reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam ;-)
Najlepszego wszystkim z AŃ w Dniu Imienin :-):-D

50062008.jpg

big133367a922dc00eeb64e.jpg

mamusia berlin - sto lat :-)

U mnie indukowanie :laugh2: podobnie jak u mju - czyli jak widac w dupaku i nic się nie dzieje...;-) no oprócz tego że brzuch potem napięty był mocno jak kamień i dziś mi jak chodzę jeszcze gorzej chrupie w miednicy... aa no i mąż zadowolony, jeszcze śpi :-D

Basia, jeszcze chwilkę prosimy pobyć w dwupaku :>
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja stwierdzam dziś, że poczekam spokojnie na Małą, indukowanie dla przyjemności oczywiście zostaje... :)))
Zostawiam przejście na świat naturze i Małej w sumie jak będzie gotowa do wyjścia to nam się pokażę :))). Mam tylko nadzieję, że chłodek się utrzyma :)))
 
Deli ja też czekam, a indukowanie teraz mi w pasku polecają nawet więc korzystam póki mogę a jeśli to pomoże to ok. ważne że nie zaszkodzi :-D

idę jeść śniadanko bo padnę z głodu
 
Witam nadal 2w1 :baffled:

Wszystkim Aneczkom Najlepsze Życzenia, szczęśliwego rozwiązania...

Ja chciałam też sobie prezent zrobic, lipiec u nas w rodzinie obfituje w uroczystości ale niestety z prezentem kiepsko bo prezent uparty siedzi i czeka na termin :happy:
 
witam i ja niedzielnie,tez wczesnie wstałam i od rana cos robie
wczoraj na roczku do 21 posiedzieliśmy bo zle sie czułam i wróciliśmy,dzisiaj mamy u nas gości wiec mam nadzieje,ze jakos wysiedze

Wszystkim Aniom z okazji imienin najlepsze życzenia,szybkich i bezbolesnych(no prawie bezbolesnych)porodów
 
reklama