reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
A ja w przeciwieństwie do ciebie Piwoniu biorę się za porządki. Goście mi się na jutro zapowiedzieli. Chciałam jakieś ciasto zrobić ale zero jajek w domu. Nic jutro trzeba będzie iść i kupić. Odezwę się rano z kawką jak zawsze;)
 
A ja mam dzis totalnego lenia.....nic mi sie nie chce....:-)

A mala sie tak wierci,ze zaraz mi pepkiem chyba wyjdzie...hi,hi....
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny ja juz jestem w domku z moja roksanka - w szpitalu bylismy dzis o 3 rano a o 4:29 roksanka byla juz z nami . Niebylam cieta ani szyta , wiecej opisze jak bede miala troszke czasu.
dziekuje za gratulacje i pozdrawiam :-):-):-):-)
 
Witam sie wieczorkiem
Trzymam kciuki za Karincie
Ania-anglia super ze masz juz coreczke ze soba i fajnie ze bez nacieci i szycia buziaki dla coreczki :-)
 
no ja jestem i to b.z. tylko dziś mam dzień zdołowany i leniwy i na nic siły...
fajnie że się ruszyło :)
biegne z gratlacjami na odpowiedni watek ;) no i chyba jeszcze trzymam kciuki za Karincię skoro nie ma na razie wieści o porodzie,...
 
Pozdrowienia od Agi p.77 wraz z malutka Julianka trafila do szpitala z powodu zoltaczki i infekcji pepuszka. Przesyla buziaki i gratulacje dla rozpakowanych mam. :tak::tak:
 
reklama
Agap.77,trzymajcie sie tam z malutka....;-)
A mnie moja cora na wieczor z rownowagi wyprowadzila.....:angry:...nagadalam jej,ale czy dotarlo to sie okarze...wrr....ide ja wykapac i spac za kare wczesniej dzis!!!
Zajze moze jeszcze,ale nie obiecuje....
Jakby co to milej noki zycze i oby Karincia byla juz po....
no i reszcie zycze nocnych rozpakowan,bo u mnie to marne nadzieje ze cos bedzie...:-D:-D:-D
 
Do góry