reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
a więc moje obawy się potwierdziły, Alicja ma zawalone górne drogi oddechowe:szok: mam stosować Otriwin dla niemowląt i sól fizjologiczną , układać ją w pozycji półsedzącej i bacznie odbserwować, jak będzie miała problemy z oddychaniem do szybko do szpitala!! skierowanie mam przed sobą:no::no: jak mogło do tego dojsc:no::no: masakra
przykro mi Aga, oby szybko do zdrówka wróciła - i Twoja Ala ma pozdrowienia od mojej Alicji:-)
 
Witam dziewczynki...ja tylko na moment......kurcze na nic nie mam teraz czasu
Obiad gotuje od samego rana a koncze po poludniu.....bo mala nie daje,nie jest az tak zle ,ale dzis np, malo spala w dzien i nic nie moglam zrobic.....zato terza juz 2 godz smacznie spi,wiec troche ogarnelam mieszkanie i kuchnie , bo juz naczynia przez zlew uciekly.....:-D:-D
Z karmieniem nie ma narazie problmu,wcina,w nocy tez ladnie spi....mleczka mam sporo,az cycie bola i musze sciagac,bo by mi pekly....hi,hi....:szok:
Jak zdaze to wkleje pare fotek....
Pozdrawiam....no i postaram sie czesciej zagladac,no ile Karolinka pozwoli.....:tak:
 
A moja mala prawie caly dzien spi za to w nocy daje mi popalic:-(Staram sie ja wybudzac w ciagu dnia,ale i tak spi...Macie jakies sposoby by mniej spala w ciagu dnia a za to w nocy dala mi pospac??
 
Dziewczynki ja chce sie tez szybciutko pochwalic ze urodzilam byczka Franusia w poniedzialek 31/08!!!

Ja nawet nie mam czasu zdjec wrzucic i opisu :D Nie wiem tez czy wszystkie juz urodzily??
masakra :-D

Ale jestem przeszczesliwa!!!!:-D
 
Dziewczynki ja chce sie tez szybciutko pochwalic ze urodzilam byczka Franusia w poniedzialek 31/08!!!

Ja nawet nie mam czasu zdjec wrzucic i opisu :D Nie wiem tez czy wszystkie juz urodzily??
masakra :-D

Ale jestem przeszczesliwa!!!!:-D


Manija, gratulacje. Udało Ci się załapać na sierpień. :-) Co do listy nierozpakowanych to Gapcio się dzisiaj nie odzywa, więc może już jest po. :-)

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie nie jest rozpakowany? :-:)-:)-(
 
Dzieńdoberek:)

Oj z tym czsem to widze,że u wszystkich ciezko,ale dobrze,że choc na 5 min sie udaje zalogowac na bb i przeczytac co u Was. Kolezanka mnie pocieszyla,że to pierwsze 3 mies tak wygladają,potem jest lepiej. Wiec dziewczyny spoko! Jeszcze sie naplotkujemy:):):)!

My za chwile sie zbieramy i jedziemy calą 3 osobową rodzinką do ogrodu botanicznego w Powsinie. Pogoda jeszcze ladna wiec trzeba wykorzystac na wycieczke:)

Buźki, potem jeszcze wpadne:)

Aha! i GRATULACJE dla nowych MAMUŚ.:laugh2:
 
Dzieńdoberek:)

Oj z tym czsem to widze,że u wszystkich ciezko,ale dobrze,że choc na 5 min sie udaje zalogowac na bb i przeczytac co u Was. Kolezanka mnie pocieszyla,że to pierwsze 3 mies tak wygladają,potem jest lepiej. Wiec dziewczyny spoko! Jeszcze sie naplotkujemy:):):)!

My za chwile sie zbieramy i jedziemy calą 3 osobową rodzinką do ogrodu botanicznego w Powsinie. Pogoda jeszcze ladna wiec trzeba wykorzystac na wycieczke:)

Buźki, potem jeszcze wpadne:)

Aha! i GRATULACJE dla nowych MAMUŚ.:laugh2:

oj, nie jestem pewna z tą pogodą....:sorry:

ale życzę i Tobie i sobie, żeby jednak nie padało. Ja zo ok godzinke, dwie idę na Pola Mokotowskie.. jak co dzień... ;-)

Witam się i miłego dnia wszystkim życzę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry