reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam z rana :happy2:wszystkie mamusie..
:-(spalo mi sie tak sobie..:-(
Coraz bardziej niewygodnie mi sie spi...:baffled::-:)-(
Wczoraj nie wyszlo z odwiedzinami szpitala, bo za duzy ruch na porodowce byl, ale dzisiaj ide na bank! Tylko musze o 15ej przedzwonic na ktora mam przyjsc.

Chogata-dzieki za wczoraj. Ech! ..dlugo bym musiala tlumaczyc, ze nerwy od poczatku ciazy mam. Co chwilke cos innego sie dzieje:-(Meliske popijam, ale wiele mi pomaga:-(
 
Malinka Basia ma rację ja bym im taka opinie wystawiła ,że w piety by im poszło...Ciekawe jakbys zamówiła w lipcu łóżeczko a nie w maju .Może do września wyrobili by sie z tym zamówieniem .:-(
 
Witam z ranka :tak:
U nas też skwar za oknem od rana już ledwo dycham, poza tym brzuszek mnie boli jak na @ aż ciarki mi przechodzą po ciele, denerwuje sie tym :baffled:
 
oni maja za nic klientow:wściekła/y:
oni sa zadowoleni ze maja zaliczke i podpisane potwierdzenie z drobnymi druczkami ze nie mozna sie wycofac:wściekła/y:
wiezs ile ludzi bedzie Ci dziekowac;-)
 
Witam z ranka :tak:
U nas też skwar za oknem od rana już ledwo dycham, poza tym brzuszek mnie boli jak na @ aż ciarki mi przechodzą po ciele, denerwuje sie tym :baffled:
Mnie Mika też często boli tak jak na @ ,aż mi kolana sie uginają troszke ten ból przypomina mi własnie bóle porodowe,ale pytałam gina to powiedziała,że tak sie zdarza .Jeśli nie trwa za długo to wszystko w porządku:-)
 
Witam piątkowo!;-)
Mika ty mnie nie stresuj! Ja ciebie proszę. To pewnie przepowiadające skurcze. Macica sobie ćwiczy. Tak sobie powtarzaj i weź no-spe.
Ja po wczorajszym niewykąpaniu się w jeziorze namówiłam mojego do wyjazdu na cały dzień nad morze jutro. Tylko pogodę muszę sprawdzić. :cool2:
Rozumiem, że brak wieści od Aneczki to dobre wieści, że jeszcze w komplecie jest. Ufff...trzymam kciuki.
 
bry ;-)

ale sie rozpisalyscie od wczoraj...

ja sie wczoraj prawie caly dzien szlajalam po miescie - nawet kolezanka sie dziwila ze daje rade, ze ona juz nie moze na nogi a ja smigam :-) no ale wczoraj u nas bylo moze i goraco ale w koncu pojawil sie wiaterek i nie bylo tak zle ;-) po powrocie do domu zabralam sie za obiadokoloacje ktorej moich chlopcy nie tkneli... ich problem a moj zysk - zamroze sobie i jak Monisia nie pozwoli na gotowanie to mlody ma tez pomrozone obiadki a malz niech sobie zje na miescie:tak:

tez sie wczoraj ostro z malzem starlam... o przemeblowanie chodzilo... zeby za duzo nie przenosic to wymyslil ze jedna szafe tylko troche przesuniemy...sek w tym ze jak "tylko przesuniemy" to do lozeczka bedzie trzeba biegac na okolo...:szok::szok::szok:myslalam ze ubije....:wściekła/y::no:
a w ogole jak sobie pomysle ile czasu minie az to przemeblowanie nabierze mocy urzedowej to mam ochote temu mojemu takiego kopa w doope zasadzic ze mu bratki wyrosna:wściekła/y::no::angry:

no i standardowa procedura - Jasiek ma mamy nie denerwowac... bo tata ma na to abonament :no::angry:

dobrze ze wczoraj zahaczylam o pare lumpkow i nabylam znow kilka kiecek dla Moni ;-) i jeszcze jeden spiworek :-)

dobra ;-) pozalilam sie, ponarzekalam, pochwalilam i zmykam czytac dalej co napisalyscie ;-)

milego dnia ;-)
 
reklama
Do góry