reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Ja jestem dopiero w 6 tc i mam jeden albo półtora kilograma do przodu. Myślę jednak że to nie przez ciążę, a przez swiąteczne i poświąteczne objadanie. Bo to chyba niemożliwe żeby już ciąża dodała mi wagę prawda??
 
Pewnie tak ,ja też cały dzień nic nie mogę jeść a po 20 zaczynam (hamuję się ,ale tylko wtedy nie mam mdłości).Ale mam pytanie do Was :Czy wam też tak ciągle jest zimno,cały czas mam zimne ręce i stopy ,a śpię w dresie ?:crazy:
 
witam!!!! pusto tu jakoś :-(
co do zmarzluchów, to ja też się do nich zaliczam, choć w dresie nie śpię...
a co do wagi, to ona mi nawet spadła a nie poszła w górę, chociaż fakt, przytyć jeszcze zdążymy...
mam pytanko, czy zdażały wam się jakieś drobne, bardzo małe plamienia, tzn. dosłownie plamka mała?
 
Az mi ulzylo, myslalam ze tylko mi tak caly czas jest zimno, najgorzej w nocy jak temperatura troche spada, juz w pizamie zaczelam spac, bo nie wyrabiam:baffled:

izabela... nie nie zdazyly mi sie zadne nawet drobne plamienia, i chwala bogu bo chyba bym zawalu dostala. Mam z tym przykre doswiadczenia. Takie drobne plamienia moga sie zdazac po stosunku, w wyniku uszkodzen sluzowki, jesli cos takiego oczywiscie masz na mysli:angry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
to nie było po stosunku, zdazyło mi się to dziś rano, ale podobno to normalne, organizm się przyzwyczaja, czy jakoś tak
w każdym razie w sobotę do gina i się wszystkiego dowiem
bo poronienie to się podobno o wiele gorzej objawia... :-(

trochę się przestraszyłam, ale mam nadzieję, że wszystko oki
wiele rzeczy słyszałam na ten temat, ale nic aż tak bardzo strasznego
zresztą trzeba być dobrej myśli...:-)
a pobolewają was trochę brzuszki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
izabela... no nie wiem kazde krwawienie w ciazy jest niepokojace wiec uwazaj na siebie. Mam nadzieje ze to tylko jednorazowe, nie chce cie straszyc, ale dobrze ze masz w sobote wizyte, powiedz o tym koniecznie lekarzowi, moze brak ci luteinke. Brzuch mnie czasem pobolewa ale w wyniku rozciagania macicy.

Sory Iza ale ja jestem przewrazliwiona, po moich poronieniach krwawienie jakiekolwiek jest dla mnie brrrr:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja przy pierwszej ciąży miałam co miesiąc jakieś takie brudzenia ,ale raczej to było brudzenie niż krwawienie;-).A synek urodził się duży i zdrowy, tak więc nigdy nic nie wiadomo.Mnie boli brzuch a do tego jeździ mi strasznie w kiszkach i mam gazy:baffled:.
 
reklama
Do góry