reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

A ja już się nie mogę doczekać tych kłopotów z maleństwem ...ach...
Trzymam kciuki, żebyście się szybko z nimi uporały dziewczyny;-)

Tymczasem lecę porobić coś pożytecznego:confused2: Jakiś obiad wykombinuje czy coś:dry:

 
reklama
Dzieki Efe za kciukasy napewno pomogly bo w koncu jakas oznaka. Brzusio boli mnie jak na @, ale zeby urodzic 13ego:szok::szok:Moze jednak sie wstrzymam przynajmniej do jutra
 
i ja sie witam 2 w 1 :confused: objawy zblizajacego sie porodu zniknely calkiem :confused: ale dzis planuje jakies dluzsze spacerki to moze sie cos ruszy :tak::tak::tak:
dzis w ramach prac 'pozytecznych' biore sie za pieczenie karpatki :-) trzymajcie kciuki bo kucharka ze mnie nienajlepsza :tak:
 
Ja się witam z rana nadal w dwupaku,ale chociaz dzis się wyspałam:tak:No to moge rodzić hihihihihihhi zarty się mnie trzymają od rana.
Ciekawe co tam u Ann? Jestem ciekawa:tak:
Kaśka no wreszcie coś się ruszyło ja dopiero zacznę trzymac kciuki jak bedzie na porodówce bo po ostatnich kciukasach jeszcze odciski mi nie zeszły.;-):-D
Ale cisza chyba przed burzą ja lecę głowę umyć i po buraki może barszczu narobię i będę miała spokój z gotowaniem
 
Ostatnia edycja:
WITAM SIE I JA
MOJA ROKSANKA JEST BARDZO GRZECZNIUTKA , NIC TYLKO SPI I SPI . TYLKO JAK PIJE MLECZKO TO TAK MOCNO DZIASLA ZACISKA ZE MOJE SUTKI TO JUZ Z LEDWOSCIA TO WYTRZYMUJA . A TAK TO NIEMEM NA CO NARZEKAC . DZIEN PO PORODZIE ODWIEDZILA NAS PANI POLOZNA , WCZORAJ TEZ DZWONILA NASTEPNA ZAPYTAC SIE CZY UNAS WSZYSTKO OK , NO A TERAZ MAMY MY W PONIEDZIALEK JECHAC NA WIZYTE .
POZDRAWIAM WAS I ZYCZE SZYBKICH ROZPAKOWAN :tak:
 
hej dziewczyny ale się uśmiałam z waszych dyskusji o kciukach :) u mnie po cięzkiej nocy spokój...jak na razie
spałam 23-2.30 z przerwami a potem od ok 5.30-7.30....ciekawe w którym momencie padne...dzis mam ktg u gina ale badać bym się nie chciała :) no zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie
no i też czekam niecierpliwie na wieści od Ann...
 
Witam sie i ja. Dzisiaj mój termin. Rodzinka wydzwania, znajomi dopytują, a mała zakotwiczyła w brzuszku chyba na dobre :szok:


Hej wszystkim:confused2:Nadal w dwupaku:confused2::confused2:
Niepokoje sie o Ann nie odpowiada na smsy:no:
Deli przykro mi ze coreczka cierpi.
Daria no sen niezly ja chyba tez dzis odkurze tak na wszelki wypadek;-)

Ja poodkurzałam wczoraj, bo nigdy nie wiadomo kiedy się zacznie. Mała chyba czeka do 15'go, albo 17'go (30'te urodzinki tatusia).
 
reklama
Hej:-)

U mnie też nadal nic. Kasia super, że u Ciebie coś się zaczęło:-). Trzymam kciukasy:-)

Deli, a może częściej Małą przystawiaj, to też więcej mleka będzie się produkować. I spróbuj odciągać jeszcze dodatkowo po karmieniu. Może jednak nie będziesz musiała butli dawać.
 
Do góry