reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Noo dziewczyny niestety z tymi radami od starszych tak chyba wszędzie, bo my przecież wszystko robimy inaczej czyli źle nie tak jak kiedyś ;-)
idę o mój grzdylek się już obudził
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-):-):-) U mnie też 1000 rad mamy, wnuczek nie może płakać:crazy:
Niestety, stale coś i mama wraca, a ja ze względu na żałobę po jej przyjaciółce muszę na wiele oko przymykać, sama wysiadałam psychicznie. Teraz do konmpletu wyłączyli mnie gaz na 16 dni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Dziś sama UF:-)
Dwie noce z rzędu miałam jazdy z Pietruszką, ale chyba to tem 6 tydzień, przynajmniej taką mam nadzieję. Jak powiedziałam mamie, to stwierdziła, że jak ona jest, to wnuczek grzeczny....i wczoraj w nocy jej pokazał:sorry:
Cieszę się, że kolejne mamay sie rozpakowały:-):-):-)

Rozwiesiłam pranie i spadam spać, bo nie mam pewności, jaka będzie noc:rolleyes:

Życzę 2w1 kolejnych rozpakowań, jeszcze dziś, a rozpakowanym spokojnej nocy.
 
Ostatnia edycja:
a ja juz po kapieli hehe Amelka ze mna sie pluskala-ale miala radoche.jak ja tylko maz do wanny wlozyl to usmiech od ucha do ucha hehe:-D:-D:-Da jak slicznie plywa-chyb lepiej niz ja:sorry::eek:teraz wymeczona po spacerku i pluskaniu zasypia...moze znowu przespi 8 godzin?:-)
no to zycze wszystkim dobrej nocy i spadam tez do wyrka
do jutra papapa
 
Cześć Dziewczyny :-)
Jak zwykle padam na twarz po tych nocnych wstawaniach :eek:
Ale mam juz tego dośc :crazy:
Jak na wieczór po kąpieli dam piersi i dokarmie butlą to śpi 4 godziny a jak w nocy daje same piersi to tylko 2 albo nawet 1 godzinę :wściekła/y:
Jak mnie to denerwuje :wściekła/y:
 
czesc sierpniowki,
po pierwsze (sorki ze tu ale nie dam rady przerobic innych watkow :zawstydzona/y:) dla wszystkich rozpakowanych serdeczne gratulacje, duzo zdrowka szybkich powrotow do domu zycze

dodam jeszcze ze 30-go sierpnia o 3:30 w nocy Czarna_Smoczyca (termin miala jak ja na 29-go) urodzila corcie Jessice - 3500g i 56cm.

u nas wszystko w porzadku, z mlodymi daje rade sama bo moj M od prawie 2 tyg pracuje i praktycznie nie ma go w domu, wiec musimy radzic sobie same - czasem male daja niezle popalic szczegolnie jak obie wlacza "koncert zyczen"ale sa tez i dnie gdzie czuje jakbym dzieci nie miala. Niezle przybraly na wadze bo maja juz po 3kg, jedza ladnie, ale jak i wasze niektore maluchy czasami cierpia na kolki...
Od kilku dni jestesmy posiadaczami nowego "mercedesa" :-D:-D wiec wreszcie moge wychodzic na spacerki z mlodymi, jestem przeszczesliwa z tego powodu.
Jesli chodzi o mnie wrocilam do 100% sprawnosci... a 30-go wrzesnia ide na kontrole.
Potem wstawie pare fotek na T...
Pozdrowionka i milego dnia mamusie :-)
 
Witam z rana:-)
Jak to jest możliwe, że niezależnie o której mała pierwszy raz się obudzi czy o 1,2 czy nawet 3 to druga pobódka i tak o 6 rano :tak: a ja tak bym chciała chociaż do 7 pospać...bubu
 
witam o poranku

moja Nati d rana marudzi,a w nocy mialam co 2 godz pobudke...

za chwile odkurzam mieszkanko a potem lece z Mala na ploty do kolezanek z pracy:).
 
Hej wszystkim. Ja na szczescie odpukac nie narzekam na nocki, tyle ze ja przyzwyczajona jestem wstawaniem do Matiego bo on nadal w nocy 2 razy mleczko pije:tak:Ale i Miloszek dzis tylko 2 razy sie obudzil na cycusia:-DW ogole odpukac nadal przesypia cale dnie i noce tez:szok:Ciekawe jak dlugo potrwa ten stan:cool2:Po kapieli rowniez zasypia jak susel wiec przesuwam kapiel gdzies na 21 zeby dluzej pospal:tak::tak:
Kubus dzis do szkoly wiec bedzie troszke ciezej bo on bardzo duzo pomaga, zuch chlopak, tata w piatek przywiezie mu za to nagrode:-)
Buziaczki dla wszystkich:-D
 
No i nie udało się w sierpniu... jadę dziś na wywołanie. Dziś rano o 6 jak na zawołanie czop mi się w końcu usunął...chyba się wystraszył:-D
Życzcie powodzenia! Pa
 
reklama
Do góry