reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
No to musze sie pochwalic ze zaczal mi odchodzic czop sluzowy:szok::szok:Super zjawisko moze serio tego 15ego urodze i bedzie maly leniuszek:dry::dry:
 
Hej!
Deli mam nadzieje że szybko małej ulży bo tak patrzeć jak maluszek cierpi to serce boli:no:
No Kasiu to ja trzymam kciuki oby się zaczęło szybko!!!!!!!!!!!

A ja się męcze z cyckami:no: mam za dużo mleka i musze ściągać w nocy nie usłyszałam budziku i przespałam 3 godziny i jak wstałam to miałam piersi jak kamienie ryczałam i ściągałam mleko-straszne!!!Teraz lepiej ale i tak musze pilnować i co jaiś czas odciągnąć.Mały i tak je dużo a mleka zostaje.A j się marwiłam że mam małe cycusie do karmienia a teraz tego mleka się tyle marnuje!!!Mój się śmieje że zupe mleczną moge robić:dry::-)
Ogólne jest ok tylko mnie jeszcze te okropne szwy bardzo ciągną:no:siedzieć ciężko.
A mały Tomaszek jest słodziutki.Wczoraj go pierwszy z kąpaliśmy to nawet nie płakał:szok::-DJest naprawde spokojny mam nadzieje że tak zostane!
 
Malinka a mowilam o nocy, zebys sie pilnowala!!!:tak::tak:Kilka dni i laktacja ciut sie uspokoi:tak:Wazne ze masz to mleczko a nadmiarem zawsze mozna gosci poczestowac heheheh:-)Ucaluj Tomaszka ode mnie:dry:
 
Ucałowałam o Kasiu :-D
Wiem że mnie ostrzegałaś:zawstydzona/y: a ja taka zmęczona i nie słyszałam budziku mój też do mnie mówi"a Kasia Ci piała słuchaj się jak się do Ciebie mówi":zawstydzona/y::-D
Deli ja z chęcią bym Ci przesłała....Jak to jest dziwnie jedna ma za duża a inna a mało........
 
Witam sie czwartkowo i deszczowo:-(
Co to za pogoda chcialam isc na spacer a tu trzeba w domu siedziec
Malinka super ze masz duzo mleczka ja z Paulinka tez miala duzo ale nie musialam w nocy odciagac tylko w dzien ale za to w nocy bylam cala pozalewana
Juz nie dlugo wszystko sie unormuje
Deli moze twoja laktacja tez sie dostosuje do potzreb malutkiej przystawiaj ja czesto to mleczko samo sie bedzie produkowac, bedzie dobrze :-)
 
reklama
deli a pijesz jakaś herbatkę na poprawę laktacji??
Kasia super wieści może rzeczywiscie nie doczekasz 18 tylko pójdziesz już na dniach
Malinka tez tak miałam,potem sie to wszystko wyrowna,piersi bedą produkowac tyle ile dziecko potrzebuje

a ja sie dzis kropnie coś czuje,głowa mnie strasznie boli,do tego mi niedobrze i serce kołacze:wściekła/y:
 
Do góry