reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Kasia, ...rwa na mać:no:, po kiego grzyba badają mamy, jak opieka zaraża.
35 lat temu, jak mnie zarazili jeszcze, ale teraz:szok:
Paciorek odmówimy.
 
reklama
Dziewczyny maly ma na buzi gronkowca. tego sie wlasnie balam. Na bank zarazil sie w szitalu od pielegniarek ale nikt sie do tego oczywiscie nie przyzna:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:To sie nazywa liszaj noworodkow. Wyglada strasznie, to sa pecherze wypelnione ropa:no::no:pecherze pekaja i powstaja rany. Siedze i rycze bo malutki napewno cierpi. Jesli sie nasili to bede musiala isc do szpitala. kto moze niech sie za nas pomodli strasznie sie boje zeby mu nic nie bylo:no::no::no::no:
To współczuje mojego syna zarazili w szpitalu gronkowcem miał w gardle -krzyz pański z nim miałam do roku czasu- WSPÓŁCZUJE:-:)-:)-:)-(
 
Modle sie tylko zeby ta masc pomogla, a lekarz nazwal to bakteria wiosenna-letnia, kur......... to od kiedy gronkowiec fruwa sobie w powietrzu!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam!
Kasiu wspolczuje serdecznie....mam nadzieje ze malemu przejdzie.....
Bylismy dzis po skierowanie do ortopedy u rodzinnej lekarki,przy okazji mala zbedala i zwazyla.....jest zdrowiutka i wazy juz 4020,czyli od wyjscia ze szpitala przytyla 300 g....lekarka powiedziala ze to sporo.....no ale jak ona przy cyciu ciagle wisi ( w nocy mi daje tylko pospac,bo musze ja sama budzic,bo jak nie to moze i cala noc by przespala,tylko gorzej z moimi cyciami...he,he....)
 
Witajcie mamuśki.
Wpadłam tylko na chwilkę. Zameldować że od godzinki jesteśmy w domku.
Zbyt wiele nie napiszę, bo nie mogę siedzieć przez te szwy.
Mamy się dobrze. Mała grzeczniutka (tfu, tfu żeby nie zapeszyć). Czeka nas pierwsza doba w domku. W szpitalu mieliśmy kryzys ok. 3-4 rano zobaczymy jak będzie teraz.



Czemu mi nikt nie powiedział że karmienie boli?
 
Hej!!!!
Dziewczyny życzę waszym maleństwom dużo zdrówka!!!!!!!A Wam duo cierpliwości!!!
Ja też się ze swoim maluszkiem wybieram dziś do lekarza bo coś na oczku mu się zrobiło,wygląda na jęczmień.Ma całą dolną powiekę spuchniętą i nawet już tak szeroko oczka nie otwiera!:no:
W dodatku od wczoraj po każdym posiłku ulewa i trzymam go dugo żeby mu się odbiło ale nie zawsze się odbije i wtedy to jeszcze więcej uleje.....
Ale dziś przy okazji go zbadają i zważą
A teraz mały śpi al gdzie w gondolce bo tak marudził że nawet na rękach było ciężko go uspokoić a teraz sobie słodko śpi .Tylko ze charczy mu w nosku a przecież ściągałam mu :eek:

Efe witajcie w domku!!!
Boli na początku a potem sama przyjemność:))))
 
reklama
Do góry