reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Ja z indukowaniem jeszcze poczekam z dwa tygodnie :-D

Tylko, że to czekanie męczy. Też już bym chciała mieć swoją Maleńką przy sobie.

Pozdrawiam Miranda i życzę spokojnej nocy :-). Już się kładę, dobranoc :-)
 
Dzień Dobry, nie śpię od 5.30 :baffled:, już posprzątałam w kuchni, wstawiłam zmywarkę, posegregowałam pranie ( i właśnie zastanawiam się czy jednak nie zejść do piwnicy i go nie wstawić) i nie wiem co mam jeszcze zrobić :eek: Noc przespałam ok - chyba ta lawenda w kąpieli mi pomogła :)confused:), indukowanie poza przyjemnością oczywiście nic nie dało :baffled:...
 
Mju to jest nas dwie ja tez nie spie od 5.45:baffled:Ale wyspac to sie nie wyspalam:baffled:
Jem sniadanko bo ostatnio budzi mnie wilczy apetyt, ssie mnie niesamowicie chyba organizm zbiera sily przed porodem, przynajmniej tak pisza w madrych ksiazkach. No ale jest plus tego wczesnego wstawania nie trzeba bedzie sie przestawiac jak sie dzidzius urodzi.:-D
 
Dzien dobry
Ja noc mialam calkiem znośną:sorry::happy: ale w tym juz stanie nie ma co narzekać lepiej nie bedzie hehe :tak:

Wszytkim Anią..... Deli, Aneczka, tym co ominełam i oczywiśćie sobie też ;-)życze wszytkiego najlepszego z okazji imienin
:tak::-):-):-)
 
A no prosze ja imienin nie obchodze to dlatego wylecialo z glowy najlepsze zyczenia dla wszystkich naszych AŃ:-D


 
Witam was mamusie! :-)
Ostatnio w ogole do was nie zagladalam:-( ale tak wychodzilo:-(
Mam nadzieje, ze wszystkie nowe juz mamusie i ich pociechy sa najszczesliwsze na swiecie! Ja mam dzisiaj troszke czasu, wiec poleniu****e..
Od 5 dni nozki mi troszke napuchly, wiec najlepiej sie czuje jak leze...
Acha no i 3xdziennie- pije tee z lisci malin :eek:paskudztwo, ale co zrobic....;-)
 
kaskax25 - dziekuje za kwiatki! :-) to chyba jedyne, ktore dzisiaj dostane:-(
A mam dwa swieta dzisiaj, bo urodzilam sie w imieniny;-) ale mialam cela, prawda?:-Dwiedzialam kiedy wyjcs:-D
Ach! Dziekuje babyboom.pl za zyczenia na maila. Milo, ze pamietaliscie!
 
reklama
Dzień doberek
Ja również wszystkim Anią życzę wszystkiego najlepszego, szybkiego i bezbolesnego rozwiązania :))) sobie również, a co. Dziękuje za życzonka :)))
Mju mi i indukowanie oprócz przyjemności nic nie daje, niestety.... no nic dobrze, że jest chociaż przyjemność
Ja też wstałam wcześnie, ale leżałam w łóżeczku i czytałam książkę, a później uzupełniałam naszą stronkę www (moją i Andrzejka), bo troszkę zaległości mi się nazbierało.

Mamusiaberlin wszystkiego najlepszego z okazji imienin i urodzin...
 
Ostatnia edycja:
Do góry