reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
mąż z chłpakami poszli do kina na Harrego więc mam chwilkę.
najadłam się naleśników i strasznie mnie mdli!!!!!!!:baffled:

trzymam kciuki za Karincie:tak::tak::tak:
 
hej dziewczyny!!
jestem w kafejce wiec zagladam co u was slychac bo na razie nie mam dostepu do neta niestety... :-(

gratuluje wszystkim mamusiom zdrowych i slicznych dzieciaczkow a tym co tak jak ja chodza jeszcze w dwupaku zycze lekkiego i szybkiego porodu!!

ja tez juz marze o tym zeby zobaczyc swoja coreczke. Termin kalendarzowy mialam w sobote :baffled:, a z usg mam za 3 dni - bardzo licze na to ze nie przenosze!!

skurcze mam kilka razy w ciagu dnia ale niestety przechodza... choc stale mam nadzieje ze sie rozwina... juz nawet bym chciala zeby bolalo!!

pozdrawiam serdecznie wszystkie sierpnioweczki, trzymajcie sie!! :-)

Ide poczytac co tu sie dzialo ostatnio
 
Wiadomość z ostatniej chwili:
Ania-Anglia urodziła dziś o 4:30 córeczkę Roksankę
waga: 3000 g
długość: 48 cm


Pozdrawia wszystkie dziewczyny z BB :-)
 
No mowilam ze sypie sie lawinowo:-)Jeszcze dzis karincia, a moze ktos jeszcze??:dry::dry:Baśka dzis była bo nie przyuwazylam?Edit juz jestes a juz myslalam...............
Aniu gratuluje:tak::tak:
 
ooo super mamy kolejne dzieciątko,a ja jak sie wzięłam sie za sprzątanie to nie moge skończyć,dopiero bede odkurzac,a jeszcze chciałam podłogi pozmywac
teraz zrobie sobie szybką kawke i dalej sie biore za robote
 
Piwonia ale masz POWERA:szok::szok::szok:Czyzby syndrom wicia gniazda??
ee chyba nie,tylko ja po remoncie mam jeszcze wszedzie zabawki i inne zdziordy u siebie w pokoju,a ze mąz wraca późno wiec dopołiudnia sama zdarzyłam to posprzątac,ale wolałam sie wziąść za to niż przepłakać dzień bo takiego miałam doła rano

tylko mała cośmało sie rusza:-(
 
reklama
Wpadam na chwilkę, bo głodna jestem jak wilk. Po wizycie ok. Szczegóły na odpowiednim wątku. Jak się najem i odpocznę to wrócę:sorry2:



Ps. Jak ja lubię tu zaglądać i znajdować nowe dzidziusie:-D
 
Do góry