapłakała mała i Gabrysie sobie zaszczepiłam tez wiec teraz bede czekac efektów tego szczepienia
 
Witam,ale pustki tu ostatnio....:szok:
Ja dzis tez pozniej,bo korzystalam z pieknej pogody i mala na dworze uspilam,postawilam pod domem,a sama mylam okna....i mialam mala na oku.....
zdazylam umyc dwa,no i plynu mi zabraklo...he,he....reszta jutro(mam nadzieje ze pogoda tez dopisze),a teraz piora mi sie firanki.....:tak::-)

Fajnie Piwonia,ze masz juz szczepienie z glowy....;-):-)
 
No i my tez już po spacerku,A przed spacerkiem była kupka:tak:wiec wczorajsze jedzonko przyspieszyło sprawę:tak:
Deli te pasy to jakieś dziwne bo krótkie i już nic nie da rady wydłużyć.... :eek:
Piwonia super że juz po szczepieniu i mała grzeczniutka:-)
 
reklama
hej dziewczyny:-D
mala pierwszy raz sie smiala jak te dzieci z reklam:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale ze smiechu nie moglam:-D
mam duzo szycias i malo czasu na wszystko:sorry:
pozdrawiam:-D
wrzuce potem fotki co mi wychodzi z tego szycia:-D
 
Do góry