reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hej.... dzisiaj strasznie boli mnie brzuch i senna jestem mam nadzieje ze to szybko minie...na razie herbatka z malin i żurawiny bo znowu zaczęły sie problemy z pęcherzem:-(
 
reklama
pewnie tak ale najgorzej mnie ta senność dobija mogłabym spać 24 na dobe. to est takie wkurzajace tyle obowiazków jest w domu a mi sie po prostu nic nie chce robić:no:
 
roksana113 mi tez chce sie ciagle spac, ale maly mi na to nie pozwala:baffled:A dzis zauwazylam ze mamy ten sam termin:-D
 
aaa zapomnialam wam powiedziec ze ja przed ciaza to bylam zmarzlakiem ale teraz to jest mi cieplo:):):)wczesniej spalam w cieplej pizamie i skarpetkach welnianych a teraz jakos mi duszno:):):)

KAsia no widzialam wlasnie:0
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
szkoda ze wszystkie sierpnióweczki nie mieszkaja w jednym mieście spotkałybyśmy sie na porodówce:biggrin2: a przynajmniej na oddziale położnym:-) brrr az mnie strzachneło na mysl o szpitalu:baffled:
 
A mnie sie zrobi goraco ale troche pozniej jak ciaza bedzie bardziej zaawansowana, a zreszta niedlugo wiosna jakos przezyj:-)emy
 
reklama
Do góry