reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam po wielu dniach nieobecności:-)
Od 24 leżałam na patologii, bo byłam po terminie. Nie udało mi się urodzić samej i miałam cesarkę:-(27 sierpnia przyszedł na świat nasz Hubercik.
Mały ważył 4040 i duży - 59cm. Dostał 10 punktów.:-) Od wczoraj jesteśmy już w domku.

Trzymam kciuki za jeszcze nierozpakowane, gratuluję wszystkim świeżym mamusiom i życzę dużo zdrówka im i ich pociechom.
 
Gapcio ale super gratuluje bedzie dzis dzidziorek;-):-)
Kinia gratuluje i zadziwiajaco podobnie urodzilas tzn. ja Sn ale Miloszek mial tez 4040g i 60cm. Wiec moj rekord nadal nie pobity:-DAle super ze jestes po, zycze szybkiego powrotu do zdrowka
 
witam sie dziewczyny:-)
ja juz po spacerku bo na pozniej zapowiadaja deszcze:tak:
Maly spi po tym spacerze i karmieniu ale nie wiem jak dlugo, bo coraz dluzsze sesje aktywnosci w ciagu dnia ma, a teraz cos tam steka, chyba kupka mu idzie:tak:

Gapcio trzymam kciuki, moze to juz dzis?
Kinia- gratulacje, ale duza dzidzia:tak:
Kasia- ciesze sie ze maz przyjezdza wkrotce:tak:

no to ide cos porobic poki maluszek moj spi,
do pozniej
 
Witam,ja tez tylko czekam az tesciowa w koncu pojedzie do domu...bo gdyby nie pies to nie byla by mi wcale potrzebna...jestem przyzwyczajona byc sama i jakas dodatkowa osoba paletajaca mi sie po domu i od samego rana pytajaca co dzisiaj na obiad strasznie mnie drazni.Nie umiem byc soba przy niej...od poczatku nie zapajalysmy do siebie jakas szczegolna sympatia i tak to jest...:crazy: Jak przyjechalam z mala do domu ze szpitala to tylko gadala,jakie to grzeczne mamy dziecko...tak i przechwalila,bo mala ostatnio do grzecznych dzieci to sie nie zalicza...spalam znowu 4 godziny...a mala nie spi od 6 rano,przed chwila zjadla ale marudzi w lozeczku...tesciowa pewnie zaraz ja weznie na rece i tak to wyglada:growl:

Wiesz co normalnie jakbym pisala o swojej tesciowej :crazy: tylko pies sie chyba cieszy ze tu jest:eek: bo maz tez powoli ma dosc, ale on to se na nia huknie i jest spokoj:cool:
 
Hej !!
Współczuje teściowych...Moja o dziwo rzadko do nas zagląda i ogólnie już się nie wrąca ciągle siedzi w ogródku albo przetwory do słoiczków robi-mam spokój:happy:
Mały zasypia, a ja bułki słodkie piekę bo właśnie teściowa zrobiła-są pyszne będzie na deser z kawą zbożową:tak:
Szkoda że nie mam czasu żeby tu częściej zaglądać....
 
Hej laski:)
Bardzo mi przykro ze tak rzadko tu zagladam ale na prawde nie mam czasu... Czasem wpadam poczytac ale nie zdaze nic napisac. Moja Nel jest baaaardzo absorbujacym dzieckiem. Malo spi a jak nie spi to musze ja nosic na rekach bo placze... Nie ulezy 5 minut. Poza tym kolki ma prawie codziennie. Wyje od okolo 19 do 23. Mam wtedy ochote ja polknac i byc znowu w ciazy hehehehe:)
Buziaki dla Was wszystkich:)
 
Witam,
No to mam chwilkę... moje kochane słoneczko coraz więcej czasu spędza z mamą i nie śpi...
Najbardziej lubi jak chodzi ze mną odwrócona pleckami to mojego biustu i ogląda wszystko... oczy jak pięć złoty i patrzy :)))
Wszystko byłoby piękne gdyby nie jedna rzecz... jak się obudzi w czasie drzemki to później zasnąć nie potrafi sama i tu się zaczyna marudzenie ....:(((

Trzeba się chyba zabrać za czytanie lektur :)))))))))))

Przykro mi, że macie takie przeboje z teściowymi... Ja na szczęście mam spokój :)

Mola a zupełnie nic nie pomaga na kolki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się przepraszam ,że mnie tu nie ma ,ale małż ma teraz urlop i ciągle cos robimy ,a do tego non stop goście -ludzie kiedy to sie skończy mam ich dosc i każdemu gadaj wkółko to samo -żygac się chce:sorry::rofl2:
W przyszłym tygodniu kończy sie urlop to mam nadzieję ,ze czesciej będę z Wami rozmawiać.Pozdrawiam i miłego dnia:-)

Malutka grzeczna i nie potrzebnie tak włosy rwałam ,że kicha bo nic jej nie jest tfu ,tfu żeby nie zapeszyć:-)
 
Do góry