reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

czesc wszystkim :-)
jejku, tak malutko mam juz czasu na zagldanie tutaj :-(
chcialam was jednak upewnic w tym, ze nie zapomnialam o was! ;-)
i jeszcze cos... przedstawiam wam Dorianka
 

Załączniki

  • CIMG1014.jpg
    CIMG1014.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 17
reklama
Witam
dziś z rana, bo później może być różnie.Wczoraj od 14 do 20 Mały "miałczał" i znów tylko na rękach albo przy piersi.Nawet na siku biegałam ekspresem. Za to zjadł o 19. 30 i spał do 2, tylko ja padałam.
Po raz kolejny stwierdzam, że duże piersi to kalectwo. Zmuszona byłam kupić nowy bniustonosz, a w moim mieście kaszanka. Dawniej brałam te "masowe" i zwężałam pod biustem, teraz nie da rady. Zobaczę co mi przyślą. W kurtkach się nie dopinam.

Pogoda znów kiepska, ale pójdziemy później na spacer i zakupy.
 
i ja sie witam:-D:-D:-D
mala tez standart od 16 do 21 marudzenie, rece i cycek:-(
ale jak zasnela o 21 to wstala dopiero 3:45... poszla spac po godzinie i wstala przed siodma. witaminki, cycek i spi dalej:-D:-D:-D:-D
nie powiem ze sie nie wysypiam:-D
moja uwielbia EMINEMA BEAUTIFUL:-D:-D:-D
puszcze i dziecko spi jak zaczarowane:-D:-D:-D:-D
ok mykam na sniedanie poki moge:-D
milego weekendu dziewczyny i fajnej pogody na spacerki:-D:-D:-D:-D
 
Witam sie kawusiowo:-D Moja mala wczoraj za duzo w dzien chyba spala bo dzisiaj w nocy spala bardzo niespokojnie od 1:00 do 2:30 wstawalam do niej smoka podac a pozniej obudzila sie o 4 na jedzonko i spala do 6:30.Bywalo lepiej...np. przedwczoraj przespala cale 6 godzin od 22 do 4.I wtedy znowu od 4:30 do 7:30.Ale i tak nie narzekam.Juz sie nauczylam funkcjonowac z ograniczona iloscia snu:tak:;-)
Na dworzu +5 stopni,szaro,buro i ponuro:-(Ide pod prysznic wskoczyc i musze sie za chate w koncu wziac co znaczy posprzatac:sorry: bo ostatnio cos len mnie dopadl i teraz ten sajgon trzeba ogarnac.:eek:
Wszystkim udanego weekendu zycze;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja :-)Chate na szczęście mam posprzątaną,obiad nastawiony .Mam nadzieję tylko,że dziś choc padać nie bedzie bo na głowe dostanę jak jeszcze z dzień posiedze w domu:crazy:.I jeszcze małe zakupy musze zrobic bo z grubsza juz mam porobione:tak:.U mnie koniec laby małż na studia wrócił ,więc teraz zwierzaki na mojej głowie dodatkowo wrrrrrrrrrr:wściekła/y:.Dzis chyba murzynka z tego wszystkiego upieke sobie ,a potem na odpowiednim wątku będę lamentować ,że nic schudnąć nie moge hihihihihihi.
Miłego weekendu laski:-)
 
Babywippe Elektrisch bei eBay.de: Musik-Mobile (endet 03.10.09 12:15:53 MESZ)

Poluje na te hustawke i mam spory dylemat ile za nia dac maxymalnie...myslalam 25€ ,a jak ktos mi ja sprzatnie sprzed nosa to sie wsciekne,
Pierwszy raz bede sie o cos bic na aukcji...wiec znajac moje szczescie i tak jej nie dostane:dry:
Ja nie pomogę bo nigdy nie licytowałam ja zawsze kupuje przez opcje kup teraz i koniec,ale zawsze trzeba pierwszy raz spróbować;-).Mi huśtawkę pozyczyła przyjaciółka bo jej synek nigdy jej nie lubił ,wic stoi w koncie i się kurzy:-).Ja za to powoli rozglądam się za nosidłem do dziecka bo często po górach chodzimy ,a do tego jak ja mieszkam na 4 piętrze to po jajka czy sam chleb będzie jak znalazł.Włożę małą do niego ,potem sobie w kurtkę bo już zima bedzie i pójdę raz dwa i nie będę musiała wózka za każdym razem znosić.Myslałam oczyms takim
http://www.allegro.pl/item750868358_nosidelko_5pozycji_odblaski_kieszonka_kolory.html
 
Ostatnia edycja:
k:tak::-)Amelka spi co raz dluzej zasypia juz zaraz po 20 po kolacji i spi do 6.30:szok:a na pupce ma juz odparzenia od pieluszki-nie budze jej w nocy na zmienianie pieluchy a wietrzenia za dnia daje mizerny efekt:zawstydzona/y:
:wściekła/y:
Dzień dobry, my zaraz lecimy na zakupy a pogoda koszmar, wieje, leje. Najgorszy ten straszny wiatr.
Azorek, u mnie też były strasze odparzenia, ale od kiedy nie używam jednorazówek to pupa jak ta lala. Na odparzenia healt visitor poleciła nam krem Metanium, naprawdę dobry, ale dłużej jak 3 dni nie da się nim smarować bo jest gęsty i śmierdzi. Jak się zagoiło uzywamy Bepanthen do dupci i niech się sudocrem przy nim daleko schowa. A dobrym sposobem na nieodparzanie dupci w nocy jest wkładanie nawet do pampersa wkładu z polarka. Siuśki prze niego przelatują dalej a sam zostaje suchy i dupcia z nim. Mam takie wkłady w pieluszkach i jestem super zadowolona, że do tych bez, kupiłam materiał i pocięłam na paski, a teraz podkładam za każdym razem. Tu jest link na gotowe z ebaya, ale zwykły polarek zrobi swoje.
Reusable Nappy Fleece Liner x 2 Pink & Yellow Patterned on eBay (end time 07-Oct-09 22:45:17 BST)
:-)
Chogata, fajne nosidełko i ma dodatkowy pas biodrowy, a do tego tanioch, ja bym brała.
JestemJolka czasem niestety tak jest że cię przelicytują, ja dużo kupuję na ebayu i nie raz na coś poluję tydzień, bo mi sprzed nosa zgarną, ale rzeczy się często powtarzają więc jak nie teraz to za dzień lub dwa.
Ostatnio polowałam na łóżeczko turystyczne, takie malusie po złożeniu, żeby było wygodnie zabrać do Polski i po dwóch tygodniach kupiłam za moją, niewygórowaną cenę, ale na drugi dzień poszło o wiele taniej takie które bardziej mi się podobało, ale myślałam że będzie droższe. Tak już jest, nie trafisz licytując.Pochwale się bo super patent.
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220481758122&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
 
Ostatnia edycja:
witam i ja sobotnio,u nas tez zimno,ale sończę sie ogarniac i zmykamy na spacerek,a potem do rodziców na obiadek
Chogata super to nosidełko,kolezanka ma i poleca,sama sie nad nim zastanawiam,bo chusta to ciut duży wydatek jak dla mnie,a to nosidełko jakos bardziej mi pasuje bo szybciej niż platanie sie w chuste
 
reklama
witam i ja sobotnio,u nas tez zimno,ale sończę sie ogarniac i zmykamy na spacerek,a potem do rodziców na obiadek
Chogata super to nosidełko,kolezanka ma i poleca,sama sie nad nim zastanawiam,bo chusta to ciut duży wydatek jak dla mnie,a to nosidełko jakos bardziej mi pasuje bo szybciej niż platanie sie w chuste
Piwonia moja sąsiadka ma chuste i poleca ale przy niemowlaku a jak dziecko starsze to u niej egzaminu nie zdaje jest cała spocona jak go nosi i musi go cału czas podpierać za główkę i plecy więc ręce i tam ma zajete.Kupiła nosidełko i jest super zadowolona tak twierdzi ,a my pozyczylismy chuste od koleżanki i mój mąż stwierdził ,że nie będzie sie jakąś szmatą wiązał .Tym bardziej ,ze chybaz 15 min. ją motaliśmy .A jednak w górach to on bedzie ją nosił a mi na zakupy o 2 ręce sa potrzebne wolne ,więc stwierdziłam ,że lepiej nosidło lkupie.A poropos tej bio gaii wczoraj raz Ali podałam i dzis już nie od 4 do 8 dusiła kupe tylko od 7 do8 .Nie wiem czy to zasługa preparatu czy tak miało być .Ale jest nadzieje:-):-):-)
Miranda łóżeczko superowe pierwszy raz takie widze
 
Ostatnia edycja:
Do góry