reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Dzien dobry :-)
Nie udzielalam sie ostatnio ale na biezaco Was podczytuje :-)
Widze ze na tapecie temat plci i wszelkich glupich zabobonow jej dotyczacych :-)
Dziewczyny nie dajmy sie zwariowac-to ze bardziej rosnie lewa, czy prawa piers, z pewnoscia nie ma znaczenia, a jak juz sie sprawdzi to na pewno tylko bedzie to czysty przypadek :-) Mi w ciazy z Tosia mowili ze wygladam tak pieknie w ciazy, ze na pewno w brzuszku mieszka chlopczyk, bo w kocnu corka zabiera mamie urode- guzik prawda, gadanie gadaniem, byla Tosia, a nie chlopczyk :-) tak samo z ksztaltem brzucha, tez nic w moim wypadku sie nie sprawdzilo.
Dziewczyny co ma byc to bedzie, grunt by Maluszek byl zdrowy i dorodny :-) choc wiem, ze mimo wszystko jakies tam nastawienie na plec zawsze mamy. Ja po swoich przejsciach moge miec syna , corke, bez roznicy, byle nie przytrafila mi sie taka tragedia i urodzilo sie zywe dzieciatko, bo zdrowa to Antosia byla. Czasem zdarza mi sie myslec, ze chcialabym i teraz coreczke, by zobaczyc jak to jest byc mama dziewczynki , co tak bezczelnie mi odebrano.
Tak czy inaczej czy to bedzie chlopczyk , czy dziewczynka -nie ma znaczenia:-)
 
Hello! Ja tak jak pisałam - nie mam żadnych preferencji co do płci.

Moja Anielka chora - w nocy 39.5 - teraz jeszcze śpi choc to ranny ptaszek...
Mam pytanie do mam z małymi dziecmi czy robicie sobie badania na obecnośc przeciwciał na cytomegalię? Strasznie się boje, że Anielka przywlecze cos z przedszkola - teraz była 3 dni i już mamy "efekty" - a mi wyobraźnia działa.... tym bardziej, że gardło mnie boli :-(
I tu z jednej strony Babel w brzuchu a tu taka bida chora i jak tu nie przytulić

Co do zwolnień lekarskich to ja cała pierwsza ciążę przesiedziałam w domu - w pracy byłam może z 10 dni, najpierw byłam na zwolnieniu potem przeszłam na zasiłek rehabilitacyjny. Tyle ze ja to musiałam prawie cały czas leżeć. Najpierw miałam jakis krwiak a potem jak tylko sobie pofolgowałam to stawiała mi sie macica i lekarka bała się ze nie donosze i tu sie pomyliła bo donosiłam a nawet przenosiłam - Anielka urodziła się 15 dni po terminie :sorry2:
A teraz jestem na urlopie wychowawczym...
 
mju mam synka w podobnym wieku co twoja córeczka ale mój synek nie chodzi do przeczkola ponieważ jestem cały czas na wychowawczym nie było takiej potrzeby wiec nie wiem co to nawet za choroba cytomegalia..ale lepiej zrobic badania i byc spokonym. życze zdrówka dla twojej córeczki mój synek od 2 dni już goraczkuje raz mial nawet 40 stopni a teraz antybiotyk przyjmuje i nie zauważyłam zeby goraczkował ale w nocy były za to przeboje:-(


andziaa masz racje ze nie wazne czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka najwazniejsze aby było zdrowe....no i strasznie przykro mi jest ze urodziłas martwą córeczke...trzymaj sie dzielnie to dziecko wynagrodzi ci wszystkie smutki:tak:
 
Cześć dziewczynki! Ja już mam synka. Teraz chciała bym córę. Parę razy juz mi się śniło,że warkoczyki plotę, kucyki, spineczki!
Ja na zwolnienie sie wogóle nie wybieram. No chyba że będzie mus nad musy!
 
Dzień dobry Dziewczynki :-)

Co do płci... Ja po cichutku chciałabym dziewuszkę, a mój M marzy o chłopczyku. Aczkolwiek tak jak piszecie - najważniejsze by było zdrowe. Płec to sprawa drugorzędna :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja dostałam polecenie od mojej gin, żebym sobie zrobiła badania na przeciwciala na toxoplasmę i cytomegalię. To jest i tak dodatkowo płatne badanie, więc każda na własną rękę może coś takiego zrobić. Ja wybieram się na badania w przyszłym tygodniu. Od razu sprawdzę TSH i ft4, czy wszystko z tarczycą ok.
 
cześć wam...sniło mi sie dzisiaj ze rodziłam..mam straszne koszmary a to dopiero 8 tydzień....wie ktoś moze czy rodzac drugie dziecko jest łatwiej?:baffled:
 
reklama
Witam wszystkich.
Niestety roksana113 nie zawsze drugie dziecko rodzi sie latwiej, chociaz ja akurat drugi porod wspominam milej od pierwszego, moze dlatego ze rodzilam pod znieczuleniem:tak:
zeberka8 ja toxo mialam robione w poprzedniej ciazy wyszedl pozytywny, takze teraz sie juz nie martwie, o cytomelgalie jakos sie nie martwie:happy:
 
Do góry