reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

zeberka8 no jest u mnie podejrzenie ciazy mnogiej ale w 8 tyg jak bylam na usg to gin powiedzial, ze pojedyncza ciaza ale duza .... ale powiedzial tez " no tak maz w pracy a tu sie DZIECI chowaja..." ja na to, DZIECI czy DZIECKO??? a on, ze dziecko, ale mial jakis taki dziwny wyraz twarzy i usnieszek, ze chyba sam nie byl do konca peny czy jeden fasol jest czy wiecej....
 
reklama
cześć dziewczyny mnie tak wypycha brzuch jak coś zjem ale ostatnio bardzo dużo pije i może dlatego mi go tak czasem wydyma bo waga na razie ta sama i cale szczęście bo przy ostatniej ciąży bardzo przytyłam i nie zdążyłam zrzucić zbędnych kilogramów a z moją wagą żeby wszystko było ok. powinnam przytyć max 6 kilo nie wiem czy mi się to uda
 
ja też miałam problem uzyskać l4 choć byłam prywatnie, w grudniu jak byłam na wizycie to kazała mi przynieść zaświadczenie z zakładu że nie ma pracy chronionej no i jak jej to w styczniu dałam to miała bardzo zdziwioną minę że to dostałam i chcąc nie chcąc z wielkim bólem dała mi l4 do 21.01 :wściekła/y:. Jutro idę do innego lekarza i zobaczymy co będzie, mam nadzieję że ten będzie lepszy bo chodzi tam wiele dziewczyn z mojego zakładu pracy i podobno nie ma problemu z l4
 
hejka Basia trzymam kciuki zeby Ci sie udało mam przyjaciólke która tez paliła ale gdy zaszła w ciąze postanowiłóa rzucić, troche silnej woli i ciągle na myśli dzieciątko w brzuchu które sie duśi od tego dymu i sie udało, napewno Tobie też sie uda. Pozdrawiam:-)
 
Hej!
Witam sie z rana :)
Mi mdłosci obrzydziły weekend do tego miałam straaaszna ochote na hot doga z shella i nawet pojechaliśmy a hot dogów nie było! Draństwo!

TASZKA zmień lekarza! A co do wygasającej umowy to pracodawca raczej zawsze idzie na ręke bo się boi - wiadomo ciężarna zawsze w sądzie ma przewagę ;-) Moja koleżanka dostała wypowiedzenie w cyklu, w którym zaszła w ciążę (czyli sama nie wiedziała, że będzie miała dziecko bo to tak trochę niechcący ;-)sie wydarzyło)i jak sie okazało, że jest w ciąży pracodawca cofnął jej wypowiedzenie - tyle, ze ma przebywac na zwolnieniu do końca ciąży. Ale ona trafiła na jakaś fajna lekarkę, która sama wypisała jej wszystkie zaświadczenia i kazała iść do pracodawcy, żeby cofnęli wypowiedzenie - czyli sa ludzie wśród lekarzy - więc tym bardziej Taszka poszukaj nowego.

Któras z Was pisała o eko pieluchach - są takie dostepne w Polsce tylko cena jest oporowa (choć sa wielorazowe więc może wychodzi na to samo jak policzyc ile sie zużywa paczek pampersów)- ale ponoć sprawdzają sie swietnie. moja znajoma ma synka z atopowym zapaleniem skóry i on tylko te tolerował. Znalazłam je na allegro:
NOWE ekologiczne wielorazowe pieluszki POPOLINI (527887327) - Aukcje internetowe Allegro


Ja mam dzis wizyte u gin - mam nadzieję, ze wszystko będzie ok, USG dopiero 3 lutego...
 
no ja szukam jakiegoś który przymnie mnie prywatnie podzwonię po przychodniach i zobaczę bo dziś jeszcze mam wizytę z młodszym synem u lekarza ciągle ma katar i kaszel a antybiotyki mu pomagają na kilka dni i na nowo ,dostałam skierowanie do alergologa i zobaczymy co powiedzą
 
No witam ponownie:)
Nie wiem naprawdę co się dzieje z tymi lekarzami:confused:
Jak ja rozmawiałam z moimi koleżankami w pracy o ciąży to od razu mówiłam, że nie zobaczą mnie dłuuuugo. Nie chcę ryzykować. Dzidziuś jest teraz najważniejszy i kropka.
 
Cześć dziewczyny :-)

Któras z Was pisała o eko pieluchach - są takie dostepne w Polsce tylko cena jest oporowa (choć sa wielorazowe więc może wychodzi na to samo jak policzyc ile sie zużywa paczek pampersów)- ale ponoć sprawdzają sie swietnie. moja znajoma ma synka z atopowym zapaleniem skóry i on tylko te tolerował. Znalazłam je na allegro:
NOWE ekologiczne wielorazowe pieluszki POPOLINI (527887327) - Aukcje internetowe Allegro

Pieluszek materiałowych jest całkiem sporo teraz w Polsce, tu macie kilka linków do sklepów:
EKO BABY Sklep - Pieluszki z materiału
Pieluszki do prania - Sklep Ekodzieciak :: Chusty do noszenia dzieci
Pieluszkarnia :: PIELUSZKI
http://nosidla.istore.pl/pl,category,89211,pieluszki,wielorazowe.html
niektóre pieluszki mają kosmiczne ceny, ale po przeliczeniu o dziwo i tak wychodzi taniej niż korzystanie z pampków :-)
 
witajdzie dziewczyny, weekend miałam okropny źle się czułam pod kazdym wględem a dziś gardło i głowa boli, chyba znowu coś mnie bierze, na dodatek mam stresa, dziś wieczorem mam wizyte u gina i nie wiem sama czego się boję,
Pozdrawiam i odezwe się jutro
pa
 
reklama
fajne te pieluch ale rzeczywiście drogie się wydają ,gdyby było wiadomo że do końca wszystko będzie ok. to można by już było robić po trochu zapasy
a co do lekarzy to chyba rzeczywiście zależy na jakiego się trafi a może ten mój miał porostu zły dzień ale i tak już do niego nie pójdę
 
Do góry