reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam się z małą przy cycku, jak zwykle ostatnio.
Noc minęła spokojnie. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Mam nadzieje, że Iwonka z Alicją też sobie dały radę.
Mewa dzięki za pocieszenie. Najgorsze, że jeszcze nie wiem dlaczego ona płacze. Po kolei eliminuje każdy czynnik.
U nas pogoda super. Ani jednej chmurki na niebie. Jest nadzieja, że wyjdziemy na spacer i do lekarza na ważenie i kontrolę. Oczko nam przeszło już po dwóch zakropleniach ale pleśniawki mamy nadal. Już sama nie wiem co robić! Jak długo leczy się to paskudztwo?
Efe a ta netatyna nie pomaga? mi pomogła ja maczałam patyczek do uszu w niej i małej język smarowałam bo taki cieniutki patyczek lepiej tolerowała niż cos wiekszego.Teraz język wygląda jakby miała tylko nalot po mleczku a przed tem to miała kozuch normalnie
 
reklama
No właśnie mi się wydaje że się pogorszyło jeszcze :(
Dydki też sobie smaruje i smoki wyparzam. Chyba tego moczu spróbuje tylko jak na złość jak zawsze siusiała minimum raz przy zmianie pieluchy tak od 3 dni ani razu!
 
a może spróbuj Aptinem jeszcze
moja wczoraj padła o 20 i spała mi do 1 w nocy,potem jedzonko i dalej spała
teraz tez śpi grzecznie,a o 10 idziemy na spacerek,u nas tez ładnie tylko strasznie zimno,jeszcze nie ma 10 stopni
 
a może spróbuj Aptinem jeszcze
moja wczoraj padła o 20 i spała mi do 1 w nocy,potem jedzonko i dalej spała
teraz tez śpi grzecznie,a o 10 idziemy na spacerek,u nas tez ładnie tylko strasznie zimno,jeszcze nie ma 10 stopni
Ja gdzieś do 11 poczekam bo też poniżej 10 st jest ale karoryfery grzeją:-)Może choć na troszkę słońca sie załapiemy:-)
 
Ja gdzieś do 11 poczekam bo też poniżej 10 st jest ale karoryfery grzeją:-)Może choć na troszkę słońca sie załapiemy:-)

ja ide córe do szkoły odstawic a druga przy okazji odebrac dlatego tak wcześnie,ale nim sie zbierzemy bedzie dopiero po 10 pewno
tylko ciekawe czy nie zmarznę

Aneczka to ładnie ci malutka juz sypia,a bioderkami sie nie martw bedzie dobrze
 
witam znow po dluzszej przerwie....u nas od wczoraj tez sie ochlodzilo,ale my na wsi mieszkamy wiec sobie tez palimy w centralnym i jest cieplo....:tak:
Karolinka ma jakies uczulenie,nie wiem na co,czy to ja cos zjadlam,czy na proszek(ale piore w tym samym od urodzenia jej),czy to cos z powietrza....ma cala zsypana buzke w drobniutkich krosteczkach,nawet uszka i za uszkami tez.....bylismy u lekarki -dostala kropelki fenistil i krem hydrocortisonum afp(niestety ze sterydem) smaruje juz drugi dzien i ciut przechodzi,ale sypie dalej ,juz w glowce tez ma ...oszalec mozna...wrr....a jeszcze jak rozdrapie to cala czerwona buzka....
A 11 mamy chrzciny...buuu...i jak ona bedzie wygladac?:no:
No i juz poklikalam , obudzila sie i kopsko poszlo...hi...hi....
Zajze jak mi da jeszcze ...trzymajcie sie cieplo....


witam wszystkie mamusie i dzidziusie.
Anet moja maja też miała takie krostki właśnie w tych samych miejscach i ja też myślałam że to ja coś zjadłam lub od proszku do prania i ja smarowałam to takim kremikiem emolium i jak kąpałam to w oilatum i buźkę smarowałam tym płynem a potem spłukiwałam.przeszło po ok. Tygodniu.
 
witam
u nas tezv nocka super przespana, Jagoda spała od 20 do 5, i tak jest juz co raza czesciej.
Efe. Piwonia a moze wasze pociechy przechodza skok rozwojowy?Mewa kiedyś wklejała linka. U mnie było tak samo, marudzenie i cyc co chwile.Teraz znowu to przechodze czyli jakby sie zgadzało z kolejnym skokiem.
 
witam:-)
moja Alicja zasnęła wczoraj o 22.oo obudziła się na karmienie i kupkę o 3.30 i potem o 7.00. Zasnęla zaraz po karmieniu i spi do tej pory:szok::szok: chodze sprawdza czy oddycha:-)
dzis mam wizyte u ginekologa i nie wiem dlaczego ale odczuwam stres:no:
Angelina juz 5 dni nie chodzi do przedszkola, kaszel ma mokry i dlatego, podaje jej flavamed ale jakos przejsc nie chce.
jutro tesciowa ma imieniny ale jedziemy rano by uniknać tłoku;-) a tym bardziej ze jeszcze nikt z rodzenstwa męza nie był u nas na odwiedzinach po urodzeniu Małej a w niedziele wyprawiam chłopakom urodziny ale tez tylko bedzie moja strona rodzinki, po wizycie u lekarza będę piekła sernik, babkę i biszkopt z galaretką:-):-)

pozdrawiam i podczytam troszke co u Was
 
reklama
witam:-)
po wizycie u lekarza będę piekła sernik, babkę i biszkopt z galaretką:-):-)
dziendobry:-D:-D
sempe podeslij troche tego sernika bo az mi slinka pociekla ;-)chyba i ja cos upieka na weekend bo juz mnie nosi za czyms hehehe:tak::-D
u nas nocka znowu z rekordowym spaniem od 21 do 7.30:szok:maz budziki wylaczyl i zaspal do pracy hehehe Amelka zawsze nam sie budzila kolo 6 a dzisiaj to ja nie wiem-moze przez pogode bo u nas dzisiaj pada :no:
ja juz mam posprzatane,obiad zrobiony i tylko prasowanko zostalo ale mam tylko 4 koszule meza i z 5 bodziakow wiec chyba zostawie na jutro:-):-)jakiegos lenia mam ostatnio i nic mi sie nie chce:zawstydzona/y:
i dzisiaj o 4 mam spotkanie w banku-przenosze swoje konto do innego bo tam daja za przeniesienie konta 75Ł.a jak daja za free to biore hehehe:-D:-D:-D(bedzie na posciel do lozeczka bo sie uparlam na jedna i innej nie chce)
pozdrowki cieple dziewczyny...ehhh jesien przyszla:-(
 
Do góry