reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
u mnie już prawie DWA MIESIĄCE po porodzie i też położnej ani widu ani słychu...

dziewczyny, a zgłaszałyscie w przychodni? bo teraz nie wysyłają ze szpitala tylko trzeba w przychodni zgłosić

ja jeszcze nei zgłaszałam...na połoznej mi tak nie zalezy jak na lekarzu żeby przyszedł i sprawdził czy oki wszystko:tak:

i ile te połozne u Was siedzą?:) mam Jej kawusie zrobić?

hmmm musze jakies pytanka przygotowac- bo w sumie nie wiem o co pytac...co nie wiem to na forum wskakuje i już wiem hehehehhe a tak to jakis większych problemów nie mamy..odpukać:p
 
Ostatnia edycja:
Malbertka akurat moj szpital zglasza. No i dzis w koncu dotarla, a ze ja jestem w innej przychodni i Milosz w innej to beda jezdzic dwie na zmiane:eek::eek:Mam nadzieje ze szybko im sie znudzi wizyta ograniczyla sie dzis do obejrzenia pepuszka, porady zeby przepajac glukoza ze wzgledu na zoltaczke. No i podpisaniem sterty papierow.

Agusia strasznie mi przykro ze musicie jeszcze sie pomeczyc w szpitalu, ale to dla dobra synka wiec pobadaja, podlecza i wrocicie do domku:tak:trzymam kciuki zeby szybko minelo
 
a więc moje obawy się potwierdziły, Alicja ma zawalone górne drogi oddechowe:szok: mam stosować Otriwin dla niemowląt i sól fizjologiczną , układać ją w pozycji półsedzącej i bacznie odbserwować, jak będzie miała problemy z oddychaniem do szybko do szpitala!! skierowanie mam przed sobą:no::no: jak mogło do tego dojsc:no::no: masakra

u mnie połozna była juz 2 razy w piętek przyjdzie 3 raz i mam nadzieję ze ostatni, lekarz tez był juz na wizycie patronażowej, zgłosiłam się do przychodni zaraz po porodzie i sami wyznaczyli mi wizyte.

a teraz idę obserwować malutką, nie odstępuje jej na krok!! mąż zabrał Angelinkę na spacer to jego ostatni dzien ze mną:no: jutro wraca do pracy!
 
Kurcze Sempe strasznie mi przykro oby ta infekcja nie przelazla nizej:no::no:Przechodzilam to z Matim byl ciut starczy w drugim miesiacu, niestety u nas skonczylo sie szpitalem mial zapalenie oskrzeli. Trzymam mocno kciuki zeby udalo ci sie ja wykurowac w domu:tak::tak:
 
Oczywiscie w sklepach nic nie było :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale poszłam sobie do fryzjera :-) zawsze coś

deli, Mola nie zazdroszcze spania z córeczkami na piersi... ja tak trzymam moją jak ma kolke ale spania sobie nie wyobrażam
nie ma źle ;-) dla dziecka wszystko się zrobi by pospało i nie płakało

u mnie już prawie DWA MIESIĄCE po porodzie i też położnej ani widu ani słychu...
Gosiu a byłaś w przychodni i mówiłaś że chcesz by przyszła?

dziewczyny, a zgłaszałyscie w przychodni? bo teraz nie wysyłają ze szpitala tylko trzeba w przychodni zgłosić

ja jeszcze nei zgłaszałam...na połoznej mi tak nie zalezy jak na lekarzu żeby przyszedł i sprawdził czy oki wszystko:tak:

i ile te połozne u Was siedzą?:) mam Jej kawusie zrobić?

hmmm musze jakies pytanka przygotowac- bo w sumie nie wiem o co pytac...co nie wiem to na forum wskakuje i już wiem hehehehhe a tak to jakis większych problemów nie mamy..odpukać:p
Mój zgłosił jak jeszcze w szpitalu byłam :-)
Ja kawki nie robiłam, bo kobietkę znałam, a ona tylko obejrzała małą mi ranę i szybko wychodziła, bo strasznie zalarana zawsze.


Daria bardzo mi przykro... Niech Alicja jjak najszybciej wyzdrowieje
Aguś bardzo mi przykro, ale lepiej teraz troszkę dłużej w szpitalu, a pózniej tylko domek :)
 
Hej,mi polozna kazali zalatwiac jak jeszcze w ciazy bylam...u gina dostalam liste poloznych i mialam sobie dzwonic...ale nie dzwonilam,bo twierdzilam,ze nie chce poloznej,ale w szpitalu spotkalam polozna polke i stwierdzilam,ze skoro polka to jednak chce:-D i zaraz w ten sam dzien co wyszlam ze szpitala byla u mnie i przez kolejne 4 dni(doradzala co robic w razie kolki,wykapala ze mna mala,wazyla ja ,mierzyla, sprawdzala czy macica sie dobrze obkurcza,ogladala piersi,dotykala sprawdzajac czy wszystko w porzadku no i udzielila mnostwo innych rad)pozniej 10 dni przerwy bo pojechala na urlop i miala byc znowu dzisiaj ale przelozyla na jutro bo dopiero dzis w nocy z urlopu wrocila .No i pewnie znowu jutro przyjdzie zwazy znowu mala,pogada troche, kawki sie napijemy i ...nie wiem jak dlugo jeszcze bedzie przychodzic...ale mysle,ze jeszcze pare dni i koniec.
 
u nas polozna przychodzila co dziennie przez 2 tyg jakos.ja sie umawialam oczywiscie 2-3 razy w tyg bo po co mi ona codziennie??a pozniej to przychodzila pielegniarka i teraz po 6 tyg mam juz luz z wizytami:tak:a przydaly mi sie te wizyty tylko przez te moje infekcje..:zawstydzona/y::tak:i tak zawsze na biegu te wizyty byly bo duzo pacjentek i panie sie zawsze spieszyly:zawstydzona/y::tak:

hehe maz nie moze zniesc tego ze ja wieczorkami nadrabiam bb i powiedzial ze w sobote jedziemy po laptopa dla mnie hehehe latwo chce sie baby pozbyc z przed komputera hihihihihi:-D
 
Cześ dziewczyny nie dałam rade wcześniej się pochwalić:-)
26 sierpnia o godzinie 19:50 przyszła na świat nasza niespodzianka , która okazała się córeczką :-), ma na imię Nadia i szybko do niej idę bo zaczyna płakać .
 
reklama
I ja sie witam! Kurcze ale chcialabym sobie dluzej posiedziec i poczytac co u Was ale nie daje rady narazie! Jeszcze sie dobrze nie dotarlam z malym a jak zasnie to zawsze jeszcze trzeba cos w domu zrobic:sorry: Dzis z cyckami troszle lepiej! pije wiecej plynow i chyba mala poprawa jest bo maly odciagnie dwa cyce ale dzis juz nie plakal i juz nie byl glodny:tak: Oby tak dalej! Kurcze tesknie za Wami dziewczyny...:-(Chyba juz nie nadrobie wszystkiego ale jak tylko moge to chodze i zcytam co u Was!
 
Do góry