reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam sie w niedziele
umnie wszystko ok , roksanka jest grzeczna - tylko jak pije mleko z cycka to mnie bije:-d i ciaga za bluzke :-d.
pogoda dzisiaj super takze znowu idziemy na spacerek
gratulacje dla tych co sie rozpakowaly
 
reklama
Jezu jaki upał:crazy: 32 stopnie na dworzu! Okna pootwierane ale zero powietrza. Nie mam czym oddychać. A puchnę na potęgę. Może i stąd moja desperacja? Ale dość tego! Nie będę już jęczeć! Zajmę się czymś. Szybciej mi to czekanie minie. Macie jakieś pomysły?
Ps. Sprzątanie odpada - mój mi nie da.
Ps. 2 Na drutach nie umiem:-(
 

Kasia boskie!

Ale błagam niech podziała!

Bo muszę się wyciszyć przed tym wielkim wydarzeniem!
 

Załączniki

  • ku__26_.gif
    ku__26_.gif
    28,4 KB · Wyświetleń: 12
Ostatnia edycja:
Kasia- niezle, co jedna propozycja to lepsza:-)
Ja osobiscie Efe polecam lezenie wygodne i obzeranie sie truskawkami, jak sie juz u mnie zaczelo to od razu do szpitala musialam jechac:tak:

Widze ze humory Wam nie dopisuja dzis, kochane ciezaroweczki:-(

Ja mialam dola poporodowego wczoraj, nie dosc ze w nocy Marudek spac nie dal to w dzien tez dawal czadu, wykonczona bylam i wogole placzliwa.
Musialam z mojego planu dwu-godzinnego zrezygnowac, poddalam sie i jak uspokoic placzka nie moglam to do piersi przystawialam i tankowalam do pelna
Dzis lepiej jest, wizyte kolezanki ciezarnej przespal i bedzie ze Aniolkiem jest slodkim ;-)

Ciesze sie z nowych dzieciaczkow bardzo:tak:
No i trzymam kciuki za wszystkie desperatki.
Kasia- byle do wtorku:tak:
 
Myślicie że wypad nad morze na tydzień przed terminem to dobry pomysł? W sumie torbę do porodu mogę wrzucić do bagażnika?
Bo jak czegoś nie wykombinuje to
 
reklama
Do góry