reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Hej laski:)
Moja Nel jest baaaardzo absorbujacym dzieckiem. Malo spi a jak nie spi to musze ja nosic na rekach bo placze... Nie ulezy 5 minut. Poza tym kolki ma prawie codziennie. Wyje od okolo 19 do 23. Mam wtedy ochote ja polknac i byc znowu w ciazy hehehehe:)
Buziaki dla Was wszystkich:)

Mola, mój Remy też ma kolki czasami, na szczęscie nie każdego dnia! Ale dzisiaj był ten dzień... ale Bogu dzięki, nie twało to długo, moje sposoby podziałały..
ja pogrzewam mu brzuszek suszarką i w tym czasie robię masaż antykolkowy (bo inaczej nie da rady - za bardzo się pręży... potem chwilke pobujam w ramionach i bączki idą jeden za drugim... i ulga dla maluszka...
 
reklama
A mojemu Antkowi się chyba pozajączkował dzień z nocą :eek: w nocy co 2 godz pobudka a teraz śpi i śpi 4h aż go obudziłam na karmienie i wziął i znów zasnął.... już nie wiem co to będzie w nocy :eek::eek:
 
Neverend Gratuluje.
Mju mam dzis to samo Miloszek po spacerze przespal 4,5 godz czuwal godzinke i przed chwila znow zasnal. Tez sie ciut nocy boje, do tej pory mnie nie zawiodl zawsze spal ale dzis:eek::eek:
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No i dupa...jestem z powrotem... brak miejsc na porodówkach...odesłali mnie do domu. Jestem załamana i zmęczona...Nawet się nie wypowiadam na temat polskich szpitali...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ręce opadają jaki oni mają stosunek do pacjentek...
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No i dupa...jestem z powrotem... brak miejsc na porodówkach...odesłali mnie do domu. Jestem załamana i zmęczona...Nawet się nie wypowiadam na temat polskich szpitali...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ręce opadają jaki oni mają stosunek do pacjentek...

I odesłali Cię mimo iż odeszły wody?
Myślałam, że w Polsce raczej już wtedy zatrzymują?

Kiedy masz się znowu stawić?
 
Neverend Gratuluje.
Mju mam dzis to samo Miloszek po spacerze przespal 4,5 godz czuwal godzinke i przed chwila znow zasnal. Tez sie ciut nocy boje, do tej pory mnie nie zawiodl zawsze spal ale dzis:eek::eek:
A to witajcie w klubie moja ala też dziś od 15 spi do tej pory obudziłam ją o 19 na jedzenie ale znów zasnęła i śpi .Co to w nocy bedzie to ja nie wiem ,az starch pomyslec:-(.zaraz znów jaobudzę na kompiel bo ile mozna spać:cool2:
 
neverned GRATULACJE!!

Moja córcia dziś w nocy spała rewelacyjnie, az wstawałam sprawdzić czy jeszcze oddycha bo nKrmiłam ją o 1, zasnęła przed 2 i obudziła się dopiero po 7 rano :szok:. Oby wszystkie nocki były takie :tak::tak::tak:

ale za to wieczorem od 21 do 23 miała kolki :-:)-:)-( i bardzo płakała... Nie mozemy znaleźć sposobu żeby jej ulżyć w tych cierpieniach :-(
 
reklama
A mojemu Antkowi się chyba pozajączkował dzień z nocą :eek: w nocy co 2 godz pobudka a teraz śpi i śpi 4h aż go obudziłam na karmienie i wziął i znów zasnął.... już nie wiem co to będzie w nocy :eek::eek:

Ola, mam dzis podobnie... po napadzie kolkowym i pocieszaniu piersią, mój synek zasnął jak kamień. Obawiam się, że kąpieli dziś nie będzie.... przecież nie będę go budzić, żeby wykąpać.. a jak się obudzi na jedzenie, to szkoda go rozbudzać przez kąpiel.... :confused2:

mam nadzieję, że Antek nie da ci popalić w nocy (a mi Remy....)
 
Do góry