reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
dobranoc Basiu, i poproszę troche chłodlku w moją stronę

ja też uciekam, dobranoc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
BASIA jak ty za te okna sie wezimiesz to ja w samolot wsiadam i Ci tyłek spiore:angry:.Co to za pomysł ,popros kogos albo niech sobie bedą brudne.

Widze ze spokój sie zrobił ale pewnie nam wszystkim jest ciezko przy kompie siedziec:sorry2:.

Dobrze ze jeszcze wszystkie w dwupaku jestesmy:tak:.
 
witam wczesnym rankiem

juz nie mogłam się dłużej przewracać z boku na bok i wstałam, żeby męża nie obudzić... budzę się co godzinę.... ale plus jest taki, że od wczorajszej wagi jest -2 kg. Już się bałam, że ta wczorajsza woda tak mi zostanie już do porodu...

No i w sumie dobrze, że się obudziłąm, przynamjmniej doświadczę pogody z temperaturą poniżej 24C raz w tym tygodniu, to dobre dla moich nóg, nawet jeśli tylko przez chwilę..
 
Witam z rana:-D
Oj na dworzu juz goraco. Az strach. Gosiu az zazdroszcze tego porannego doswiadczenia, ale tak rano wstac bym nie chciala/ W ogole Mateuszek mnie dzis rozpiescil bo poszedl spac wczoraj o piatej po poludniu a wstal o 7ej:szok::szok:
Dzis mam w planach targ, moj lumpek no i ogolne zakupy na wyjazd meza. Dobrze ze z malym kuzynka zostaje:happy2:
Ale nie wiem jak przezyje te zakupy w tym upale. Milego dnia
 
Hej!

Ja wczoraj rozmawiałam ze swoja koleżanką - urodziła bliźniaki :-) w 31 tc! I tu nóż się w kieszeni otwiera bo w całej Warszawie nie było dla nich miejsca :wściekła/y::wściekła/y: i tak ona leży w szpitalu na Karowej a dzieci przewieźli karetką do Sokołowa (to jest jakieś 130 km od Warszawy). Gdyby nie to, ze poród był juz zaawansowany pewnie odesłali by ja do... Łodzi!!
Dziewczyna super dzielna bo urodziła SN i do tego bez znieczulenia! dzieciaczki maja 1700 i 1300 g :tak: Tylko teraz musi jakos dojsc do siebie (i tu całe szczęście, że nie było CC) i jechać do tego Sokołowa gdzie nikogo nie ma, nie zna i nawet nie wie czy szpital udostepnia jakieś miejsce dla mamy.
Żyjemy w naprawdę posranym kraju - przepraszam za wyrażenie...

Info dla Mam warszawskich - zaciskamy nogi na razie bo w naszej "Stolycy" nie ma gdzie rodzić :wściekła/y::angry::wściekła/y:
 
reklama
Do góry