reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Cześć dziewczyny :-)
Też mam nadzieję, że drugi poród będzie łatwiejszy, bo ja niestety nie jestem z tych co to siup i dzieć na zewnątrz ;-) Może tym razem nie będę mieć wywoływanego porodu, a takie podobno są mniej bolesne... hmm, chyba że to też mit...
 
reklama
ja miałam wywolywany i moim zdaniem jest gorszy bo moj trwał 3 dni najpierw delikatne bóle pózniej silniejsze a na koniec najgorsze bóle w moim zyciu... nie chcem cie straszyc ale ja bym chciała zeby wody same odeszły a jeszcze lepiej byloby miec cesarke ale oczywiscie sa za i przeciw....:-)
 
jejku jak tak czytam o tych wszystkich porodach,to zaczynam się strasznie bać!!!bo dośc że to mój pierwszy raz to jeszcze przyszło mi rodzić za granicą:szok:
 
Moje obydwa porody wywolywane. Pierwszy bez znieczulenia drugi z. Ze znieczuleniem moge rodzic chocby i jeszcze z 5razy:wściekła/y:
 
Wampirka wejdź sobie na poniższy link. Wspomnienia z porodu nie musza być traumatyczne...
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/porod-na-wesolo-7030/

Ja też miałam poród wywoływany. 3 dni leżałam z kroplówa z oxy. I co położna mi podkręcała szprycę to szłam spać. Prosiłam, żeby mi w szklankę nalali, a nie tak sie sączy...
Poszło szybko 25 minut. Ale to też zasługa położnej.

Teraz mój mąż mysli, że dzieci się rodzi kichając!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też mam termin na 6/7 sierpień. Będzie więc małe Lwiątko:)

Czuję się świetnie, zero jakichkolwiek dolegliwości oprócz zmiany wyglądu moich piersi...:( No i ostatnio lekkie wahania nastrojów mnie dopadły i dziwnie realistyczne sny, na szczęście nie śnią mi się porody!;)

Chwilowo chora jestem - bo jakaś infekcja gardła ale już zdrowieję.

Pozdrawiam gorąco!

Aneta

PS. Czy wy już coś przytyłyście może? Ja nic... Nie wiem, czy się tym martwić.
 
nie powinnaś sie martwic ze nie tyjesz jeszcze nazbierasz kilogramów przez całą ciąże ja w pierwszej ciąży przytyłam 23 kg...wygladałam jak hipopotam:dry:
 
reklama
Ja też mam termin na 6/7 sierpień. Będzie więc małe Lwiątko:)

Czuję się świetnie, zero jakichkolwiek dolegliwości oprócz zmiany wyglądu moich piersi...:( No i ostatnio lekkie wahania nastrojów mnie dopadły i dziwnie realistyczne sny, na szczęście nie śnią mi się porody!;)

Chwilowo chora jestem - bo jakaś infekcja gardła ale już zdrowieję.

Pozdrawiam gorąco!

Aneta

PS. Czy wy już coś przytyłyście może? Ja nic... Nie wiem, czy się tym martwić.
Hej Ja jestem w 8 tc i doszło mi 1,5 kg.Zaznaczam ,że brzucha prawie nie widać ( jestem dobrze zbudowana ,więc mam jedną oponkę na brzuchu i tylko jak na razie ona mi odstaje):crazy:.Jedyny mankament to mój biust już jest wielkich rozmiarów (sprzed ciąży miałam miseczkę D ,a teraz ledwo E )We wtorek byłam na wizycie i gin powiedziała ,żebym siE nie martwiał ,bo to dobrze jeśli się tyje ok 1 kg. na miesią przynajmniej na początku.:-)
 
Do góry