reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Ja tak długo mogę. Za dużo mam czasu:)

Wolałabym nawet z Marudkiem posiedzieć ...


No bo co tu robić jak myślisz że Mikołaj cię olał:

Chyba tylko:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja oczywiscie na sikunde tylko :dry: ciągle nadrabiam spanie ;-) cycek mam jeden poraniony ale dajemy rade, mał spi sobie juz drugą godzine ( w koncu!) ja sie odswierzyłam długi prysznic pomógł bo już ryczałam i miałam dziwne myśli czyli hormony szaleć zaczynąją
Widzę tu serie niezłych obrazków :-D Efe Kasia Aniaso! trzymajcie się dzielnie, to już lada dzionek :tak:
 
Dobra lecę się wykąpać czy coś. Bo zawalę tymi obrazkami pół forum.
Zostawię tylko jednego małego e-motka. Wiadomo, tak na wszelki wielki...



Miłego wieczorka;-)
 
Kasia Banana, hmmm a wolno mi przy karmieniu? :-D jak wolno to dawaj :-p\
wariujecie faktycznie, oj nie zazdroszcze
myślałąm że chwilę posiedzę i opiszę poród, ale niestety
może jutro
mały się dopomina ;-) nie da z ciotkami pogadać bu\
owocnych nocy!! niech się dzieje w końcu u WAS!!
 
Mi chyba powoli przechodzi ten dołek. Siedzę dzis sama w domu, bo mąż pracuje i pół dnia przeryczałam. Może po prostu musiałam kanaliki łzowe przeczyścić:-D Oczywiście odebrałam tysiąc telefonów, czy juz urodziłam i czy aby nie zapomniałam kogoś poinformować o tym fakcie:crazy: Dobijają mnie juz te telefony!

We wtorek mija mi termin z OM i idę do szpitala na wizytę. Mam nadzieję, że cos do tego czasu zacznie sie dziać. Jak nie, to jest jeszcze szansa, że od razu zaczną wywoływać, bo ja miałam inseminację i jak byłam ostatnio w szpitalu, to położna powiedziała mi, że po IUI to często nie czekaja tak długo, a nawet tydzień, czy dwa przed terminem wywołują.
 
hej janadal 2w1:-D
mam dosc bo od oludniamam skurcze i nic... jedne mocne inne slabe a na porodowke nie jade dopoki na czworaka niebede chodzic:dry::dry::dry::dry::dry:
teraz na patologie sie nie dam zaciagnac:no::no::no::no::no:
zobaczymy gdzie tam noc... moze jeszcze przytulankoo z moim:-D:-D:-D:-D:-D
teraz pomoglo bo skurcze mam:-D:-D:-D
widze ze wiekszosc juz zdesperowana tym chodzeniem;-)
ja niby mam tylko rozwarcie i porod ale jakos nie wychodzi... wszyscy mowia ze po terminie bede smigac:dry::dry::dry::dry:
dziewczyny milego wieczoru zycze:-D:-D:-D:-D
zarze rano moze sie mikolaj zlituje i was rozpakuje:-D:-D:-D:-D
 
Witajcie zdesperowane i zwariowane sierpniówki:-).Super szalone kobiety z Was:-) Ale fakt, teraz to już tylko śmiech przez łzy nam został. Zwłaszcza w taki upał, uffff.

Ja chyba pójde na dłuuugi spacer, a później inna czynność na s :-D :-D.
Nie sądzę aby pomogło, no ale coś trzeba robić :-)

Ciekawe jak Iwonka??? Trzymam kciuki.
 
reklama
Kinia to istnieje duza szansa ze razem we wtorek urodzimy:-DTrzymam kciuki:tak:
Maggie jeden bananek na kilka dni na pewno nie zaszkodzi, stopniowo po troszku;-)
Ciekawe co z Piwonia rodzi??
A no i macie wszystkie pozdrowienia od Baśki, moze jutro wyjdzie do domu.

 
Do góry